Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ξυπνάω και με βρίσκει η τηλεόραση στο δρόμο προς την κουζίνα.Με κερνάει μια φρίκη και μια αηδία σκέτη για πρωίνο.Στην Μελέτη,έχουν βγάλει θέμα " Ο 11χρονος απ'το Master Chef και το Facebook " και έχουν κάνει βούκινο το παιδάκι,κανονικά με ονόματα και φωτογραφίες.Έχουν πάρει τηλ. στην οικογένειά του,ανακάλυψαν ότι δεν το γνώριζαν οι γονείς και τώρα έχουν καλέσει και τους κοινωνιολόγους της πεντάρας να μιλήσουν για το παιδί.

Μπράβο που θυμήθηκε η τηλεόραση και η κάθε ξετσίπωτη ταναπου τον παιδαγωγικό τους ρόλο και κάνουν ρεζίλι το καημένο το παιδάκι και την οικογένειά του.

Στα διάλα πρωινιάτικα. :getlost:

Ρε συ Χυτρα δεν ξερω αν το θυμασαι,αλλα παλαιοτερα εχω διατυπωσει για το ομιχλωδες και σκοτεινο ατομο σου την αποψη οτι εισαι ασφαλιτης που προσπαθει να κερδισει την εμπιστοσυνη της ονλινε κομμιουνιτι για να διεισδυσει και να δινει ντατα εκ των εσω στον οχτρο.

Δηλ αμα εχει ενα ταλεντο ο μικρος γιατι να μην προβληθει?Αυριο μεθαυριο πως θα βγαλει λεφτα απαυτο?Γιατι βριζεις την ελεονοριτσα?Κερδιζει αυτη δημοτικοτητα,κερδιζει κι ο μικρος επαγγελματικη προβολη για το μελλον...

ΥΓ:Και απο που κι ως που οι κοινωνιολογοι στην εκπομπη ειναι της 5αρας???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και για να μην ξεχνιόμαστε!:)

Σήμερα τα φώτα κι ο φωτισμός

η χαρά μεγάλη κι ο αγιασμός.

Κάτω στον Ιορδάνη τον ποταμό

κάθετ' η κυρά μας η Παναγιά.

Όργανo βαστάει, κερί κρατεί

και τον Αϊ-Γιάννη παρακαλεί.

Άϊ-Γιάννη αφέντη και βαπτιστή

βάπτισε κι εμένα Θεού παιδί.

Ν' ανεβώ επάνω στον ουρανό

να μαζέψω ρόδα και λίβανο.

Καλημέρα, καλημέρα,

Καλή σου μέρα αφέντη με την κυρά.

Μόλις μου τα 'παν.:)

Και του χρόνου:p

1_euro_coin_Gr_serie_1.png

Link to comment
Share on other sites

Εσυ δηλαδη πιστευεις πως ενας σοβαρος κοινωνιολογος θα πηγαινε σε τετοια εκπομπη?

με 95% ανεργια που εχει ο συγκεκριμενος κλαδος οποιαδηποτε ευκαιρια για διαφημιση ειναι ανεκτιμητη...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ένας ψυχολόγος και ένας κοινωνιολόγος που εξετάζουν τις επιπτώσεις των κοινωνικών φαινομένων στο άτομο για παράδειγμα,θα πήγαιναν να μιλήσουν για τα προσωπικά ενός 11χρονου παιδιού; ;)

Ακριβώς,θέμα ανεργίας και διαφήμισης.

Link to comment
Share on other sites

και εσυ σε γιατρο ειχες παει σημερα?

Δυστυχώς.

Θα μου τα φάνε καλά για κανά χρόνο αυτά τα παλιόμουτρα.

Γίνεται αλλιώς ? π@π...άρια, δεν γίνεται, θα το τραβήξουμε και αυτό το λούκι.

Link to comment
Share on other sites

Τι έπαθες bill (αν επιτρέπεται); Το στομάχι σου πάλι;

Πάμε για γναθοχειρουργική, major dental rework ( help me God ), και μάλλον και χειρουργείο και στο πόδι για έναν μυ που έχει θέμα χρόνια τώρα.

Το στομάχι το έχω ιοθετήσει, λύση δεν φαίνεται στον ορίζοντα, οπότε ζούμε με δαύτο.

Τα άλλα "βρέθηκαν" και πρέπει να γίνουνε, ιδιαίτερα ότι έχει να κάνει με τα δόντια, γιατί σε λίγα χρόνια θα προκύψουν σοβαρά προβλήματα αν δεν πέσει μεγάλη δουλειά τώρα.

Χειρότερα γονίδια δεν μπορούσα να κληρονομήσω ?

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για γναθοχειρουργική, major dental rework ( help me God ), και μάλλον και χειρουργείο και στο πόδι για έναν μυ που έχει θέμα χρόνια τώρα.

Το στομάχι το έχω ιοθετήσει, λύση δεν φαίνεται στον ορίζοντα, οπότε ζούμε με δαύτο.

Τα άλλα "βρέθηκαν" και πρέπει να γίνουνε, ιδιαίτερα ότι έχει να κάνει με τα δόντια, γιατί σε λίγα χρόνια θα προκύψουν σοβαρά προβλήματα αν δεν πέσει μεγάλη δουλειά τώρα.

Χειρότερα γονίδια δεν μπορούσα να κληρονομήσω ?

το χειροτερο πραγμα να χεις gtp δοντια και γενικα τα συναφη υποσυστηματα.. 6 χρονακια και κανα 4-5k ευρωπουλα τραβιομουνα... υπομονη φιλαρακι. το μονο καλο οτι οτι εγινα ανθρωπος (εχασα κιλα στην καταλληλη περιοδο πριν τα παντρευτω φορ εβα).. 17κιλακια(92->75 [1.91] @16 year old) σε 2μιση μηνες. μονο φιδε και γιαουρτακι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.