Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σήμερα μετά την δουλειά ταξίδι καπάκι για χωριό, πφφφ....

Τουλάχιστον θα δούμε λίγο χιονάκι στο Αρτεμίσιο.:)

Τελικά ούτε χιόνι το Αρτεμίσιο ούτε τίποτα.:nothing:

Αφήστε που έκανα ένα από τα χειρότερα ταξίδια ever...πολύς αέρας σε σημείο να γίνεται επικίνδυνη η οδήγηση.

Πάντως δεν είναι να κουβαλάς μανάδες από το χωριό...epic φόρτωμα! (ο βενζινάς γέλαγε που το είδε:p)

Μ' αρέσει που σκέφτομαι bilstein και χαμήλωμα τρομάρα μου!

Link to comment
Share on other sites

οπως προσταζει πλεον το εθιμοτυπικο......

AΝΤΕ ΡΕ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΕΕ ...ΔΕ ΜΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΜΩΣ.

Σήμερα ήρθε σε εμένα, για αυτό :p

Ήρθα στο γραφείο 9:30 και το πακετάκι ήταν ήδη στο γραφείο μου :D

Link to comment
Share on other sites

Κωλόζωα καπνιστές. Μαμημένο κράτος.

Καφετέρια χθες, οι μισοί κάπνιζαν μέσα και το καλύτερο; Δίπλα οικογένεια με τα δύο πιτσιρίκια και ο πατέρας ντουμάνι το τσιγάρο. Δεν σέβεσαι ρε ΜΑΜΑΚΑ εμένα και τους άλλους γύρω, σεβάσου τα παιδιά σου παλιογίδι.

Η μόνη λύση είναι να συσταθεί νέα ομάδα στην αστυνομία, η οποία απλά ως αντικείμενο να κόβει πρόστιμα και να πληρώνετε ένα μερίδιο από αυτά*. Κανένας άλλος μισθός. Μόνο από εκεί. Θα πέφτουν τα πρόστιμα στα ζώα βροχή.

*Το υπόλοιπο ποσό (από τα πρόστιμα του παράνομου καπνίσματος) να πάει στην ασφάλιση όσων δεν καπνίζουν και ρουφάνε τον καρκίνο των άλλων ΖΩΩΝ.

(Για να μην παρεξηγηθώ: Δεν έχω κανένα πρόβλημα αν καπνίζετε και 500 πακέτα την ημέρα, αν δεν ενοχλείτε τον άλλον)

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.