Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Μεχρι τωρα πήρα

Tomb Raider

Mirror's Edge

Dishonored

Τελικά η καρτα είχε λεφτα και για κάποιο λόγο χθες δεν ήθελε να αγοράσει τπτ.. Τσαμπα ετρεχα μεχρι την τραπεζα..:slap:

Edit: Μόλις είδα ότι έχω 0.13€ απο μία καρτα που έβαλα για πουλημα (δοκιμή) :hehe:

Τι παίζει με αυτές τις καρτες? Τα έχετε γραμμένα κάπου πιο πίσω? Υπάρχει κάπου που να εξηγεί τι και πως? Ρίξτε κανα λινκ.

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η καρτα είχε λεφτα και για κάποιο λόγο χθες δεν ήθελε να αγοράσει τπτ.. Τσαμπα ετρεχα μεχρι την τραπεζα..:slap:

e-banking ftw. Εγώ ας πούμε ξέρω πως έχω 1.63€ στην τράπεζα και πρέπει να πάω να βάλω γιατί δεν μπορούσα να πάρω καν το Deus Ex στα 1.70κάτι :p

Link to comment
Share on other sites

e-banking ftw. Εγώ ας πούμε ξέρω πως έχω 1.63€ στην τράπεζα και πρέπει να πάω να βάλω γιατί δεν μπορούσα να πάρω καν το Deus Ex στα 1.70κάτι :p

αν πούλαγες κάρτα θα το έπαιρνες ;)

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά σίγουρα θα ξαναβγεί μέχρι να τελειώσει το sale...

Λογικά θα βγεί σε daily sale, απλά εν ξέρω αν θα το βάλουν τόσο φθηνά όσο το είχαν στο flash.

Τέσπα, έχω τσιμπίσει αρκετά. Μόνο το Deus Ex και το Braid θέλω ακόμη. Άντε και τα Bioshock... 'Αντε και ένα indie πρόσφατο με έναν αστροναύτη... -_- FU valve

Link to comment
Share on other sites

οοοοχιιι τι εκανα?!

πουλησα ποσες καρτες νομιζωντας πως κανει ρεσετ το counter...τελικα δε κανει....πρεπει να τις αγορασω τωρα απο το market

******* fail

Όσο περνάει ο καιρός οι τιμές πέφτουν πάντως, οπότε ίσως βγάλεις κι ένα μικρό κέρδος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.