Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Τσίμπησα δύο εκ των τριών DLC του Skyrim από Amazon στα 9.2€ γιατί είχα το base game και ήρθε τώρα και βγήκε η Legendary στα 10+. :fist:

Πήρα τη Legendary και θα μου δώσουν refund στα δύο DLCs. :T:

Επίσης τα ξημερώματα πρόλαβα να τσιμπήσω το DLC του AoE II HD από το Amazon, αλλά ο κωδικός που έδιναν έκανε activate και το base game. Μόνο 2,5$. :dance3:

Link to comment
Share on other sites

The Wolf Among Us @ 7.81€ στις σημερινες προσφορες.

Το χω παιξει λίγο σε φίλο και μ' αρεσε.

Αξίζει λετε σε αυτη την τιμη?

Η φθηνότερη τιμή είναι γύρω στα $5 δολάρια.

Το παιγνίδι δεν δείχνει να είναι "κλειδωμένο", οπότε με 3 TF2 κλειδιά είσαι άρχοντας.

Εκτός κι θες να περιμένεις το 75% OFF.

Link to comment
Share on other sites

Η φθηνότερη τιμή είναι γύρω στα $5 δολάρια.

Το παιγνίδι δεν δείχνει να είναι "κλειδωμένο", οπότε με 3 TF2 κλειδιά είσαι άρχοντας.

Εκτός κι θες να περιμένεις το 75% OFF.

5$ που?

τι εννοεις κλειδωμενο και με 3 κλειδια είμαι οκ?

75% off θα είναι λογικα στις επομονες εκπτωσεις και ειχα σκοπο να το παιξω αμεσα.

Link to comment
Share on other sites

5$ που?

τι εννοεις κλειδωμενο και με 3 κλειδια είμαι οκ?

75% off θα είναι λογικα στις επομονες εκπτωσεις και ειχα σκοπο να το παιξω αμεσα.

Δες πληροφορίες για το παιγνίδι και τις τιμές ανά περιοχή εδώ:

The Wolf Among Us

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω το Tomb Raider.

Η Survival εκδοση εχει χαρτη, art book,OST, digital comic κλπ κλπ.

Η GOTY εχει ολα τα DLC's (οπλα, πιστες MP/SP) κ οχι τα παραπανω της Survival.

Το ιδανικο ειναι να παρει κανεις την Survival κ μετα το πακετο των DLC's. Μονο που αυτο κοστιζει 4,74€ σε σχεση με τα 6,24€ που ζητα το παιχνιδι.

Ποια να παρω?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά τώρα τουλάχιστον είναι στημένο από τους παίχτες. Στην αρχή είμαι σίγουρος ότι ήταν από τη Valve. Με το που ξεκίνησε λίγο οργανωμένα το μποϋκοτάζ της κόντρας, οι τιμές των καρτών αποκλιμακώθηκαν στο 50%...

Κι ας με με συμφέρει, αφού τώρα μάλλον θα μου μείνουν 3-4 κάρτες οι οποίες θα πουλιούνται για κομμάτι ψωμί στο τέλος. Κρίμα μόνο που λόγω δουλειάς έχασα την κόκκινη νίκη και μαζί την ευκαιρία να τσιμπήσω 2 καρτούλες για πούλημα όταν έκαναν 0.35€. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.