Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] Με κατάλαβες!! Αλλά πολύ απογοήτευση με τη λακ, Λίγο κερί,λίγο θάλασσα και τ'αγόρι μου που λέει ο Τρυφωνάκος...

Θυμάστε εκείνη την πρώην μου που πήρε στύλο να χορεύει;πρέπει να το είπα εδώ :

Έχουν ξεσαλώσει,μόλις ξανά-χώρισα (άλλη όχι αυτη).Σε 2 μήνες το βλέπω να γίνεται Μις Ελλάς και να κλαίω. :p

Χρύσα και Τζούλια σε backstage φωτογράφηση.. – KANONI TV

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε εκείνη την πρώην μου που πήρε στύλο να χορεύει;πρέπει να το είπα εδώ :

Έχουν ξεσαλώσει,μόλις ξανά-χώρισα (άλλη όχι αυτη).Σε 2 μήνες το βλέπω να γίνεται Μις Ελλάς και να κλαίω. :p

Χρύσα και Τζούλια σε backstage φωτογράφηση.. – KANONI TV

καλά ηρέμησε ρε μοντελοπνιχτη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το 67 πχ ,υπαρχει αντρας που γουσταρει τετοιο σωμα?

oxi1.jpg

μια φορα που συμφωνω μαζι σου, ουαου :p

θα συμφωνήσω. Γενικά και εγώ θέλω να έχει πιασίματα η κοπέλα και γενικά με χαλάει το σολάριουμ. αλλα δεν είδες τις ζάρες και την Lara ( croft) ;

Ποιες ζαρες ρε μαν, μονος σου το ειπες, και οκ μπορει να μην ειναι σολαριουμ, και η σερραια που ανεφερα πιο πανω με λιγα μπανακια το καλοκαιρι ετσι ειχε γινει το δερμα της, οτι και να ειναι με ξενερωνει, την πατουσα στην πρωτη φωτογραφια την ειδες ? εμενα μολις την ειδα μου ηρθε στο μυαλο το ανεκδοτο με το μαυρακι και το ασπρακι :p

Γενικα δεν ειναι φυσιολογικα αυτα τα πραγματα, το στηθος και τα οπισθια ειναι λιποαποθηκες, πως γινεται να εχει πραμα εκει και ολο το υπολοιπο σωμα να μην εχει λιπος ουτε για να τηγανισεις ενα αυγο ? Τι καθομαι και ψαχνω τωρα, σκηνικα οπως τα παραπανω επιβεβαιωνουν την θεωρια οτι τα περιοδικα και η τηλεοραση εχουν επιβαλει εδω και πολυ καιρο τι ειναι ομορφο και τι οχι, νομιζουν ολοι οι πιτσιρικαδες οτι οταν γδυθει η γκομενα μπροστα τους θα δουνε photoshop :p :P

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

oxi1.jpg

μια φορα που συμφωνω μαζι σου, ουαου :p

Ποιες ζαρες ρε μαν, μονος σου το ειπες, και οκ μπορει να μην ειναι σολαριουμ, και η σερραια που ανεφερα πιο πανω με λιγα μπανακια το καλοκαιρι ετσι ειχε γινει το δερμα της, οτι και να ειναι με ξενερωνει, την πατουσα στην πρωτη φωτογραφια την ειδες ? εμενα μολις την ειδα μου ηρθε στο μυαλο το ανεκδοτο με το μαυρακι και το ασπρακι :p

Γενικα δεν ειναι φυσιολογικα αυτα τα πραγματα, το στηθος και τα οπισθια ειναι λιποαποθηκες, πως γινεται να εχει πραμα εκει και ολο το υπολοιπο σωμα να μην εχει λιπος ουτε για να τηγανισεις ενα αυγο ? Τι καθομαι και ψαχνω τωρα, σκηνικα οπως τα παραπανω επιβεβαιωνουν την θεωρια οτι τα περιοδικα και η τηλεοραση εχουν επιβαλει εδω και πολυ καιρο τι ειναι ομορφο και τι οχι, νομιζουν ολοι οι πιτσιρικαδες οτι οταν γδυθει η γκομενα μπροστα τους θα δουνε photoshop :p :P

άλλο όμορφο και άλλο "λάυρα"

Link to comment
Share on other sites

Γενικα δεν ειναι φυσιολογικα αυτα τα πραγματα, το στηθος και τα οπισθια ειναι λιποαποθηκες, πως γινεται να εχει πραμα εκει και ολο το υπολοιπο σωμα να μην εχει λιπος ουτε για να τηγανισεις ενα αυγο ?

Ο μεγαλύτερος μυς του ανθρώπινου σώματος αθληταρά, είναι ο κώλος ( μείζων γλουτιαίος )

Link to comment
Share on other sites

Ο μεγαλύτερος μυς του ανθρώπινου σώματος αθληταρά, είναι ο κώλος ( μείζων γλουτιαίος )

tumblr_kq22s5afDf1qzma4ho1_400.jpg

Τα κανονια που τα πας ? Εγω στην φωτογραφια με το hello kitty παντως βλεπω ΚΑΙ λιπος, ενας "στεγνος" γυμνασμενος πισινος ειναι καπως ετσι [ame=http://www.youtube.com/watch?v=iDjHyLQcGxw]Jamie Eason shoot with Mike Brochu - YouTube[/ame]

άλλο όμορφο και άλλο "λάυρα"

