Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πολύ σωστά. Για τα δικά μου γούστα όμως (σώμα μόνο, γιατί από φάτσα...) είναι στο όριο... Λίγο παραπάνω και τείνει να έχει ανδρικό σώμα.

Α δηλαδη δεν εχει ξεπερασει το οριο?:nothing:

Ε οχι να μας αρεσει και ο σφιχτερμαν απο πανω.Σιχαμενο σωμα.

Λεω ναι σε ενα γυμνασμενο σωμα ,οχι ομως σε ενα σωμα που εχει χασει καθε ιχνος θηλυκότητας.

Link to comment
Share on other sites

Λεω ναι σε ενα γυμνασμενο σωμα ,οχι ομως σε ενα σωμα που εχει χασει καθε ιχνος θηλυκότητας.

Αυτό λέω, ότι είναι οριακά να χάσει τη θηλυκότητα της. Για τα δικά μου γούστα έτσι... Σε καμία περίπτωση όμως δε θα το διάλεγα ανάμεσα σε άλλα σώματα. Δεν είμαι ούτε fun των "πιασιμάτων" όμως. Θέλω τη γυναίκα λεπτή, με καμπύλες και πάνω από όλα, κοκέτα. Όπως η γυναίκα μου :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Α δηλαδη δεν εχει ξεπερασει το οριο?:nothing:

Ε οχι να μας αρεσει και ο σφιχτερμαν απο πανω.Σιχαμενο σωμα.

Λεω ναι σε ενα γυμνασμενο σωμα ,οχι ομως σε ενα σωμα που εχει χασει καθε ιχνος θηλυκότητας.

Ας πουμε δηλαδη δικεφαλα,τρικεφαλα,ωμους,πλατες(οπως και η κοπελια στο βιντεο) ειναι μερη που δεν δειχνουν ωραια σε μια γυναικα,μειωνουν δηλαδη τρελα το sex appeal της,imo..:p

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το 4:10 ακολουθούσα, μετά κουράστηκα και σταμάτησα.

Protip: Οποτε σου στελνουν video στο youtube δεν χρειαζεται να κανεις ο,τι βλεπεις... Μπορεις απλα να το παρακολουθεις... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.