Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν περιγραφεται η χαρα που νοιωθεις οταν εχουν φρακαρει ολοι οι δισκοι με ανεπαναληπτα επη του χολιγουντς -Tekken, Ghost Rider, Drive Angry etc- να βρισκεις στο ντουλαπι που φυλας το HW, ενα δισκο 320GB.

7hV4i.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προτελευταία μέρα του έτους και ακόμα χάλια είμαι...βλέπω πρωτοχρονιά στο κρεβάτι.:nothing:

60 euros σήμερα στο φαρμακείο σε αντιβιώσεις/χάπια κτλ....άει σιχτίρ....ssd αγόραζα!:wall:

Link to comment
Share on other sites

έχω κάτι φάρμακα που μου είχαν γράψει παλιά (πρίν 1 χρόνο από λάθος διάγνωση :wall:), και θέλω να τα χαρίσω γιατί σε 3-4 μήνες λήγουν και δεν θέλω να πάνε χαμένα, είναι πανάκριβα να τα αγοράσεις από φαρμακείο (1000-1200Ευρώ έχουν και τα 2 κουτιά), που μπορώ να βάλω αγγελία; ξέρω ότι κάποιος μπορεί να τα έχει πραγματικά ανάγκη και δεν θέλω να λήξουν και να κάθονται έτσι.

Πήγαινε τα στο φαρμακείο οποιουδήποτε δημόσιου νοσοκομείου και δώστα στο φαρμακοποιό του.

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια...επαθε γαστρεντεριτιδα και η κοπελα μου οποτε και 4 μερες που ηταν να παμε καπου ,μαλλον ακυρωνονται...ακομα και στο τελος του αυτο το 2011 κατα δι@ολου παει!

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε τα στο φαρμακείο οποιουδήποτε δημόσιου νοσοκομείου και δώστα στο φαρμακοποιό του.
πήγα σε φαρμακείο σήμερα, τους είπα, αλλά το πρόβλημα είναι ότι τα έχω ανοίξει και είχα πάρει 2 δόσεις από αυτά.

είναι για hiv, απλά πρίν 1 χρόνο κάτι είχα κάνει (γκούχ γκούχ) και μου έλεγε ο γιατρός πάρε τα για 1 μήνα, ίσως έχεις κλπ κλπ (κλασικός γιατρός της ΜΙΖΑΣ :wall: ), μετά από μήνα που έκανα εξετάσεις ΤΙΠΟΤΑ δεν είχα :slap::wall:. Έφαγα 2 μέρες με τις παρενεργειές τους τζάμπα.

kaletra+combivir είναι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.