Jump to content




DJD

Recommended Posts

Παιδιά σας δουλεύει αυτή την στιγμή το WLM ( Windows Live Messenger ) ?

Εμένα μπαίνει, αλλά δείχνει ότι όλες οι επαφές μου είναι offline.

Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα ?

Έμένα λειτουργεί μια χαρά...

Untitled-1.jpg?1288903617

Link to comment
Share on other sites

1 κρέπα σοκολάτα μπισκότο, μισό κιλό μπισκότα, 2 ατομικές τυρόπιτες, 2 κομμάτια carrot cake. Άντε να περάσει το κρύωμα να ξαναρχίσω τρέξιμο, γιατί αν συνεχίσω έτσι θα γίνω σαν το βόδι...

ΥΓ Για μεσημέρι όμως έφαγα σαλάτα :p

Link to comment
Share on other sites

senor deninho οπως παρακαλειστε τετοιες ενημερωσεις να της γραφετε στο καταλληλο θεμα που μπορει να αποφευχθει η αναγνωση τους η καλυτερα η μη δημοσιευση τους.

μας εκανες τετοια ποστια?? :p

jelly me :p

Έγινε επεξεργασία από uNick
Link to comment
Share on other sites

senor deninho οπως παρακαλειστε τετοιες ενημερωσεις να της γραφετε στο καταλληλο θεμα που μπορουν να αποφευχθει η αναγνωση τους η καλυτερα η μη δημοσιευση τους.

μας εκανες τετοια ποστια?? :p

jelly me :p

%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B1%CE%BA%CE%B9%CE%B1%202.jpg

trksJ.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν διαβασατε το ποστ μου προιγουμενως αλλα ακολουθει OMFG post n2.

1) ειμασταν με τα φιλαρακια σε ενα βρομικο και απολαμβαναμε τα μπεργκερς και ενα παλικαρι πηγε να βγει απο το καταστημα και εσκασε με τη μουρη βουρ πανω στη τζαμενια πορτα :0 ειχαμε λιωσει στα γελεια παλι καλα δεν χτυπησε

2) καναμε μια "αποτομη " στροφη βαρης - κορωπιου και μας εφυγε το λαστιχο απο την ζαντα! Ομιτζι

3) περιμεναμε να ερθει η βοηθεια και καποια στιγμη δυο αυτοκινητα τρακαραν γιατι ο ενας περασε με κοκκινο..εκει που στριβεις για το αεροδρομιο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.