Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Κατατοπιστικοτατος οπωςπάντα.

Τα εδωσα τα στοιχεια αφου δεν πληρω καμια παο τις 2 προυποθεσεις :p

Οχι τιποτε αλλο αλλα εχω καρτες που καθονται χρονια και μεχρι τωρα εχω βγαλει κανα 50ευρω, υπολογιζω οταν τελειωσω να βγαλω αλλο ενα 100ευρω να αγορασουμε κανα παιχνιδι :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε καλή μεριά. ;)

 

Νομίζω είσαι λίγο υπεραισιόδοξος βέβαια, αλλά ό,τι βγάλεις καλό είναι. Μέσο όρο πρέπει να βγάζεις στο χέρι ~0.05€ / κάρτα, αλλά και με ~25-30€ που σου έρχονται οι 500 κάρτες (μαζί με τις ακριβότερες) παίρνεις άνετα κάτι καλό στις εκπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

@panoc, υπάρχει αυτό το εργαλείο για να δεις πόσο αξίζουν οι κάρτες που έχεις (όταν θα έχεις). Εγώ έχω γύρω στις 700, έχοντας πουλήσει πάνω από 1000 ανά διαστήματα. Θα έλεγα πάντως ότι η καλύτερη περίοδος για να πουλήσεις κάρτες είναι 1 μήνα πριν τις εκπτώσεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

C

 

@panoc, υπάρχει αυτό το εργαλείο για να δεις πόσο αξίζουν οι κάρτες που έχεις (όταν θα έχεις). Εγώ έχω γύρω στις 700, έχοντας πουλήσει πάνω από 1000 ανά διαστήματα. Θα έλεγα πάντως ότι η καλύτερη περίοδος για να πουλήσεις κάρτες είναι 1 μήνα πριν τις εκπτώσεις.

 

Ωραιο tool ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Το idle Master θέλει κάνα κόλπο για να συνδεθεί? Το κατέβασα αλλά δεν συνδέεται, το στεαμ το βλέπει αλλά στο login κάνει την διαδικασία (ΙΜ is saving your information) να μπει και δεν γίνετε τίποτα μετά.

Link to comment
Share on other sites

Το idle Master θέλει κάνα κόλπο για να συνδεθεί? Το κατέβασα αλλά δεν συνδέεται, το στεαμ το βλέπει αλλά στο login κάνει την διαδικασία (ΙΜ is saving your information) να μπει και δεν γίνετε τίποτα μετά.

 

Κλείστο και άνοιξε το ξανά. Μου το κάνει κι εμένα την πρώτη φορά που πάει να συνδεθεί. Μετά τρέχει κανονικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

''Your account credentials have changed enter the password to login''

 

τι ειναι αυτο παλι ετσι στα ξαφνικα?

 

Πιθανότατα συνδέθηκες με τον ίδιο λογαριασμό από άλλον υπολογιστή. Για λόγους ασφαλείας "λήγει" την ανοιχτή συνεδρία στον πρώτον, αν είναι offline.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα συνδέθηκες με τον ίδιο λογαριασμό από άλλον υπολογιστή. Για λόγους ασφαλείας "λήγει" την ανοιχτή συνεδρία στον πρώτον, αν είναι offline.

το οποιο και δεν εκανα, steam app και στο chrome εχω συνδεθει.

 

τελος παντων,,

Link to comment
Share on other sites

@panoc, υπάρχει αυτό το εργαλείο για να δεις πόσο αξίζουν οι κάρτες που έχεις (όταν θα έχεις). Εγώ έχω γύρω στις 700, έχοντας πουλήσει πάνω από 1000 ανά διαστήματα. Θα έλεγα πάντως ότι η καλύτερη περίοδος για να πουλήσεις κάρτες είναι 1 μήνα πριν τις εκπτώσεις.

 

Δεν θα διαφωνήσω με την περίοδο που αναφέρεις, αλλά

 

δες εδώ την σωστή τακτική :p

 

http://steamcommunity.com/id/Heis228/friends/

Link to comment
Share on other sites

@tragikos 200 farming accounts ;)

 

Οι πράξεις είναι πολύ εύκολες:

 

1 free game * min 3 κάρτες * 200 accounts * min 0,01€ = wallet for nothing (παραφράζοντας το γνωστό άσμα)

 

Και εχεις 200 υπολογιστες που τρεχουν πχ cs:gο ολη μερα ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.