Jump to content




fe4r

Recommended Posts

Πρόσφατα για κάποιο “αδιευκρίνιστο” λόγο μια T240 Samsung και μια 8800GTX τίναξαν τα πέταλα σχεδόν παρέα.

Για τη πρώτη το παλεύω να βρω την απόδειξη για να επισκευαστεί λόγο εγγύησης.

Η δεύτερη δυστυχώς δεν είναι στην εγγύηση και θέλει αντικατάσταση.

Το σύστημα δηλαδή θα είναι :

1 x Q9550

4 x 2G Ram @1333

1 x T240 (24')

1 x LG (19')

1 x 850W (Enermax)

Και κάτι άλλα ψιλά...

Οι απαιτήσεις είναι να έχει όπως καταλαβαίνεται dual DVI,

Εγγύηση 3 έτη (μη ξανά τρέχουμε),

Λόγο του ότι το PC τρέχει και για επαγγελματικούς λόγους (12/24) ώρες και (6/7) μέρες, να μη καίει τα κέρατά του από ρεύμα και να μπορεί να παίξει και κανένα παιχνιδάκι αξιοπρεπώς.

Το Budget που σκέφτομαι είναι 100€-150€.

Τις απόψεις σας παρακαλώ...

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Με αυτην πιστευω θα εισαι καλυμενος για αρκετα χρονια: Asus Radeon HD6850 1GB V2 | Skroutz.gr

συμφωνω. μονο η ASUS-GIGABYTE δινουν 3 χρονια, απο οτι βλεπω. ολοι οι αλλοι 2! γι αυτο κι εγω πηρα ASUS τελευταια!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω. μονο η ASUS-GIGABYTE δινουν 3 χρονια, απο οτι βλεπω. ολοι οι αλλοι 2! γι αυτο κι εγω πηρα ASUS τελευταια!

Μμμμμμ μια 5850 Saphire που πήρα πρόσφατα δίνει και αυτή 3 έτη εγγύηση...

Link to comment
Share on other sites

αυτην εχω κι εγω, αλλα ηταν μια πρσφορα πριν 3 μηνες περιπου, οπως λεει κι ο απο πανω!!

υπαρχουν ακομα? το ξερεις?

Όχι δεν υπάρχουν πλέον και απ'οτι βλέπω η εγγύηση στις Sapphire πήγε στα 2 χρόνια. Εκτός αν η 3 ετής εγγύηση ήταν μονο για εκείνο το μοντέλο.... Τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.