Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Υπαρχει κανας 2ος που να μην εχει αγορασει τιποτα απο τα steam sales να κανουμε καμμια τριμελη επιτροπη απο 5-6 ατομα να λεμε καμια μλκ να περασει η ωρα??

Κι εγώ αποφεύγω τις εκπτώσεις γιατί δε βρίσκω νούμερα (speaking of which, πότε κατεβαίνεις; :p).

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανας 2ος που να μην εχει αγορασει τιποτα απο τα steam sales να κανουμε καμμια τριμελη επιτροπη απο 5-6 ατομα να λεμε καμια μλκ να περασει η ωρα??

ουτε καν το ηξερα το steam μεχρι που αγορασα το skyrim (το οποιο ακομα δεν μπορω να εγκαταστησω εξαιτιας του steam). αλλά και τώρα που το έμαθα αμφιβαλλω αν θα αγοράσω ποτέ, οτιδήποτε απο εκεί αν προκεται να μου σπάσουν τα νεύρα και να μην μπορώ τελικά να παίξω. μάλλον θα τους ζητήσω και αποζημίωση κιόλας:hmm:

Έγινε επεξεργασία από jakbob
ορθογραφικο λαθος
Link to comment
Share on other sites

ουτε καν το ηξερα το steam μεχρι που αγορασα το skyrim (το οποιο ακομα δεν μπορω να εγκαταστησω εξαιτιας του steam). αλλά και τώρα που το έμαθα αμφιβαλλω αν θα αγοράσω ποτέ, οτιδήποτε απο εκεί αν προκεται να μου σπάσουν τα νεύρα και να μην μπορώ τελικά να παίξω. μάλλον θα τους ζητήσω και αποζημίωση κιόλας:hmm:

Το πιο πιθανο ειναι οτι εχεις καποιο πρόβλημα στον υπολογιστή σου και δε δουλευει σωστά το steam. Δοκιμασε για αρχή να κάνεις καποιο scan με το malwarebytes antimalware να δεις αν θα βρει τίποτα περίεργο και επίσης δοκίμασε να το εγκαταστήσεις και σε κάποιο αλλο υπολογιστή.

Εγώ σπανια έχω προβλήματα με το steam τα οποια διορθώνονται πανεύκολα με re-installation του.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανο ειναι οτι εχεις καποιο πρόβλημα στον υπολογιστή σου και δε δουλευει σωστά το steam. Δοκιμασε για αρχή να κάνεις καποιο scan με το malwarebytes antimalware να δεις αν θα βρει τίποτα περίεργο και επίσης δοκίμασε να το εγκαταστήσεις και σε κάποιο αλλο υπολογιστή.

Εγώ σπανια έχω προβλήματα με το steam τα οποια διορθώνονται πανεύκολα με re-installation του.

το windows defender δεν εντόπισε κατι σε πρόσφατο scan. εκτός αν είναι κάτι που το defender δεν μπορεί να εντοπίσει. ούτε με την εγκατάσταση του steam φάινεται να υπάρχει πρόβλημα εφόσον απο το web έχω πλήρη πρόσβαση στο λογαριασμό μου. το μόνο πρόβλημα είναι οτι δεν μπορώ να συνδέθώ με το server του steam για να συνεχίσει η εγκaτάσταση του skyrim και σαν πρώτη αιτία στο troubleshooting tips αναφέρει το router που δεν μου φαίνεται ομως λογικό αφού τέτοιο πρόβλημα θα φαινόταν και αλλού. anyway θα ξαναδοκιμάσω και με re-installation του steam και με πλήρη αφαίρεση του anti-virus και με windows firewall απενεργοποιημένο

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5753]jakbob[/MENTION]

Αν δε σου κάνει κόπο, δοκίμασε να εγκαταστήσεις το Steam client σε άλλο φάκελο εκτός του C:\Program Files, όπου δε θα χρειάζεται admin access. Κατέβασε τον installer απευθείας απο το Steam και εγκατάστησέ το από την αρχή.

Για να μην ξαναγράφεις όλο το Skyrim, μπορείς να κρατήσεις τα περιεχόμενα του φακέλου Steam\steamapps, αλλά τίποτα άλλο.

Έχεις απόλυτο δίκιο να δυσανασχετείς, αλλά οι τιμές και η ευκολία της διαχείρισης της βιβλιοθήκης μας έχουν οδηγήσει να αποδεχόμαστε το Steam ως DRM με τα προβλήματά του... Καλή τύχη.

Link to comment
Share on other sites

οκ φέτος αγόρασα ότι αγόρασα είδη μαζεύω λεφτά για του χρόνου !

τελευταίο πράγμα που αγόρασα ήταν το GTA COMPLETE PACKAGE !

τώρα έχω 92 cents :woot:

ας επιστρέψω στον θείο μου τώρα :p :flag:

Link to comment
Share on other sites

παίδες, θελω αμεση βοήθεια :p

καποιος να μου παρει το fallout collection στα 3€ και θα του τα δωσω μολις γυρισω απτο χωριο σε 7 μερες...νομιζα πως ειχα λεφτα στο paypal αλλα μου τα φαγε ο αδερφός μου. :crazy:

EDIT : ευχαριστώ τον astrolabο για την εξυπηρέτηση :D

Έγινε επεξεργασία από artyom
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.