Jump to content




DJD

Recommended Posts

τζιφρα τζεφρι με βαζεχα; με ριχνεις μαν !

Χα χα, στο μυαλό μου είσαι :D

Αυτό ακριβώς έχω κατά νου να του κάνω.

Να του πάω μια σημαία του μΠΑτΣΟΚ με δήθεν υπογραφή του Τζέφρι τυλιγμένη περίεργα σαν δώρο, μόνο και μόνο που σκέφτομαι την φάτσα του και τις εκφράσεις των υπόλοιπων στο δωμάτιο μου αρκεί :D

Δεν βλέπω να βρίσκω όμως καμμία γμτ :(

Link to comment
Share on other sites

Έχει Τ.Ο. σε Άγιο Στέφανο και Σταμάτα. Αλλά αν μπεις στο site του μΠΑτΣΟΚ, δε δίνει διευθύνσεις, μάλλον για να μην ξέρει ο κόσμος που να πάει να ξεσπάσει :hehe:

Και στην Άνοιξη είχανε μέχρι πέρσυ.

Είχανε και σημαίες στο μπαλκόνι κλπ.

Πλέον δεν παίζει να γράφουνε τίποτα από έξω.

Εκεί που ήταν πάντως δεν υπάρχει πια :D

Link to comment
Share on other sites

Και στην Άνοιξη είχανε μέχρι πέρσυ.

Είχανε και σημαίες στο μπαλκόνι κλπ.

Πλέον δεν παίζει να γράφουνε τίποτα από έξω.

Εκεί που ήταν πάντως δεν υπάρχει πια :D

aww.gif

Link to comment
Share on other sites

Parnassos Iraklis base Snow Cam powered by Snow Report and Camera Matrix

15€ αμα τα νοικιασεις στο χιονοδρομικο-10€ αμα τα νοικιασεις απο κατω.

επειδη ειμαι απο αραχωβα θα σου ελεγα μην χαλασεις λεφτα για σκι εκει δεν αξιζει... ++ θα ειμαι και εγω αραχωβα για σ/κ. τι εχει το προγραμμα σου??

λογικά το πρόγραμμα θα έχει αναχώρηση από Πέραμα Κυριακή πρωί 7 ή 8, και ενα 3ωρο μέχρι να έρθουμε 10 με 11 υπολογίζω ότι θα είμαστε Αράχωβα τώρα τι ακριβώς θα κάνουμε όλο το γρουπ δεν ξέρω :p ...

συνέχισε να κάνεις ανανέωση το ΠΟΘ μέχρι μάθω το πρόγραμμα και να το γράψω εδώ ...

Link to comment
Share on other sites

Μας κάνει μια μΝίτσα ( ;) ) Μαθηματικά τις τελευταίες δύο βδομάδεςςς..... :p

Τελικα δεν πιστευω με τιποτα τον Iraklis οτι μας ψεκαζουν...οι ορμονες του Χυτρα μας ειναι ακομη ακμαιες...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.