Jump to content




DJD

Recommended Posts

θα ερθει με εταιρικη επιδοτηση με λεφτα που μαζευα απο την γιορτη μου σε συνδιασμο με δωρο χριστουγεννων/γενεθλιων απο του γονεις μου.... ακομα αυτο νομιζεις?? :p ποσα χρονια παλευω να παρω iPhone....

(το android δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ... το μισω πραγματικα... ειναι χαλια :p)

Link to comment
Share on other sites

θα ερθει με εταιρικη επιδοτηση με λεφτα που μαζευα απο την γιορτη μου σε συνδιασμο με δωρο χριστουγεννων/γενεθλιων απο του γονεις μου.... ακομα αυτο νομιζεις?? :p ποσα χρονια παλευω να παρω iPhone....

(το android δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ... το μισω πραγματικα... ειναι χαλια :p)

n00b-12280.jpg

καλά μην νομίζεις και εγώ το lg hub e510 το πήρα με την επιδότηση + 50 ευρώ μόνο και μόνο για να μπορώ να έχω λίγο νετ στο ΤΕΙ και να μπορώ να ανοίξω pdf αρχεία κάτι που το nokia μου δεν κάνει (pdf δεν ανοίγει) :p

αλλά δεν θα έδινα ούτε 10 ευρώ για το καινούργιο iphone 4 το οποίο είναι σαν να γύρισε στα παλιά τηλέφωνα πιο τετράγωνα ενώ οι υπόλοιπες εταιρίες τα κάνουν σαν το iphone 3 :p

Link to comment
Share on other sites

επειδη θα ακουσουμε καμπανες απο αστρο(και αλλων :p)... ας ληξει με την συμφωνη γνωμη και των δυο οτι το iPhone ειναι συγκριτικα καλυτερο απο σχεδον ολα (μπορει και ολα) τα αλλα κινητα...

:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14318]ARMAGEDDON[/MENTION] Ωραίο δεν είναι;

Όταν το ξεκίνησα ήταν ακόμα στις αρχές του βέβαια και έμπαζε από αρκετές μεριές,αλλά τώρα δε ξέρω τι παίζει.

Για πες εντυπώσεις μετά.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες.....ναι ξέρω λίγο αργά αλλά τρώω ώρες μέχρι να ξαναμπώ για υπηρεσία σε 2 μέρες που τελειώνει η άδεια...μέχρι τότε....

καφέ και φαγητό έξω να δούμε κάνα γκομενάκι....δύσκολη η ζωή του φαντάρου.

μια χάρη...αν κάποιος έχει πρόσβαση στις αγγελίες του dpgr και μπορεί να μου ανεβάσει μια αγγελία τον παρακαλώ θερμά να στείλει ένα πμ. :)

bonus τραγουδάκι

[ame]www.youtube.com/watch?v=UfWPiskD28c[/ame]

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.