Jump to content




DJD

Recommended Posts

αστρονοικοκύρη του thelab:T:...μεγαλύτερη αξία θα είχε να μας τρατάρετε κάνα κουραμπιεδάκι-μελομακάρονο:)....

Του χρόνου όπως πάμε θα δίνεις σε κάθε παιδί ένα πακέτο μακαρόνια...να πιάνει τόπο.:p

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου 'ρθαν μπόλικα σήμερα... Αντί για λεφτά έλεγα να δίνω

προφυλακτικά και ενημερωτικά βιβλιαράκια για STDs. Έχει γεμίσει

ο τόπος 15χρονα με χλαμύδια, πού θα πάει αυτό το χάλι...

Εσύ που το ξέρεις ?

Τα "ελέγχεις" τα παιδάκια ? :p

Link to comment
Share on other sites

Ώρα για αεροδρόμιο και Ελλάδα!

Καλές γιορτές σε όλους, και τις καλύτερες ευχές στις οικογένειες σας.

Υγεία να υπάρχει και τα άλλα θα βρούνε τον δρόμο τους σιγά σιγά.

Σας εύχομαι ότι καλύτερο και τα λέμε απο βδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που μου είπαν ότι πρέπει να φοράς λίγο "επίσημα" ρούχα για να σε βάλουν μέσα ,σαφώς και μακριά...

Για πες την εμπειρία σου όμως :p

ΠΡΩΤΟΝ O DJ αφηνε 45 sec κάθε κομμάτι (Βάζει το every day i am suflening και την ωρα που φτιαχνεσε τσουπ σου πεταει ένα άλλο)

δεύτερων πολύ φασαρία για το τίποτα η διακόσμηση :wall: , και 1:45 ξεκίνησε το πρόγραμμα

και τρίτων πολλές ξενέρωτες και ξενέρωτους

ήθελα να ξέρa ποιος πανέξυπνος σκέφτηκε τον τρόπο διαρρύθμισης στο club :wall:...

το μόνο που κατάλαβα είναι ότι απευθύνετε σε άτομα μεγαλύτερης ηλικίας (με λεφτά) που βαριούνται να πάρουν τα πόδια τους και το μόνο που θέλουν να κάνουν είναι να πίνουν και να καπνίζουν .....

rescue και πάλι rescue :p:P:P

Rescue Club, Laganas, Zante (Zakynthos), Greece

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες στη Σκιάθο στο Kahlua που ο dj έχωνε κάθε 2 κομμάτια το "put your hands up in the air" και μας χάλαγε τα τραγούδια.Σε σημείο αηδίας είχε φτάσει!

Αφού δεν πήγα στο χωριό (κατέβηκαν οι παππούδες εδώ),βρήκα πού θα πάω με 2 φιλαράκια:

Αράχωβα Σ-Κ (27-28) 80 ευρώ δωμάτιο στο Amalia Hotel ,πρωϊνό-βραδινό,λεωφορείο όλα στο 80αρι.

Το ΙΕΚ Α.Στεφάνου το κάνει. :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες στη Σκιάθο στο Kahlua που ο dj έχωνε κάθε 2 κομμάτια το "put your hands up in the air" και μας χάλαγε τα τραγούδια.Σε σημείο αηδίας είχε φτάσει!

Αφού δεν πήγα στο χωριό (κατέβηκαν οι παππούδες εδώ),βρήκα πού θα πάω με 2 φιλαράκια:

Αράχωβα Σ-Κ (27-28) 80 ευρώ δωμάτιο στο Amalia Hotel ,πρωϊνό-βραδινό,λεωφορείο όλα στο 80αρι.

Το ΙΕΚ Α.Στεφάνου το κάνει. :dance3:

το 2013 θα κλείσω σαλέ για μια βδομάδα στην Αράχωβα να ξέρεις :p

όποιος πιστός προσέλθει κατά προτίμηση να φέρνει τουλάχιστον και δύο φίλες του :baby:

Link to comment
Share on other sites

το 2013 θα κλείσω σαλέ για μια βδομάδα στην Αράχωβα να ξέρεις :p

όποιος πιστός προσέλθει κατά προτίμηση να φέρνει τουλάχιστον και δύο φίλες του :baby:

άμα φέρω 4 (καλές) έχω δικό μου δωμάτιο?

Αν και καλύτερα να το κάνουμε Ελβετία (να βάλουμε όσα μπορεί ο καθένας και να κάνουμε the lab trip, θα οργανωσουμε και overclocking event στις Άλπεις)

Link to comment
Share on other sites

άμα φέρω 4 (καλές) έχω δικό μου δωμάτιο?

Αν και καλύτερα να το κάνουμε Ελβετία (να βάλουμε όσα μπορεί ο καθένας και να κάνουμε the lab trip, θα οργανωσουμε και overclocking event στις Άλπεις)

κοίτα επειδή είσαι εσύ Περικλή ναι , απλά να ξέρεις θα είναι δωμάτιο αλλά big brother :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάω για ύπνο τώρα μάγγες και καλα χριστούγενα!πάλι τα έκαψα όλα φέτος της γιορτές.μου έκανε και η κοπελιά μου δώρο 30 ευρό στην paypal και μου το έβγαλε απο όλες τις τρύπες,ότι δεν έχει λευτά για κομμωτήρειο και ιστορίες και δεν πάω πουθενά!πάλι τα ίδια θα πω-ότι του χρόνου θα είναι καλύτερα-αλλά έτσι όπως πάω με βλέπω να θέλω ψυχολογική υποστίρηξη σε 2-3 χρόνια,έχω να κάνω καλές διακοπές απο πάντα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάω για ύπνο τώρα μάγγες και καλα χριστούγενα!πάλι τα έκαψα όλα φέτος της γιορτές.μου έκανε και η κοπελιά μου δώρο 30 ευρό στην paypal και μου το έβγαλε απο όλες τις τρύπες,ότι δεν έχει λευτά για κομμωτήρειο και ιστορίες και δεν πάω πουθενά!πάλι τα ίδια θα πω-ότι του χρόνου θα είναι καλύτερα-αλλά έτσι όπως πάω με βλέπω να θέλω ψυχολογική υποστίρηξη σε 2-3 χρόνια,έχω να κάνω καλές διακοπές απο πάντα!!!!!!!!!

ξεκολα, υπαρχουν και χειροτερα.Υγεια να εχουμε και ποιος τα γ*****ει τα αλλα.:T:

Ε, ενταξη και κανενα ψιλο να υπαρχει καλο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.