Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

[MENTION=38]Vadergr[/MENTION] απλα να τσεκαρεις τα properties του παιχνιδιου αν εχει cloud save να το ενεργοποιησεις γτ αλλιως σε βλεπω με το save σε ενα στικακι...

Sent from my Note II using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=38]Vadergr[/MENTION] απλα να τσεκαρεις τα properties του παιχνιδιου αν εχει cloud save να το ενεργοποιησεις γτ αλλιως σε βλεπω με το save σε ενα στικακι...

Sent from my Note II using Tapatalk 4

Δεν ηξερα καν οτι παιζει να υπάρχει τετοια επιλογή !

Ειναι του παιχνιδιου ή του steam?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα καν οτι παιζει να υπάρχει τετοια επιλογή !

Ειναι του παιχνιδιου ή του steam?

Του steam ειναι αλλα δεν εχει ακομα υποστηριξη σε ολα τα παιχνιδια....

Sent from my Note II using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα καν οτι παιζει να υπάρχει τετοια επιλογή !

Ειναι του παιχνιδιου ή του steam?

Δεν υποστηρίζει cloud saves στο FM γιατί το όριο για τα saves στο Steam Cloud είναι 100MB, ενώ του FM μπορούν να είναι μεγαλύτερα.

Μπορείς όμως να συγχρονίζεις μέσω Dropbox όπως δείχνει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Beta participants will receive the game Metro: Last Light

Those of us working on the Steam Machines project are excited about this launch: Deep Silver and 4A Games yesterday released the Linux version of Metro: Last Light on Steam, and confirmed support for SteamOS and the Steam Controller.

Metro already supports Steam Play, meaning that owners of any Steam version will automatically find the game added to their Windows PC, Mac and Linux Steam libraries.

Metro: Last Light will also ship for free to the 300 recipients of Valve’s prototype Steam Machine. We will be announcing a few more games that will be part of the beta in the coming days. We will also be selecting final beta participants soon from the pool of eligible applicants, so stay tuned for that, along with more info about how the new in-home streaming feature of Steam.

Εγω πάντως δε το βρήκα.:hehe:

Αν καταλαβα σωστα

Link to comment
Share on other sites

Φήμες για Φθινοπωρινές εκπτώσεις 27 Νοέμβρη με 3 Δεκέμβρη.

Steam holiday sale start date leaked : Games

Ευχαριστώ τον [MENTION=23132]inetus3r[/MENTION] για το tip

Βλέπω ότι οι Χριστουγεννιάτικες Εκπτώσεις διαρκούν από Πέμπτη 19/12 μέχρι Πέμπτη 2/1/14.

Θα έχουμε δώρο φέτος ?

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε από τώρα το δικό σου Steam Box

επεσε τυχαια το ματι μου και ειπα να το μοιραστω μαζι σας, :T:

οποιος εχει ορεξη και χρονο ας το δοκιμασει.

Το συγκεκριμένο δεν είναι τίποτα περισσότερο από μια πειραγμένη διανομή Linux που τρέχει by default τον Steam Client σε Big Picture Mode. Αν και ευπρόσδεκτο δε νομίζω ότι έρχεται κοντά στο πραγματικό Steam OS. Ευχαριστούμε για τη σημείωση όμως :)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς ήδη το Metro: Last Light στη βιβλιοθήκη του; Έχετε καμιά ιδέα πότε αναμένεται;

Εγώ το έχω, αλλά γιατί να το αναμένουν όσοι δεν το έχουν; Μάλλον παρανόησες την ανακοίνωση. Αυτό που λένε είναι ότι οι 300 hardware beta participants θα πάρουν και το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω, αλλά γιατί να το αναμένουν όσοι δεν το έχουν; Μάλλον παρανόησες την ανακοίνωση. Αυτό που λένε είναι ότι οι 300 hardware beta participants θα πάρουν και το παιχνίδι.

Με παραπλάνησε ο τίτλος "Beta participants will receive the game Metro: Last Light" ;)

Δε βοήθησε και το γκρι κείμενο που δε διαβαζόταν στην ανακοίνωση! :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23132]inetus3r[/MENTION] δοκίμασες και τα 3 και σαρεσε το canyon πιο πολυ?

[MENTION=22279]acct[/MENTION] δεν ήσουν ο μόνος,κάτω απτην ανακοινωση στο στεαμ ειχε 2000 σχολια που ελεγαν thanks & thanks αλλά μετά κατάλαβαν, πάντως και απτο κείμενο δεν στο λεει ξεκάθαρα.

btw ειδα βιντεακια απο deadfall adventures και μπήκε wishlist ελπίζω σε ενα νεο bioshock ή uncharted και να μην το αδικισουν οι reviewers λογο εταιριας.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.