Ναι ok, το επιχειρημα μου ειναι οτι χαρη στην πλυση εγκεφαλου που εχουν κανει τα media μια γυναικα θεωρειται αντικειμενικα ομορφη μονο αμα μοιαζει στα ανορεκτικα που πανε παρε δωθε στις πασαρελες, λιγο "ταισμενη" να ειναι αμεσως καποιοι/καποιες θα αρχισουν το κραξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Τα κανονια που τα πας ? Εγω στην φωτογραφια με το hello kitty παντως βλεπω ΚΑΙ λιπος, ενας "στεγνος" γυμνασμενος πισινος ειναι καπως ετσι Jamie Eason shoot with Mike Brochu - YouTube

Η συγκεκριμένη έχει ατροφικούς γλουτιαίους. Τους καλογυμνασμένους στεγνούς θα τους ψάξεις στους αθλητές και αθλήτριες τρεξίματος μικρών αποστάσεων, ποδηλάτες και αρσιβαρίστες.

Link to comment
Share on other sites

Mια που μιλαμε για κ@#λους...

Με εκανε κω#$#ο η γυναικα. Στα πατωματα η αυτοπεποιηθηση... Η οποια γυναικα ξερει 5 πραγματα πανω στους υπολογιστες και τιποτε αλλο....

Ανοιγω χτες βραδυ τον γκομπιουτορα, ενας απο τους 10 σκληρους off... ουτε το bios δεν τον εβλεπε. Απο τους 10 δεν ηταν καποιος με τα HD ταινιονια αλλα φυσικα αυτος που ειχε την δουλεια, τα MP3 και τα προγραμματα μου. Την δουλεια παει στο διαολο προφανως την ειχα backup και σε αλλους δισκους απλα 5-6 μερες δουλεια την εχασα... Το ζητημα ηταν να μπω σε φαση να αρχιζω να κατεβαζω παλι 100-200GB hip hop και 400 GB utilities απο office/adobe/windows/etc

Παω δουλεια... γυρναω ετοιμος και μαχιμος να ξηλωσω και να βαζω σκληρους στο ψυγειο μπας και σωθει ο,τι μπορει...

Παω να ανοιξω τον γκομπιουτορα για να δω μπας και τον βλεπει... μου κανει η γυναικα...

-"μια χαρα ειναι ρε κεφτε που κλαιγοσουνα!"

-"τι εγινε??"

-Στον εφτιαξα!

-Ποτς γκιενεν αβντο?

- Ειχε φυγει το καλωδιακι και το ξαναεβαλα μεσα... δουλευει τωρα....

-.....

images?q=tbn:ANd9GcTc51m4yPRAOzF8GEmZ_r2ephlF9oX73GVCvb3xVUlDEYbwepbr

Link to comment
Share on other sites

Παω να ανοιξω τον γκομπιουτορα για να δω μπας και τον βλεπει... μου κανει η γυναικα...

-"μια χαρα ειναι ρε κεφτε που κλαιγοσουνα!"

-"τι εγινε??"

-Στον εφτιαξα!

-Ποτς γκιενεν αβντο?

- Ειχε φυγει το καλωδιακι και το ξαναεβαλα μεσα... δουλευει τωρα....

-.....

images?q=tbn:ANd9GcTc51m4yPRAOzF8GEmZ_r2ephlF9oX73GVCvb3xVUlDEYbwepbr

BAN the noob :hehe:

Link to comment
Share on other sites

kωλοσυζητηση....

βτw ειναι ο πιο μεγαλος ή ο πιο δυνατος/γυμνασμενος??(σε ενα φυσιολογικο ατομο)

Ειναι ο ποιο μεγαλος.

Ο ποιο δυνατός (παρά του ότι κυκλοφορεί ότι είναι η γλώσσα) είναι των σιαγόνων που μπορούν να εξασκήσουν πάνω από 400 κιλά πίεση

Για τους γυμνασμένους που αναφέρεις παίζει ρόλο ποιους χρειάζεσαι και γυμνάζεις περισσότερο. Π Χ στα γυμναστήρια οι περισσότεροι είναι σαν χαρακτήρες του Λούκι λουκ: Τεράστιοι θώρακες και μπράτσα με ατροφικά πόδια

Link to comment
Share on other sites

tumblr_kq22s5afDf1qzma4ho1_400.jpg

Τα κανονια που τα πας ? Εγω στην φωτογραφια με το hello kitty παντως βλεπω ΚΑΙ λιπος, ενας "στεγνος" γυμνασμενος πισινος ειναι καπως ετσι Jamie Eason shoot with Mike Brochu - YouTube

Ναι ok, το επιχειρημα μου ειναι οτι χαρη στην πλυση εγκεφαλου που εχουν κανει τα media μια γυναικα θεωρειται αντικειμενικα ομορφη μονο αμα μοιαζει στα ανορεκτικα που πανε παρε δωθε στις πασαρελες, λιγο "ταισμενη" να ειναι αμεσως καποιοι/καποιες θα αρχισουν το κραξιμο.

Η κοπελια είναι πιο γυμνασμένοι από το 70% του ανδρικού πληθυσμού :p

Link to comment
Share on other sites

Η κοπελια είναι πιο γυμνασμένοι από το 70% του ανδρικού πληθυσμού

Πολύ σωστά. Για τα δικά μου γούστα όμως (σώμα μόνο, γιατί από φάτσα...) είναι στο όριο... Λίγο παραπάνω και τείνει να έχει ανδρικό σώμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.