Jump to content




DJD

Recommended Posts

10Mbps "δίνουνε" ( σε 5 περιοχές πανελλαδικώς :p ).

10Megabits per second ( Mbps ) = 1.25MegaBytes/s

oups παράληψη

10 Megabyte per second θέλω για upload

το θέμα είναι δεν έχω τόσο upload (κόκκινο) που λες αν είχα τόσο δεν θα γκρίνιαζα , έσπαγα , βάραγα (το ποντίκι λυπάμαι) κάθε φορά που η sister πάει να ανεβάσει βίντεο, φωτογραφίες και εγώ δεν ξέρω τι άλλο .

μάλιστα κύριε αστρολάβε εγώ μιλάω τώρα εδώ για Mega byte άσε την cyta ήσυχη μου βγήκε η πλάτη να κουβαλήσω κάτι παλέτες ...

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να πας για σκι,μακριά από Αράχωβα.

Μια φορά είχαμε πάει και απλά χάλια η πίστα σε σχέση με άλλα μέρη.

Και στην τελική θα είναι τίγκα στον κόσμο. (σχολές,διάσημοι,φλωρο-λεφτάδες του μπαμπά κλτπ).Όπως κάθε χρόνο...

που συνεπάγεται και ακριβές τιμές.

λιγα για το χωριο μου.

Link to comment
Share on other sites

Ολα τσ χιονοδρομικα στην Ελλασα ειναι φορ δε ντικ (Εκτος του Καιμακτσαλαν. Δεν εχω παει, δεν μπορω να κρινω) Δυστυχως για να απολαυσεις 4-5 ωρες εντονου και ΚΑΛΟΥ σκι πρεπει να πας εξωτερικο....

Link to comment
Share on other sites

καιμακ , πισοδερι, βασιλιτσα, σελι , 3-5 πηγαδια ειναι οκ κατα την γνωμη μου.

μιας και το εφερε η κουβεντα, πηγα να δω μπουφαν για σνοουμπορντ..

περσινο special blend, απο 280 , το αφηνει 160. φθηνοτερα και απο το γνωστο ιντερνετικο καταστημα...

μπανσκο γινεται της ποπης.. δεν αξιζει.. πολυ κοσμο..

πολλους ακουω οτι θα πανε kozuf, σκοπια.

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαία ταινία στο STAR! 9.000.000 Έλληνες θα έπρεπε να κάνουν ότι ακριβώς κάνει ο πρωταγωνιστής... Δείτε τη όλη

Το υπόλοιπο 1+ εκατομμύριο είναι διαφορετικής καταγωγής να υποθέσω? :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.