Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

UPDATE :

Εχω κανει authorize 2 υπολογιστες προς το παρων, το main pc σπιτι μου και το pc που εχεις ενας φιλος σπιτι του, αυτο σημαινει πως εαν, οποιοςδηποτε απο τα 203 friends μου παει και μπει σε εναν αυτα τα 2 μηχανηματα με το δικο του steam account θα εχει προσβαση οχι μονο στην δικη του library αλλα και στην δικια μου.

* ΑΚΥΡΟ *

Απο σημερα πρεπει να δηλωνουμε μεχρι και 10 "συγγενεις" :p

Steam Community :: Group :: Steam Family Sharing

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28647]artyom[/MENTION]

αρκετά καλό αν θες τις κατηγορίες των games και όχι μόνο Played-not played-favourites είναι τοDepressurize αλλα imho το βρήκα πιο ανακατώσουρα από το να τ' έχω χύμα.....

Depressurizer brings order to large Steam game collections | Ghacks

Link to comment
Share on other sites

Favorites: Όσα παίζω αυτήν την περίοδο, έστω και σποραδικά. Στοχεύω να είναι μέχρι μια σελίδα για να τα βρίσκω γρήγορα και να τα θυμάμαι, γιατί out of sight, out of mind.

Junk: Όσα δε θέλω να κάνω το λάθος να ξανατρέξω, έστω από αφηρημάδα. Για να είναι εκεί, το αξίζουν.

Χύμα: Όλα τα υπόλοιπα.

Αν βάλεις και το φίλτρο Εγκατεστημένα (ή όχι) ή ταξινομείς με βάση την τελευταία φορα που έτρεξες το καθένα, δε βρίσκω να χρειάζεται άλλες κατηγορίες.

Link to comment
Share on other sites

CYBERPOWERPC Debuts Steam OS Powered Gaming System at CES

CYBERPOWERPC Steam Machine will come in several pre-configured options priced from $499 to $699 with the ability customize all models.

Ορίστε και οι υπόλοιποι που παρουσίασαν Steam Machines στην CES:

Here are all of Valve's Steam Machines from CES 2014, in specs

Ορισμένα είναι άκρως ενδιαφέροντα! Αυτό το τουβλάκι της gigabyte είναι να σου τρέχουν τα σάλια, κι ας μη διεκδικεί βραβεία στον τομέα των γραφικών. Και το streaming καλό είναι :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήρθε όλο το πακετάκι με τις βελτιώσεις από τον beta client. Επιτέλους. ;)

Introducing Steam Family Options [...]

Added global setting to allow downloads during gameplay, and change the per-app settings to be global/allow/deny.

Added UI for Family Sharing to specify which accounts may play games on authorized computers

Add disk-activity indicator to downloads page, will light up if updates are slowed because Steam is waiting for the local disk to write data

Fixed current download rate display when downloads are paused/stopped

Fixed estimated download-time staying blank in the Downloads page

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφερεται κανεις για -90% για Larva Mortus και -90% για Chains απο κατι κουπονια που μου εστειλε το Steam ας μου ριξει ενα πμ να του τα στειλω.

Ισχυουνε για καμια 10ρια μερες ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.