Jump to content




DJD

Recommended Posts

η κάρτα γραφικών μου, πνέει τα λοίσθια... Δεν είναι καιρός για τέτοια έξοδα. Κράτα γερά καρτούλα μου...

σου το εύχομαι και γω καθώς το ίδιο έπαθα και γω πριν μια βδομάδα.

εν το μεταξύ δεν έπεζε να πάρω καμιά φτηνή..καθώς έχω κατάληψη στη σχολή:p

170e έσκασα αλλά εφτυχώς δε βγήκα εκτός προυπολογισμού το μήνα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Τώωωωωωρα; Κοντεύει να το έχει αποκλειστικά το όνομα, κάτι σαν τις φανέλες στο ΝΒΑ :p

like μονο για την λεξη ΝΒΑ... :p

Ακομα κλειστα ειναι αυτοι? Παιζει ο Kobe στην γαλατασαραι και ο Wade στην καραβανσαραι?? Δεν παρακολουθω τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

like μονο για την λεξη ΝΒΑ...

Ακομα κλειστα ειναι αυτοι? Παιζει ο Kobe στην γαλατασαραι και ο Wade στην καραβανσαραι?? Δεν παρακολουθω τιποτα...

Δεν έχω ιδέα, δεν παρακολουθώ τίποτα από αυτά πλέον... Μόνο MotoGP, κανένα καλό αγώνα Ch.League (Bayern, Barca, τελικό) και σοβαρά αθλήματα...

edit: btw, να πάρετε δωράκι στο τρωκτικό σας σήμερα, αφού γιορτάζει τα 41 γενέθλειά του :D

17/11/1970 – Douglas Engelbart receives the patent for the first computer mouse.
Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

like μονο για την λεξη ΝΒΑ... :p

Ακομα κλειστα ειναι αυτοι? Παιζει ο Kobe στην γαλατασαραι και ο Wade στην καραβανσαραι?? Δεν παρακολουθω τιποτα...

Διαλύθηκε το σωματείο των παικτών, και τώρα πάνε τους ιδιοκτήτες στα δικαστήρια. Λογικά πάνε προς ακύρωση της φετινής σαιζόν. Έρχονται Ευρώπη σιγά σιγά όλοι, ή πάνε κίνα, που παίζουν πάρα πολλά λεφτά. Ας ελπίσουμε ότι θα δελεαστούν & Γιαννακόπουλοι και Αγγελόπουλοι, για να φέρουν κανέναν (Steve Nash please)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

like μονο για την λεξη ΝΒΑ... :p

Ακομα κλειστα ειναι αυτοι? Παιζει ο Kobe στην γαλατασαραι και ο Wade στην καραβανσαραι?? Δεν παρακολουθω τιποτα...

τουλαχιστον μεχρι 15 νοεμβρη.....:fist::weep:

Link to comment
Share on other sites

που είναι καινούργιες κάρτες γραφικών ?

αλλάξανε ημερομηνίες κυκλοφορίας από τέλος Οκτωβρίου σε Μάρτιο ?

το παρών ποστ δεν αποτελεί ερώτηση απλά εκδηλώνω την απορία για τις κάρτες γραφικών που δεν έχουν βγει ακόμα ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.