Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

quote me myself and i :p

@artyom

αρκετά καλό αν θες τις κατηγορίες των games και όχι μόνο Played-not played-favourites είναι τοDepressurize αλλα imho το βρήκα πιο ανακατώσουρα από το να τ' έχω χύμα.....

Depressurizer brings order to large Steam game collections | Ghacks

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τα καινούργια παιχνίδια δε μπαίνουν μόνα τους σε κάποια κατηγορία (το ξέρω, First World Problems) με αποτέλεσμα να ψάχνω να τα βρώ. Πριν που δεν υπήρχαν κατηγορίες ήταν πιο εύκολη η ανεύρεσή τους αλφαβητικά. Υπάρχει κάτι που να κάνει αυτόματη ταξινόμηση;

Αν ξέρεις ποιο ψάχνεις, είναι απλούστερο να ξεκινήσεις να πληκτρολογείς το όνομα. Ακόμη κι αν δεν είναι διευρυμένη η κατηγορία του ή δεν ανήκει σε κατηγορία, στο εμφανίζει ως επιλεγμένο.

Προσωπικά δουλεύω μόνο με Favorites / Όλα τα υπόλοιπα και πλέον αποκλειστικά View > Games Details, οπότε σε μια οθόνη φαίνονται 50+ παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

έχω μπόλικα gifts με dead island epidemic beta...οποιος θέλει να πατήσει like :p

Edit1:ενα ακομα like περισευει :hehe:

edit2: επειδή εκανα edit, σβηστηκαν τα like.ultrab, ponaei8anasi,tragikos,victor πηραν τα κλειδια.

Ακομα ενας.

Έγινε επεξεργασία από artyom
Link to comment
Share on other sites

έχω μπόλικα gifts με dead island epidemic beta...οποιος θέλει να πατήσει like :p

Edit1:ενα ακομα like περισευει :hehe:

edit2: επειδή εκανα edit, σβηστηκαν τα like.ultrab, ponaei8anasi,tragikos,victor πηραν τα κλειδια.

Ακομα ενας.

Εκανα το τελευταιο ..!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το key θα μας έρθει λέει όταν ξεκινήσει η beta:

ou've been selected to join the fun and help us ensure our online co-op and arenas work at the most optimal state in the real world environment. Here's what to expect once the beta starts:

Beta key: You'll receive this on the day beta releases.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι επειδη ενιωσα λεφτα$$$ χτυπησα με 5-κατι ευρω το Hannibal at the gates απο Nuuvem για οποιον ενδιαφερεται.

17 βραζιλιανικα samba-νομισματα ειχε και παει x0.32

Ιδια τιμη και το Caesar DLC. Διαβασα κανα 2 γνωμες για το ποιο να παρω και ειπα να τα σκασω στο νεο.

Ενεργοποιηση κανονικη, ολα κομπλε.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι εξαντλημένος για να σχολιάσω αναλυτικά, αλλά νομίζω απλά επιβεβαιώνεται το προφανές. Πάντως, αν τους ενοχλεί ότι ξαναπουλιούνται κλειδιά από πακέτα, ας σταματήσουν να τα κυκλοφορούν έτσι. Είναι απίστευτα υποκριτικό να θέλουν να κερδίζουν από κάθε αγοραπωλησία, 1ο, 2ο ή νιοστό χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.