Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Ερώτηση για Family Sharing:

Μπορεί να γίνεται share μόνο μια library ανα μηχάνημα; Μου είχε κάνει share ένας φίλος το library και όταν μου έκανε share ένας δεύτερος φίλος έχασα την πρόσβαση στο library του πρώτου.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξαναέκανα request για share και τώρα έχω access και στα 2 libraries.

Μάλιστα δοκίμασα και το εξής: φίλος 1 κάνει share σε φίλο 2 που με την σειρά του κάνει share σε μένα. Εγώ παίζω παιχνίδι του φίλου 2 και ο φίλος 2 παιχνίδι του φίλου 1.

χμμμ αν κάνω share στον φίλο 1 και παίξει κι αυτός δικό μου παιχνίδι θα κλείσουμε τον κύκλο. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξαναέκανα request για share και τώρα έχω access και στα 2 libraries.

Μάλιστα δοκίμασα και το εξής: φίλος 1 κάνει share σε φίλο 2 που με την σειρά του κάνει share σε μένα. Εγώ παίζω παιχνίδι του φίλου 2 και ο φίλος 2 παιχνίδι του φίλου 1.

χμμμ αν κάνω share στον φίλο 1 και παίξει κι αυτός δικό μου παιχνίδι θα κλείσουμε τον κύκλο. :hehe:

Επειδή σε κανέναν δεν αρέσει να είναι η ατμομηχανή? :p

Link to comment
Share on other sites

Πόσες κάρτες αγόρασες για να κάνεις τα badge που χρειάζονται γι' αυτό; :p

Μπορείς να δεις τα badges στο προφίλ μου και να υπολογίσεις πόσες κάρτες χρειάζονται.

ΟΙ περισσότερες κάρτες προήλθαν από το κέρδος που είχα στο trading :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει τουλάχιστον 2 παιχνίδια που θα έχουν νέο περιεχόμενο ταυτόχρονα με το "Steam Halloween Sale". Το ένα είναι το Terraria. Το άλλο λέει και ημερομηνία - 29/10, οπότε υποθέτω κι εγώ το απόγευμα:

Steam Community :: Group Announcements :: Huntsman - The Orphanage

... will be available to co-incide with the Halloween sale starting 29th Oct - stand by for the exact time
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.