Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πόσο μου τη δίνει όταν μου λέει όλη η παρέα "'Ελα ρε εκεί" και μαθαίνω ότι κάποιος άνθρωπος θα τους πάει εκεί για τα γενέθλιά του. Τόσο ανάπηροι είναι;;;

Πρέπει να γίνουμε ρεζίλι πρώτα; :nothing:

Link to comment
Share on other sites

article-2071633-0F1B4D7000000578-827_964x642.jpg

ερώτηση......γιατί αυτός που έσκασε κοιτάζει ανάποδα από τους άλλους?

Όλες οι ανεμογεννήτριες έχουν σύστημα προστασίας από υπερστροφία λόγο δυνατού ανέμου. Οι περισσότερες αλλάζουν το βήμα της προπέλας μέχρι να γίνουν κάθετα στον άνεμο τα φτερά. Άλλες στρίβουν έως και 90 μοίρες από την φορά του ανέμου. Άλλες κάνουν και τα δυο.

Η συγκεκριμένη πρέπει να κόλλησε

Link to comment
Share on other sites

Το concept με τις λέξεις το είχε δει κάποιες μέρες πριν ανακοινωθεί ο διαγωνισμός. Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν κάποιο inside joke της Δ.Ο. , όπως όταν είχαν βάλει παρόμοια avatars. Μάλιστα σκεφτόμουν να βάλω και εγώ μία λέξη έτσι για να trollάρω λίγο. Ευτυχώς που δεν το έκανα. Θα είχα φάει το απίστευτο βρισίδι από όλα τα άτομα που λαμβάνουν μέρος στο διαγωνισμό. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έντυπη Έκδοση | Έντυπη Έκδοση Ελευθεροτυπίας

"...Κυκλοφορεί στο διαδίκτυο και δεν πρόκειται για ανέκδοτο, αλλά για αληθινή ιστορία: Γιαγιά περπατάει στο Σύνταγμα,

άνδρας των ΜΑΤ της κόβει τον δρόμο λέγοντας: «Κυρία μου, δεν μπορείτε να περάσετε από 'δώ!».

Και η γιαγιά: «Γιατί, έχεις σφουγγαρίσει;».

..."

να έπαιξε όντως?

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι ανεμογεννήτριες έχουν σύστημα προστασίας από υπερστροφία λόγο δυνατού ανέμου. Οι περισσότερες αλλάζουν το βήμα της προπέλας μέχρι να γίνουν κάθετα στον άνεμο τα φτερά. Άλλες στρίβουν έως και 90 μοίρες από την φορά του ανέμου. Άλλες κάνουν και τα δυο.

Η συγκεκριμένη πρέπει να κόλλησε

μας έχεις φάει τις δουλειές...

ένας εσύ και ένας ο Jaco... απαπαπαπα

τα γαμεύσατε όλα! :T:

Υ.Γ.

έχω μια ερώτηση κρίσεως...

από την χρυσή ατζέντα άλλων εποχών

υδροκοπή θες? αυτός!

λαμαρίνα μπακλαβαδωτή? αυτός

σωληνάκια υψηλής? αυτός

χαλκό με το κιλό για pot? αυτός !

πόσοι είναι ανοιχτοί άραγε ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω. Μόνο στα mobile applications έχει μπει αυτή τη στιγμή το συγκεκριμένο gui και σε λίγες εβδομάδες αναμένεται και στους browsers.

Δε ξέρω βέβαια ακριβώς τι εννοείς οπότε αν μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος :...:

tempnja.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

;)

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.

έχω μια ερώτηση κρίσεως...

από την χρυσή ατζέντα άλλων εποχών

υδροκοπή θες? αυτός!

λαμαρίνα μπακλαβαδωτή? αυτός

σωληνάκια υψηλής? αυτός

χαλκό με το κιλό για pot? αυτός !

πόσοι είναι ανοιχτοί άραγε ακόμα?

Τα περισσότερα είναι μεγάλα μαγαζιά και αντέχουν ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.