Jump to content




DJD

Recommended Posts

lol no.

Παιξανε το The International στις 9, τελειωσε, επαιξε Πρωταγωνιστες και τωρα το ξανα-παιζουν. Το ιδιο κανανε και τη προηγουμενη εδβομαδα (καπου το ειχα γραψει εδω μεσα, αλλα τρεχα γυρευε).

EDIT: Οκ δεν κανανε λαθος για 2η φορα, ειναι στο προγραμμα. FAIL

η ταινια ηταν προφανως προλογος και επιλογος με κυριως θεμα τη συνεντευξη Παπαδημου στον Θεοδωρακη

δεν νομιζω οτι ηταν τυχαια η επιλογη της

απλα με ξαφνιασε το καναλι στο οποιο επελεξαν(?) ή ετυχε...να συνδυαστουν αυτα

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο προϊόν! Η πρώτη εφαρμογή που μου ήρθε στο μυαλό ήταν στη ζελατίνα του κράνους, γιατί όταν βρέχει, αν δεν πηγαίνεις με 100+, το νερό δε φεύγει, κι αν πηγαίνεις με 100+ στη βροχή, μαζί με το νερό φεύγει και το μηχανάκι...

Παίζει να το βρούμε κάπου;

Link to comment
Share on other sites

αυτό ήταν λάθος,θα είχαν αφήσει κανέναν απλήρωτο υπάλληλο να επιλέξει την ταινία της βραδιάς και έκανε πραξικόπημα. μην πάει ο νους σου στο κακό.

EDIT: Οκ δεν κανανε λαθος για 2η φορα,

ειναι στο προγραμμα. FAIL

Δεν ηταν λαθος

Μπορει βεβαια ο ιδιος ο Λουκας να ζητησε να παιχτει πριν και μετα της συνεντευξης του*....

Δεν ειναι τυχαιο οτι στο τελος της ταινιας...

o ΙΚΕΑmastermindDR.Evil της παγκοσμιας τραπεζας λεει ξεκαθαρα στον αφοσιωμενο πρακτορακο

οτι αυτες οι τραπεζικες τακτικες δεν θα σταματησουν οτι κι αν κανει

πως ακομα κι αν τον σκοτωνε θα ξεφυτρωσουν αλλοι δεκα νεοι προεδροι στη θεση του,

πραγμα που οντως δειχνει να συμβαινει αμεσως μετα

κοινως την εχετε μαμησει, resistance is futile, go die και τα τοιαυτα

ε με λιγη φαντασια μπορεις να το δεις και ως εξης

"μαγκες με λενε Λουκα κι ακομα κι αν με φατε λαχανο θα ξεπηδηξει αλλος στη θεση μου που θα φερει εις περας την αποστολη ειτε σας αρεσει ειτε οχι...

οποτε think again and you might save yourself some ammo"

*επαναληψης της παλαιοτερης συνεντευξης για την ακριβεια...

Link to comment
Share on other sites

Για τσι οπαδοί των SSD-RAID σα και του λόγου μου :D

Intel Bringing TRIM Support To RAID0 With RST 11.5 - NAS-RAID-Technologies - Storage

Μέχρι να βγει μετά η Intel και να πει:

"Σόρρυ, αλλά μόνο στο X79 λειτουργεί το feature, U MAD????"

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να βγει μετά η Intel και να πει:

"Σόρρυ, αλλά μόνο στο X79 λειτουργεί το feature, U MAD????"

Καλά, απίθανο δεν το θεωρώ, σίγουρα. Εμένα προσωπικά όμως δε θα με πειράξει αφού τους έχω μετακομίσει στον Perc για χάριν ευκολίας :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.