Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αν διαβάσετε καλά μιλάει για το σκελετό μόνο: "Ανθεκτικός σκελετός από συμπαγή ρητίνη. Εύκολα στιβαγμένο το ένα πάνω στο άλλο για να δημιουργηθεί ένα πλήρες σύστημα αποθήκευσης Μπορεί να κρεμαστεί στον τοίχο"

Link to comment
Share on other sites

Προς τους μαστροχαλαστές του forum:

Είναι δυνατόν να αγοράζεις συρταριέρα για εργαλεία και να μην έχει μέσα τα χωρισματάκια για τα συρτάρια?:rant::rant::rant:

Γιατί δεν το λένε οι άχρηστοι ρεεεεέ! Stanley ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΜΕ 30 ΜΙΚΡΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ

Eλα ρε σιγα...θα παιζεις score4 με βιδουλες.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις θα με τρελάνετε?:p

Ήμουν σαφής: ''Είναι δυνατόν να αγοράζεις συρταριέρα για εργαλεία και να μην έχει μέσα τα χωρισματάκια για τα συρτάρια?''

Εξηγώ άσχετοι!:p

Στο δεξί συρτάρι παρατηρούμε τα μαύρα διαχωριστικά, τα οποία μας επιτρέπουν την τοποθέτηση λίγων και διαφορετικών πραγμάτων στο συρτάρι.

Στο αριστερό/μεσαίο της Stanley που πήρα αν και υπάρχουν οι υποδοχές απουσιάζουν τα πλαστικά.

1006903a.jpg

Είναι σπάσιμο γιατί αναγκαστικά χρησιμοποιείς όλο το συρτάρι για 10 βίδες πχ.

Παίζει το forum να μου κάνει δώρο 120 χωρίσματα από πλαστικό πάχους 2mm.?:p

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω αυτο το ad τις τελευταιες μερες στο site και δε ξερω ποια να διαλεξω... Μαλλον Ελινα

Anabela θα διαλεγα που ειναι και ελληνιδα.

Να εχεις και τη δυνατοτητα να τη γνωρισεις απο κοντα στο asap δλδ.

Σωστο ή λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Να παιρνω στα ελτα εδω και 2 μερες για να ρωτησω εαν εχει φτασει ο δισκος που εστειλα γερμανια για ρμα απο τις 13 δεκεμβρη(δεν μου εχει ερθει mail απο wd) να περιμενω ενα 5 λεπτο στη γραμμη και να σηκωνουν το τηλ και να το κλεινουν.ελεος τα γιδια

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.