Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το γράφω και εδώ για να το δουν περισσότεροι.

Αυτό το Σάββατο υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να γίνει μία συνάντηση μελών του TheLab. Ένα "του νόου ας μπέτα". :p Θα πραγματοποιηθεί κάπου κεντρικά (Θησείο, Γκάζι - παίζεται ακόμα) για να υπάρχει εύκολη πρόσβαση με τα ΜΜΜ. Όσοι πιστοί προσέλθεται στο παρακάτω thread για περισσότερες πληροφορίες.

http://www.thelab.gr/off-topic/kafes-thelab-way-91235.html

Link to comment
Share on other sites

Χύτρα, Μαθηματικό πέρασες; Έχεις να δεις ακόμααααα...... αυτό δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ!

εγώ ήμουν μαθηματικό. ο απενας ήταν το μόνο μάθημα που δεν ήθελε διάβασμα... χαχαχαχαχαχαχα.. αν σε ζόρισε αυτό χύτρα... έχεις να τραβήξεις ........

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται από τον καθηγητή. Εξαρτάται κι από το φοιτητή. Απειροστικό 1 τον χρωστάω ακόμη, κι ας τον ξέρω αρκετά καλά. Αντίθετα πέρασα αέρα (μιαμιση μέρα διάβασμα στην εξεταστική + ό,τι είχα πάρει από παρακολούθηση) Απειροστικό 2 & γραμμική άλγεβρα. Επίσης, οι μερικές διαφορικές μου είναι σαφώς πιο εύκολες από τις συνήθεις (που στη σχολή λένε ότι είναι πιο εύκολες). Ή τουλάχιστον έτσι μου φαίνονταν, μιας και άλλαξε ο καθηγητής :p

Link to comment
Share on other sites

i hate maths! ποτέ δεν μου άρεσαν, απλά στο λύκειο είχα ένα καθηγητή και.. άλλαξα για λιγάκι γνώμη, μου έκανε καλά ιδιαίτερα :p

μέχρι την ύλη του τεχνικού λυκείου (που ήταν με lim) κάτι καταλάβαινα, μετά γραμμικές άλγεβρες και άλλα πανεπιστημιακά δεν καταλαβαίνω γρι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Lab!:)

Η πρόταση του μήνα στο βιβλίο. Μπορείτε να το κάνετε δώρο και σε κανέναν ΠΑΣΟΚ-ατζή για τις γιορτές.:p

Πρώτο ΘΕΜΑ online : "Συνταγές με ιστορία" από τη Μαρίκα Μητσοτάκη - Πολιτισμός - Βιβλίο

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΣΩ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ!:getlost:

ΜΙΣΩ ΤΙΣ ΜΠΙΤΣΙΖ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝΕ ΠΟΙΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΜΦΩΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ 256 ΥΠΟΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ APPLE-MICROSOFT.

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΣΩ ΤΙΣ ΜΠΙΤΣΙΖ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝΕ ΠΟΙΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΜΦΩΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ 256 ΥΠΟΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ APPLE-MICROSOFT.

7M7Ql.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΣΩ ΤΙΣ ΜΠΙΤΣΙΖ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝΕ ΠΟΙΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΜΦΩΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ 256 ΥΠΟΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ APPLE-MICROSOFT.

Καταλαβαίνεις από ποιά γλιτώνεις τον Χριστιανό, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΣΩ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ!:getlost:

pics or didnt happen.

Ισχυει ακομα η δεσμευση για κλειστο thread που θα δημοσιευεις φωτος.

Υ.Γ

Τελικα καμμια φορα η απαντηση ειναι μπροστα στα ματια σου και δεν την βλεπεις.

tiropita

Link to comment
Share on other sites

Και λίγα λες... Έχουμε >200.000 φωτογραφίες ξενοδοχείων... Μερικές είναι για κλάματα.... :fie:
pics or didnt happen.

Ισχυει ακομα η δεσμευση για κλειστο thread που θα δημοσιευεις φωτος.

Υ.Γ

Τελικα καμμια φορα η απαντηση ειναι μπροστα στα ματια σου και δεν την βλεπεις.

Το ξενοδοχείο του peter pan που πετάει

btw αυτή είναι από τις καλύτερες

το πιο κλασικό βεβαια είναι δωμάτια χωρίς ταβάνια η μεγάλοι χώροι με ευριγονικους φακούς και υπό γωνια

post-10229-1416075654,6276_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Το ξενοδοχείο του peter pan που πετάει

btw αυτή είναι από τις καλύτερες

το πιο κλασικό βεβαια είναι δωμάτια χωρίς ταβάνια η μεγάλοι χώροι με ευριγονικους φακούς και υπό γωνια

:rofl:

Αυτή τη θεωρείς κακή;;; Δεν έχεις δει τίποτα... Μέχρι και μονταρισμένες που έχουν μεταφέρει το νησί για να φαίνεται από τα μπαλκόνια...

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΣΩ ΤΙΣ ΜΠΙΤΣΙΖ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝΕ ΠΟΙΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΜΦΩΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ 256 ΥΠΟΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ APPLE-MICROSOFT.

Όταν παντρεύονται, για να τεκνοποιήσουν το καλύτερο κουτάβι, διαλέγουν τον αρχηγό ου κοπαδιού. Βαρβάτος, μουγκρίζει και τρέμει το κοπάδι, περπατάει και τρέμει η γη.

Μετά μπαίνουν στην κλιμακτήριο και χάνουν ην ικανότητα τεκνοποίησης. Τώρα χωρίς τα οιστρογόνα της ο αρχηγός βρωμάει βαρβατίλα, την ξεκουφαίνει με τα παράλογα μουγκρητά του και την ενοχλεί το θορυβώδες περπάτημα.

Σκέφτεται ότι έχασε τα χρόνια της νιότης της με αυτόν και θέλει να τον εκδικηθεί.

Τα πάρα πάνω συνοψίζονται σε μια λέξη: Ορμόνες : )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.