Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ελπίζω μετά από αυτό να μην προχωρήσει η συνεργασία τους σε software για τα αυτοκίνητα και φάμε κανένα BSoD την ώρα που θα πρέπει να δουλέψει το ABS :hehe:

HARDOCP - Microsoft and Nissan Establish Strategic Relationship

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και κάτι ρε Περίκλεις.

Να αξίζουν!! Εγώ έχω σκιστεί με της μαμάς τα cookies τις τελευταίες μέρες.

Καλήμερα σου!!! :)

(καλό μας απόγευμα πλέον...)

chips%20ahoy%20chunky.jpg

Είναι λίγο δύσκολο να φάω cookies της μάνας μου γιατί θα πρέπει να τα στέλνει με DHL/UPS overnight :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για πες μας ,προτιμάς ελληνικά πατατάκια/μπισκοτάκια ή αυτά εκεί;

Πάντα είχα απορία να δω αν έχουν ίδια γεύση πάνω κάτω. :hehe:

Εδώ χρησιμοποιούν καλύτερο πλαστικό, χρωστικές και συντηρητικά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση !!!

η Αράχωβα έχει καθόλου χιόνια για skiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii και πόσο πάει η ενοικίαση εξοπλισμού ;

Νομίζω δεν έχει πιάσει χιόνι για σκι ο Παρνασσός.

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση !!!

η Αράχωβα έχει καθόλου χιόνια για skiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii και πόσο πάει η ενοικίαση εξοπλισμού ;

Αν θες να πας για σκι,μακριά από Αράχωβα.

Μια φορά είχαμε πάει και απλά χάλια η πίστα σε σχέση με άλλα μέρη.

Και στην τελική θα είναι τίγκα στον κόσμο. (σχολές,διάσημοι,φλωρο-λεφτάδες του μπαμπά κλτπ).Όπως κάθε χρόνο...

που συνεπάγεται και ακριβές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να πας για σκι,μακριά από Αράχωβα.

Μια φορά είχαμε πάει και απλά χάλια η πίστα σε σχέση με άλλα μέρη.

Και στην τελική θα είναι τίγκα στον κόσμο. (σχολές,διάσημοι,φλωρο-λεφτάδες του μπαμπά κλτπ).Όπως κάθε χρόνο...

που συνεπάγεται και ακριβές τιμές.

κοίτα επειδή θα πάω που θα πάω την Κυριακή μονοήμερη και θα μας ανεβάσουν στο χιονοδρομικό για αυτό ρώτησα αν έχει χιόνι τώρα για τα άλλα δεν με νοιάζει είχα μια σκασίλα ...

όσο για την πίστα έχει χάρη που δεν αφήνουν να ανοίξουν κοντά στο χωριό μου (νέο χιονοδρομικό) :fist: στα Βαρδούσια (το έχει μπλοκάρει η Αράχωβα τρομάρα της και τα υπόλοιπα λαμόγια)

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.