Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

@inetus3r δοκίμασες και τα 3 και σαρεσε το canyon πιο πολυ?

@acct δεν ήσουν ο μόνος,κάτω απτην ανακοινωση στο στεαμ ειχε 2000 σχολια που ελεγαν thanks & thanks αλλά μετά κατάλαβαν, πάντως και απτο κείμενο δεν στο λεει ξεκάθαρα.

btw ειδα βιντεακια απο deadfall adventures και μπήκε wishlist ελπίζω σε ενα νεο bioshock ή uncharted και να μην το αδικισουν οι reviewers λογο εταιριας.

Εμενα μου θυμισε πολυ indiana jones (ταινιες)

και φαινεται και πολυ καλο, για να δουμε :cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό νήμα αλλά μόλις ανακάλυψα ότι έχω κουπόνι -90% για τον τίτλο "Pressure" το οποίο λήγει αύριο. Αν ενδιαφέρεται κανείς ας επικοινωνήσει.

Έγινε επεξεργασία από Nikos1071
λάθος εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Λίγα νέα για το SteamOS. Παρότι η διανομή στο repo.steampowered.com εξακολουθεί να είναι βασισμένη στο Ubuntu 12.04 LTS, επιβεβαιώνεται από τη Valve στο Engadget -This is Valve's Steam Machine prototype and SteamOS (hands-on)- ότι το SteamOS θα είναι εντελώς ανεξάρτητο.

Παράλληλα, επιβεβαιώνεται ότι δεν αναμένεται να περιλαμβάνει ούτε τις βασικές λειτουργίες ενός κανονικού λειτουργικού συστήματος, όπως διαχείριση αρχείων, ενώ στην αρχή δε θα επιτρέπει καν την αναπαραγωγή πολυμέσων ή την προβολή εικόνων.

Οπότε, μη σβήσετε ακόμη τα Windows 7/8/8.1! ;)

Προσωπικά περιμένω περισσότερο τα Steam Machines για να δω αν μπορούν να γίνουν λίγο ευρηματικοί με το μέγεθος και το σχήμα του κουτιού, χωρίς να θυσιάζουν πολύ την απόδοση ή τις δυνατότητες ψύξης του εξοπλισμού.

Link to comment
Share on other sites

Λίγα νέα για το SteamOS. Παρότι η διανομή στο repo.steampowered.com εξακολουθεί να είναι βασισμένη στο Ubuntu 12.04 LTS, επιβεβαιώνεται από τη Valve στο Engadget -This is Valve's Steam Machine prototype and SteamOS (hands-on)- ότι το SteamOS θα είναι εντελώς ανεξάρτητο.

Παράλληλα, επιβεβαιώνεται ότι δεν αναμένεται να περιλαμβάνει ούτε τις βασικές λειτουργίες ενός κανονικού λειτουργικού συστήματος, όπως διαχείριση αρχείων, ενώ στην αρχή δε θα επιτρέπει καν την αναπαραγωγή πολυμέσων ή την προβολή εικόνων.

Οπότε, μη σβήσετε ακόμη τα Windows 7/8/8.1! ;)

Προσωπικά περιμένω περισσότερο τα Steam Machines για να δω αν μπορούν να γίνουν λίγο ευρηματικοί με το μέγεθος και το σχήμα του κουτιού, χωρίς να θυσιάζουν πολύ την απόδοση ή τις δυνατότητες ψύξης του εξοπλισμού.

Δε με απασχολεί καθόλου πώς θα μοιάζει ένα Steam Machine - δεν πρόκειται να δω κανένα από κοντά εκτός αυτό που θα μου στείλουν για beta... Από την άλλη, θέλω να πάρει μπρος το software κομμάτι, να μπορέσουμε να δούμε πώς φαντάζονται τη λειτουργία του!

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ετοιμάζομαι να σβήσω κανένα λειτουργικό ακόμα, έχω έναν 128αρι SSD και ένα 500αρι μηχανικό οι οποίοι έχουν θέσει υποψηφιότητα για υποδοχή του νέου λειτουργικού... (ανάλογα με την περίσταση) :jump:

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω στο steam από τον browser μου δείχνει ότι έχω και το Hard Reset Exile DLC, ενώ από την εφαρμογή όχι.

Να σημειώσω ότι δε το έχω εγκατεστημένο το παιχνίδι.

Επίσης, πώς κατέληξα με το Hard Reset Exile DLC δεν έχω καταλάβει, γιατί δε το είχα αγοράσει.

Έχει κανείς να πει κάτι για να εξηγήσει το φαινόμενο; :p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πλεον το exile dlc πάει πακέτο με το βασικό παιχνίδι.

Και γω το πήρα τις προαλλες απο bundle και τώρα που το ελενξα είχα και το dlc και μέσω broswer & εφαρμογης. :p

Link to comment
Share on other sites

Μια και λεμε για τετοια φαινομενα ατις library μας εχω δει εδω και ενα μηνα οτι περα απο το Archam City (το οποιο ειχα αγορασει σε εκπτωσεις) εχει εμφανιστει και η goty version η οποια δεν εχω ιδεα πως βρεθηκε σε μενα...

Sent from my Note II using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία να τους ευχηθούμε. Σίγουρα κάθε αρχή θα έχει και τα μικροπροβλήματά της. Ελπίζω μόνο η επέκταση εργασιών του Humble να μην επηρεάσει σε ποιότητα και τιμές τις ήδη εδραιωμένες και καταξιωμένες υπηρεσίες του.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.