Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Ωραίο είναι πάντως...

Προσωπικά δεν με βολεύει προς το παρόν, γιατί έχουν "πακετάρει' πολύ περισσότερη πληροφορία.

Μου αρέσει που το Big Picture είναι διαθέσιμο δίπλα στο account.

Για τους Curators έχω μια επιφύλαξη προς το παρόν.

Το πρόβλημα με τις αποδείξεις των αγορών δεν έχει λυθεί.

Ούτε και το πρόβλημα με τη διαχείριση της wishlist. Τώρα "σκάει" τελείως ο client :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γιατί έχεις τον μισό κατάλογο ως wishlist; Λέω εγώ τώρα... :p

Προσπαθώ να τον βάλω όλο σιγά-σιγά, αλλά το πρόβλημα είναι καθαρά προγραμματιστικό.

Έχω δει κι άλλους developers που γράφουν κώδικα και τον δοκιμάζουν με 2-3 εγγραφές :tomato:

Η απάντηση είναι γνωστή, οπότε δεν αγχώνομαι, πάντα φταίει ο χρήστης :wall:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου αρέσουν οι αλλαγές. Είναι 1-2 βήματα προς τη σωστή κατεύθυνση. Δεν έγινε ξαφνικά enhanced steam βέβαια, αλλά σταδιακά βελτιώνεται και από ταχύτητα και από χρηστικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου αρέσουν οι αλλαγές. Είναι 1-2 βήματα προς τη σωστή κατεύθυνση. Δεν έγινε ξαφνικά enhanced steam βέβαια, αλλά σταδιακά βελτιώνεται και από ταχύτητα και από χρηστικότητα.

Μια και το ανέφερες, ανανεώθηκε και το Enhanced Steam ώστε να συμπεριλάβει το νέο interface.

Οι χρήστες του Firefox θα περιμένουν λίγο παραπάνω.

Μην ξεχνάτε ότι οι αλλαγές έγιναν μόνο στο online store.

Εκμεταλλεύονται την ανθρώπινη ψυχολογία για αύξηση των πωλήσεων :p

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή με ξένισαν οι αλλαγές αλλά σιγά σιγά τις συμπάθησα. Το ατελείωτο scroll down με τα προτεινόμενα είναι μάλλον κουραστικό. Επίσης είναι λίγο παραφωνία το ότι οι αλλαγές περιορίζονται μόνο στο store. Ελπίζω να επεκταθούν και στις άλλες σελίδες σύντομα...

To enhanced steam δεν το αλλάζω με τίποτα, τουλάχιστον για την ώρα. Ελπίζω, φίλε [MENTION=23132]inetus3r[/MENTION] να μη μας ξεχάσουν εμάς τους αλεπουδιάρηδες...

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή με ξένισαν οι αλλαγές αλλά σιγά σιγά τις συμπάθησα. Το ατελείωτο scroll down με τα προτεινόμενα είναι μάλλον κουραστικό. Επίσης είναι λίγο παραφωνία το ότι οι αλλαγές περιορίζονται μόνο στο store. Ελπίζω να επεκταθούν και στις άλλες σελίδες σύντομα...

Μαγαζί είναι, να πουλήσει θέλει. Το είπα παραπάνω. :p

To enhanced steam δεν το αλλάζω με τίποτα, τουλάχιστον για την ώρα. Ελπίζω, φίλε [MENTION=23132]inetus3r[/MENTION] να μη μας ξεχάσουν εμάς τους αλεπουδιάρηδες...

Μπες σε αυτό το group, αν δεν είσαι ήδη, για να παίρνεις τις ενημερώσεις:

Steam Community :: Group :: Enhanced Ste@m Users

Link to comment
Share on other sites

Πατήστε το δεξί πλήκτρο στο εικονίδιο του Steam στη taskbar για να ανοίξετε το μενού κι επιλέξτε το Music Player.

Αν δεν τον έχετε τρέξει ποτέ, πατήστε το κουμπί πάνω δεξιά στον player, "Browse Music".

Η συνέχεια είναι εύκολη. :D

Link to comment
Share on other sites

Πατήστε το δεξί πλήκτρο στο εικονίδιο του Steam στη taskbar για να ανοίξετε το μενού κι επιλέξτε το Music Player.

Αν δεν τον έχετε τρέξει ποτέ, πατήστε το κουμπί πάνω δεξιά στον player, "Browse Music".

Η συνέχεια είναι εύκολη. :D

:whistling

attachment.php?attachmentid=64253&d=1411634984

post-4676-1416078826,0575_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Έχω ένα πρόλβημα...Πάω να κάνω αγορά απο το steam και μου βγάζει συνέχεια αυτό

29MhTTB.png

Τι παίζει????

Μήπως προσπαθείς να πάρεις κάποιο DLC χωρίς να έχεις το βασικό παιχνίδι?

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτό που σου λέει:

- Αγόρασε το Euro Truck Simulator 2 πρώτα.

Προσπαθείς να αγοράσεις και να προσθέσεις στο λογαριασμό σου ένα πρόσθετο (DLC), χωρίς να έχεις το βασικό παιγνίδι.

- Αγόρασε το πακέτο που θέλεις με την μορφή δώρου. Όταν αγοράσεις και ενεργοποιήσεις το βασικό παιγνίδι, μπορείς να βάλεις και το πρόσθετο στη βιβλιοθήκη σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.