Jump to content




DJD

Recommended Posts

κι εκει που κοιμόμουν ωραία και καλά με παίρνει μια κοπελίτσα από την wind να μου πει πως επειδή είμαι παλιός πελάτης μου προσφέρουν πέραν την επιδότησης, ως δώρο, 100ΜΒ ιντερνετ με μια μικρή συμμετοχή μολις 5€ (που τοσο έχει αυτό το χαζοπρόγραμμα με τα 100ΜΒ από μόνο του)

Καλά, καλά λέω, δεν το χρειάζομαι, έχω παντού wifi..

-Ναι, αλλά ξέρετε, το wifi όταν δεν έχει καλό σήμα χρεώνει.

-Οκ, καλημέρα και σε εσάς

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 βδομαδες, σε καταστημα με ειδη snowboard ρωταω για ενα μπουφαν. μουυ λεει 160.

ειδα και μερικα αλλα, σημερα που περνουσα, ξαναριχνω μια ματια, μηπως εφερε και τιποτα αλλο...

ειχε μεσα κοσμο το μαγαζι και δοκιμαζανε... ρωταω για ενα αλλο μπουφαν, και επιτηδες ρωταω για αυτο που μου ειπε 160...

μου λεει 190...

και ειναι περσινο μοντελο.. να πω ειναι φετινο..

μετα τους φταιει που ψωνιζουμε απο το νετ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 βδομαδες, σε καταστημα με ειδη snowboard ρωταω για ενα μπουφαν. μουυ λεει 160.

ειδα και μερικα αλλα, σημερα που περνουσα, ξαναριχνω μια ματια, μηπως εφερε και τιποτα αλλο...

ειχε μεσα κοσμο το μαγαζι και δοκιμαζανε... ρωταω για ενα αλλο μπουφαν, και επιτηδες ρωταω για αυτο που μου ειπε 160...

μου λεει 190...

και ειναι περσινο μοντελο.. να πω ειναι φετινο..

μετα τους φταιει που ψωνιζουμε απο το νετ.

net και πάλι net ... σηγά που θα δώσω τα λεφτάκια μου στους κλέφτες .

και εγώ που θέλω να αγοράσω εξοπλισμό (για snowboard) του χρόνου από το net :p θα τον πάρω .

Link to comment
Share on other sites

κι εκει που κοιμόμουν ωραία και καλά με παίρνει μια κοπελίτσα από την wind-cosmote-vodaphone-ΟΤΕ-Tellas-XYZ

Γιατί έχουν την κακή συνήθεια να παίρνουν όταν κοιμόμαστε? Και ακόμα χειρότερα μισή ώρα πριν το ξυπνητήρι..

Link to comment
Share on other sites

net και πάλι net ... σιγά που θα δώσω τα λεφτάκια μου στους κλέφτες .

και εγώ που θέλω να αγοράσω εξοπλισμό (για snowboard) του χρόνου από το net :p θα τον πάρω .

ωχ... χαλασες... και android και snowboard???? και ορθογραφικα?? :p αμα γυρισεις σε iOS θα υπαρξει βελτιωση... στο λεω!! :p

jk... πλακιτσα κανω μην βαρας

:p

Link to comment
Share on other sites

ωχ... χαλασες... και android και snowboard???? και ορθογραφικα?? :p αμα γυρισεις σε iOS θα υπαρξει βελτιωση... στο λεω!! :p

jk... πλακιτσα κανω μην βαρας

:p

αφού μα 'ρέσει το κρύο γιατί να μην κάνω και ένα σπορ στο κρύο :p

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να του πεις οτι την προηγουμενη βδομαδα σου ειχε πει 160.να δουμε τι θα απανταγε...ετσι τους αφηνουμε για αυτο μεσα σε μια μερα τα ανεβαζουν 190 και μετα σου λεει στο εδωσα 160 με εκπτωση και νομιζεις οτι βρηκες και κερδισμενος...

Link to comment
Share on other sites

κανε σκι... εγω σκι κανω... :p ειναι πολυ καλυτερο... το snowboard ειναι ποζερια :p

εσύ έπρεπε να κάνεις snowboard με το iphone στο χέρι :p ... αλλά εκεί θα τα χαλάσουμε :p γούστα είναι αυτά τι του αρέσει του καθένα να κάνει ...

Link to comment
Share on other sites

χααχαχαχ εννοειτε.. πλακιζω απλα :p απλα σκι κανω απο πολυ μικρος και το προτιμω... (γιαυτο και μου αρεσει το iPhone... γιατι τα χρονια εμπειριας και πειρας μου, με κανουν να ξερω οτι το iOS ειναι καλυτερο :p)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.