Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ε ρε διάολε με αυτό το κράτος... Δεν μπορούν οι υπηρεσίες να συνεννοούνται ούτε για τα βασικά; Μας κλέψαν πέρσι τέτοιες μέρες το αυτοκίνητο, φυσικά δεν ευρέθη ποτέ, και φέτος μας έρχεται χαρτί για το σήμα. Αφού το έχουμε δηλώσει στην αστυνομία ότι το αυτοκίνητο έκανε φτερά, τόσο δύσκολο είναι να ειδοποιείται αυτόματα η δυσφορία για να μη μου στείλει το κωλόχαρτο για τα τέλη; ζώα

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε διάολε με αυτό το κράτος... Δεν μπορούν οι υπηρεσίες να συνεννοούνται ούτε για τα βασικά; Μας κλέψαν πέρσι τέτοιες μέρες το αυτοκίνητο, φυσικά δεν ευρέθη ποτέ, και φέτος μας έρχεται χαρτί για το σήμα. Αφού το έχουμε δηλώσει στην αστυνομία ότι το αυτοκίνητο έκανε φτερά, τόσο δύσκολο είναι να ειδοποιείται αυτόματα η δυσφορία για να μη μου στείλει το κωλόχαρτο για τα τέλη; ζώα

Εγώ που έχω πουλήσει μοτοσυκλέτα για ανταλλακτικά από το 2000, έχω καταθέσει πινακίδες στο υπουργείο και μου το στέλνουν ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Αλλάξαμε τίτλους?

''Αξιόλογα πολυμέσα και ρήσεις στο διαδίκτυο'' , ''Ανέκδοτα, αστεία και λοιπά παρατράγουδα''

Προτείνω για το ΠΟΘ το: ''Διαέρια και μετέωρα λέγειν'':p

Link to comment
Share on other sites

Αν αφήνεις τον Αστρολάβο να ενώσει θέματα αυτά παθαίνεις.. (περιμένω να πάει για ύπνο να τα αλλάξω όλα!)

Αυτό πάντως το τελευταίο ''Ανέκδοτα, αστεία και λοιπά παρατράγουδα'' σηκώνει πολλές ερμηνείες...μέχρι και Αννίτα Πάνια μπορεί να δεις.:p

Link to comment
Share on other sites

Αλλάξαμε τίτλους?

''Αξιόλογα πολυμέσα και ρήσεις στο διαδίκτυο'' , ''Ανέκδοτα, αστεία και λοιπά παρατράγουδα''

Προτείνω για το ΠΟΘ το: ''Διαέρια και μετέωρα λέγειν'':p

ixZgL.jpg

Αν αφήνεις τον Αστρολάβο να ενώσει θέματα αυτά παθαίνεις.. (περιμένω να πάει για ύπνο να τα αλλάξω όλα!)

DJdkk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aυτά είναι :

Παίρνεις εξωτερικό USB δίσκο Toshiba (από προσφορά http://www.thelab.gr/1063141779-post8.html) και έχει μέσα Seagate δίσκο : ST31500541AS Barracuda LP SATA 3Gb/s 1.5TB Hard Drive | Seagate

Τον παρέλαβα και εγώ σήμερα. Σοβαρά είναι 5900 στροφών με 64MB cache; Στο site τους γράφει 7200rpm και 16ΜΒ cache! :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.