Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καινουρια μοδα βγαλανε στο facebook τωρα,δεν ξερω αν την εχετε δει,φτιαχνουν σελιδες τυπου:"ΣΟΚ ΣΕ ΛΥΚΕΙΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ! ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΤΑΞΗ"

και για να το δεις πρεπει να κανεις Like και share,μετα σε πεταει σε ενα λινκ adf.ly και ετσι βγαζουν λεφτα....και οχι 10 και 20 ευρω..μιλαμε για πανω απο 40κ likes(1κ like=5 ευρω συμφωνα με το adf.ly) και υπαρχουν αρκετες σελιδες...

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι άλλο,αλλά με τρομάζει και μόνο να το σκέφτομαι.

Πώς γίνεται άνθρωποι με στοιχειώδεις γνώσεις και ακόμη πιο μορφωμένοι να τσιμπάν όχι απλά σε τέτοια ,αλλά να στέλνουν όλοι αυτά τα χαζά chain mails που όσοι δεν το κάνουν,δε θα γνωρίσουν τον έρωτα της ζωής τους στις 12 το βράδυ την Παρασκευή. . .

Εδώ η καθηγήτριά μου μου έστελνε τέτοια ότι και καλά αν το στείλω σε άλλους 15 ,θα μου βάλει λεπτά το whats up !

Μακάρι να υπήρχε ένα εργαλείο - μετρητής λογικής του ανθρώπινου εγκεφάλου. :getlost:

Τα αποτελέσματα θα ήταν ενδιαφέροντα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.