Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Τώρα τελευταία έχω αρχίσει και παίρνω συνέχεια invites από Ρώσους για διάφορα άσχετα groups. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τα κόψω και να μην μπορούν να μου στέλνουν;

Αντί ignore > report. Ήδη έχουν απενεργοποιήσει 2-3 γκρουπ που μου είχαν στείλει παλιότερα. Το ελεεινό είναι ότι κάτι Ουκρανοί το πουλάνε το σκριπτάκι που κάνει τα auto-invite και το χρεώνουν με τη χιλιάδα... είχα πετύχει έναν πρόσφατα να κάνει τον πλασιέ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3623]EraserheadX[/MENTION] απ' όσο γνωρίζω όχι...

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] δεν έχουμε αρουραίο, απλά είσαι σε κάποια group στα οποία είναι και "οι Ρώσοι" οι οποίοι κάνουν invite σε όλα τα μέλη εκείνου του group, οπότε και σε εσένα.

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] τι περίμενες να λάβεις;

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο πράγμα; Το μόνο που νομίζω ότι δίνει το συγκεκριμένο bot είναι προσκλήσεις για Dota 2
Edit: Μόλις το έκανα και όχι μόνο ξεφορτώθηκα τα invites αλλά πήρε bonus 2 ΜΝC invites (το οποίο είναι F2P) και ένα Steam Community Beta Invite

:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τα SMNC ήταν αν ότι σου είχαν μείνει invites μετά που έγινε f2p δεν μπορούσες ούτε να τα χρησιμοποιήσεις ούτε να τα διαγράψεις με κάποιο τρόπο. Απλά βρίσκονταν για πάντα στο inv. Γι αυτό κάποιοι απατεώνες (*γκουχ γκουχ*) προσπαθούσαν να τα πετάξουν ξαφνικά μέσα το trade window όποτε μπορούσαν για να τα φορτώσουν σε κάποιον άλλο (ελπίζω τώρα που το διαβάζει να κοκκινίζει από τη ντροπή του). :yes4:

Το μποτάκι έπαιρνε ό,τι σαβούρα του κάνεις trade > πρόμπλεμ σόλβντ.

Link to comment
Share on other sites

Ένα add-on που όλοι θα πρέπει να βάλετε:

Site Temporarily Unavailable

Δείτε τι προσφέρει:

http://enhancedsteam.com/features.php

Ποιοι είναι αυτοί οι browsers που δείχνει στο "About Enhanced Steam" :weep:

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.