Jump to content




DJD

Recommended Posts

Άμα στη δίνανε, να τη γύριζες πίσω...

Ηξερα προσωπικα μια σερραια σε παρομοιο στυλ εμφανισιακα, σκετη ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ητανε, ξεκοψα πολυ αποτομα γιατι το ειχε παρατραβηξει το σχοινι, η συγκεκριμενη στην pic απλα δεν μου κανει εντυπωση, παρομοια εμφανιση εχει Claudia Sampedro παντως που στις περισσοτερες πικ (ασχετα αν δεν ξερω ποσο photo-chop εχει πεσει) μαρεσει αρκετα, το θυληκο για το οποιο θα ξεχναγα για παρτη της την δικια μου και οτιδηποτε αλλο αμα την εβρισκα μπροστα μου ονομαζεται denise milani, αλλα πλεον δεν με τρελαινει τοσο οσο παλια ( check galleries : bathroom - purple dress - γενικα οτι εχει δειξει το 2008 και 9, πριν λιωσει στην αεροβια και στην διατροφη ) πραγματικα ευλογημενη γυναικα.

Μαρεσουν φυσικα και οι στεκες αρκει να ειναι σοβαρες ή αν δεν ειναι, τουλαχιστον να κρατανε το στομα τους κλειστο :p.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=U3IM7-C-MPw]Tea Party - Συμβαίνει τώρα (31-08-2010) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Δεν μαρεσει, αμα δεν εχει λιγο κρεας η γυναικα δεν λεει :p Το δερμα της που το πας ? σαν να αποκοιμηθηκε σε κανα σολαριουμ.

θα συμφωνήσω. Γενικά και εγώ θέλω να έχει πιασίματα η κοπέλα και γενικά με χαλάει το σολάριουμ. αλλα δεν είδες τις ζάρες και την Lara ( croft) ;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα εύκολα να ασπαστώ τον μουσουλμανισμό αν μου δίναν εγγύηση πως απο τις 72 παρθενες που δικαιούμαι, οι 69 θα ηταν αυτες (inb4 παρθένες απο -ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΑΤΑΚΑ CHOSEN ΕΔΩ-). Και ας ήταν και η μπύρα AMSTEL. Τοσο κάτω μπορώ να ξεπέσω. :p

Link to comment
Share on other sites

κατ'εμέ στον τελικό προκρίνονται οι της λίστας του Νίκου, συν τις δύο του νάνου, συν την 38. Εκεί δυσκολεύουν τα πράγματα :/

ανακαλώ: το 3 κερδίζει στον τελικό, hands down

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Πολλα καλα εχει αλλα το 3 νομιζω οτι ξεχωριζει.Απιστευτη φατσα.Να την **** στην μαπα:p

Επισης ειναι και μερικες μεσα που δεν μπορω να καταλαβω που κολανε.Το 67 πχ ,υπαρχει αντρας που γουσταρει τετοιο σωμα?

Ελεος δλδ.

Και το 66 για σκοτωμα.Το 65 δεν εχει λογο υπαρξης, ζυζια πολλες εχουν.

Το 59 για σφαλιαρες επισης.

Το 57 φαινετε τρελο horseface(αλογομουρα).

56 σκοτωμα.(Επρεπε να βαλει λιιιι:tomato:ιγο περισσοτερο make up πιστευω).

46 ψοφα.Δεν ειναι γυναικα αυτο το πραγμα.Hybrid ειναι δεν μπορει.

Το 41 επισης δεν καταλαβαινω τι το sexy εχει.

Το 36 σκετη αηδια.

Βαρεθηκα.

Οσο για την bimbo στην προ-προηγουμενη σελιδα, ωραια ομορφο καλογυμνασμενο σωμα αλλα τοσο solarium δεν το γουσταρω.Με το φυσικο της χρωμα πιστευω θα ειναι πολυ πολυ καλυτερη.

Οι γκομενες εχουν καψει φλατζα παντως.Ολες πλεον μπροστα σε ενα καθρέπτη και το κινητο στο χερι.Νταξ και εμεις κανουμε τις μ@λ@κιες μας αλλα αυτες το εχουν παραχεσει.Εντελως βαρετες εχουν γινει.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Καλα τις προάλλες στο Γκάζι στο σουβλατζίδικο,πήγα τουαλέτα και ήταν μέσα 4 γκόμενες φίλες και να φτιάχνονται στον καθρέφτη.Και αχ μου φταίει αυτό και αχ εκείνο η μάσκα μου και και και.

Καλα ρε ηλίθιες,το ότι η τουαλέτα ήταν κοινή και οτι κάνατε πιπί σας εκεί που έκανε και ο Σάκης ο Μπυροκοιλιάς πριν 2 λεπτά δεν σας πειράζει;Το ότι δεν είχε σαπούνι και χαρτι να πλύνουμε τα χέρια μας δεν σας πήραζε ρε βρωμιάρες....Το μαλλί τις πείραξε,λες και εμείς πάμε για να δούμε αυτές,όχι να φάμε το πατάτα - ντομάτα - τζατζίκι μας. :wall:

Link to comment
Share on other sites

Καλα τις προάλλες στο Γκάζι στο σουβλατζίδικο,πήγα τουαλέτα και ήταν μέσα 4 γκόμενες φίλες και να φτιάχνονται στον καθρέφτη.Και αχ μου φταίει αυτό και αχ εκείνο η μάσκα μου και και και.

Καλα ρε ηλίθιες,το ότι η τουαλέτα ήταν κοινή και οτι κάνατε πιπί σας εκεί που έκανε και ο Σάκης ο Μπυροκοιλιάς πριν 2 λεπτά δεν σας πειράζει;Το ότι δεν είχε σαπούνι και χαρτι να πλύνουμε τα χέρια μας δεν σας πήραζε ρε βρωμιάρες....Το μαλλί τις πείραξε,λες και εμείς πάμε για να δούμε αυτές,όχι να φάμε το πατάτα - ντομάτα - τζατζίκι μας. :wall:

Έλα τώρα...πήγες και εσύ να φτιάξεις την μο'ι'κάνα έτσι?:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.