Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Είναι πολύ νωρίς ακόμα :)

ΥΓ: Με όλο το θάρρος, γιατί έχεις private Steam profile ? :o

Πείραζα γενικά τις ρυθμίσεις στο Steam και το είχα βάλει για τους φίλους και τους φίλους τους. Θα το αλλάξω αν είναι.

Link to comment
Share on other sites

Πείραζα γενικά τις ρυθμίσεις στο Steam και το είχα βάλει για τους φίλους και τους φίλους τους. Θα το αλλάξω αν είναι.

Αν συμμετέχεις σε groups, forums (SG / ST) ή οπουδήποτε αλλού, το private profile δεν θεωρείται "καλή" ένδειξη.

Το profile βέβαια είναι δικό σου, οπότε κάνεις ότι θέλεις :)

Link to comment
Share on other sites

BBT_Steam_BETANewsletterBanner_1_.png

Hooray! You've been selected as a Beta Tester for our BattleBlock Theater Steam Closed Beta! :)

It's yours forever

All Beta Testers will get BBT for free!

We'd like to let you know that your copy of the game will be FREE.This is our way of saying thank you for helping us identify issues during the Beta Testing period.

:yu:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, και το Spiral Knights έχει δική του κατηγορία και ένα κάρο αντικείμενα, αλλά έχω κάτι καιρούς να το ακουμπήσω. Χώρια που οι μόνες δοσοληψίες που είχα τελικά ήταν για να πάρω κάτι πόντους στις χριστουγεννιάτικες (αν θυμάμαι καλά) προσφορές.

Συχαρίκια πάντως -κι ελπίζω να συνεχιστεί η παράδοση που θέλει να παίρνω πρόσκληση μερικές μέρες μετά τον Τραγικό. :p

Link to comment
Share on other sites

Eχει κανενας προβλημα να συνδεθει στο Steam?

Τις τελευταιες 2 μερες δεν μπορω με τπτ να μπω online(offline παιζω μια χαρα)

Επισης λιγο πριν συμβει αυτο ειχα ενα θεμα με το steamguard οπου δεν μου ερχοντουσαν μειλ με τα κλειδια στο hotmail που ειχα το steam acc.

Eβαλα το acc σε ενα gmail που εχω και εκει ερχονται κανονικα!!

Link to comment
Share on other sites

Eχει κανενας προβλημα να συνδεθει στο Steam?

Τις τελευταιες 2 μερες δεν μπορω με τπτ να μπω online(offline παιζω μια χαρα)

Επισης λιγο πριν συμβει αυτο ειχα ενα θεμα με το steamguard οπου δεν μου ερχοντουσαν μειλ με τα κλειδια στο hotmail που ειχα το steam acc.

Eβαλα το acc σε ενα gmail που εχω και εκει ερχονται κανονικα!!

Ειχα ενα θεμα με το login της τελευταιες μερες...αλλα με το steamguard κλπ ειμαι ο.κ!

Link to comment
Share on other sites

Μετά το δικαιολογημένο "κράξιμο" που έπεσε προς τους developers,

όσοι έχετε την παλαιότερη έκδοση, μπορείτε να απολαύσετε τη νέα :D

header_292x136.jpg

EDIT: Ανακοίνωση για τη νέα έκδοση

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.