Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

τι είναι αυτές οι κάρτες ?

επίσης κανένα μαμάτο game να πάρω τώρα με τις εκπτώσεις :drool:

Dishonored...το έβαλα τώρα και έχω μείνει άφωνος και λέω να χτυπήσω το Dark Souls έτσι για να μου σπάσουν τα νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

edit: Στο Dark Souls αναφέρομαι γιατί αυτό κατάλαβα πως εννοούσε ο [MENTION=24311]Typhonios[/MENTION]

E, τι feedback θες; Καλό είναι αλλά καθαρά για το console-hardcore-combat και την εξαιρετική ατμόσφαιρα.

Από εκεί και μετά είναι κατα πόσο θα το λιώσεις σε φάση Diablo και κατα πόσο θα ασχοληθείς με το multi του που είναι ενδιαφέρον. Τα περι δυσκολίας του κατα τη γνώμη μου είναι υπερβολές. Ναι μεν δεν συγχωρεί αλλά είναι δίκαιο και δεν είναι κάτι που δεν έχουμε δει σε διάφορα άλλα πραγματικά δύσκολα παιχνίδια στο PC. Απλά στις κονσόλες με το handholding και το βελάκι "πρέπει-να-πας-εδώ" που μας έχουν γεμίσει με μπουμπούκους, ναι, θα φανεί δύσκολο. Δεν φταίει το παιχνίδι, οι υπόλοιποι φταίνε.

Κατα τη γνώμη μου, για τους φαν του είδους αξίζει. Στο PC επιβάλλεται να βάλεις mods μιας και μιλάμε για τρελή προχειροδουλειά, αλλά το community το εχει στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Για δες και εάν το παίξεις δώσε κάνα feedback..ψήνομαι άγρια να το πάρω..

Dark Souls απο τη μαμα του ειναι απλα unplayable στο pc...

Eγω το ειχα παρει και το παρατησα γιατι βαριομουν να ασχοληθω με mods και fixes...

Τι να πρωτο-θυμηθω; menu, χειρισμο;; χαλι μαυρο...

keep your money...

Link to comment
Share on other sites

Dark Souls απο τη μαμα του ειναι απλα unplayable στο pc...

Eγω το ειχα παρει και το παρατησα γιατι βαριομουν να ασχοληθω με mods και fixes...

Τι να πρωτο-θυμηθω; menu, χειρισμο;; χαλι μαυρο...

keep your money...

Χμμμ...τι προτείνεται σε fantasy σκηνικό με μπόλικο gear, lvls και καλά γραφικά?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πάνω στο θέμα mods να προσθέσω:

Εγώ έχω Χ360 gamepad. Ξέρω πως λόγω GFWL και ότι οι devs έχουν εμπειρία με το X360, δουλεύει τέλεια στο PC. Mouse+keyb όλοι λένε άστο καλύτερα, για 3rd party gamepads (πχ Logitech) δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά.

Από εκεί και μετά αν είσαι οκ στο θέμα χειρισμός, τα mods μπαίνουν πανεύκολα από το nexus:

Dark Souls Nexus - Dark Souls mods, skins and community

Με έμφαση στο DSFix που ξεκλειδώνει αναλύσεις και τα βασικά πειράγματα των Video Options. Από εκεί και μετά ότι άλλο θες είναι καθαρα δικό σου θέμα (πχ high-res fonts).

Ναι, ξέρω πως είναι off-topic αλλά είναι σημαντικό κριτήριο για την αγορά από κάποιο steam sale :p

Link to comment
Share on other sites

βρε θηρίο ακόμα δεν ξεκίνησε και το πήγες lvl 5; Πήγες απλά στο market και αγόρασες όσες κάρτες χρειαζόσουν; :o

Έφτιαξα badges κάποιων παιγνιδιών, αφού συμπλήρωσα κάρτες από τα παιγνίδια ή από trading,

και μετά τις 9 Ιουλίου μου έδινε Mystery Cards.

Αυτές έγιναν αυτόματα Summer Getaway Cards και voila.

Μου λείπει μία αυτή τη στιγμή για το Level 5.

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα badges κάποιων παιγνιδιών, αφού συμπλήρωσα κάρτες από τα παιγνίδια ή από trading,

και μετά τις 9 Ιουλίου μου έδινε Mystery Cards.

Αυτές έγιναν αυτόματα Summer Getaway Cards και voila.

Μου λείπει μία αυτή τη στιγμή για το Level 5.

Φίλοι και φίλες,

Κυρίες και Κύριοι,

VACATION VETERAN

Εμπρός για το επόμενο :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα badges δε μπορω να το καταλαβω. Μεχρι στιγμης επαιρνες σηματακι οταν εκανες καποια πραγματα ξεχωριστα, ας πουμε. Αυτο που αγοραζεις καρτες κ παιρνεις σηματακι τι νοημα εχει? δεν ειναι επιτευξη. Ειναι ....δε ξερω τι ειναι. Αχαρακτηριστο.

Ανταλλαξα ολες τις καρτες απο τα παιχνιδια που ειχα μεχρι στιγμης με καρτες του Bioshock Infinite. Εκανα craft 4 φορες. Μονο κ μονο για να δω τι νοημα εχει. Περα απο κατι emoticons (αθλια) κ background εικονες κ καρτες γενικα ποιο το οφελος?

Θα μου πειτε τα achievements τι νοημα εχουν. Ναι αλλα για τα achievement κοπιασες, ας πουμε, για να τα παρεις. Αυτο το αγοραζεις!

Οπως κ να χει, χρυσες δουλειες κανει ο Gabe κ η παρεα του. Τα χρηματα που διακινουνται μεταξυ των καρτων ειναι τρομακτικα πολλα, αν αναλογιστει κανεις οτι καποια στιγμη ολα θα πανε στην υπηρεσια (δλδ δε μπορει ενας να τα μαζεψει ακομα κ αν πουλουσε τις καρτες 10€ τη μια).

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα badges δε μπορω να το καταλαβω. Μεχρι στιγμης επαιρνες σηματακι οταν εκανες καποια πραγματα ξεχωριστα, ας πουμε. Αυτο που αγοραζεις καρτες κ παιρνεις σηματακι τι νοημα εχει? δεν ειναι επιτευξη. Ειναι ....δε ξερω τι ειναι. Αχαρακτηριστο.

Ανταλλαξα ολες τις καρτες απο τα παιχνιδια που ειχα μεχρι στιγμης με καρτες του Bioshock Infinite. Εκανα craft 4 φορες. Μονο κ μονο για να δω τι νοημα εχει. Περα απο κατι emoticons (αθλια) κ background εικονες κ καρτες γενικα ποιο το οφελος?

Θα μου πειτε τα achievements τι νοημα εχουν. Ναι αλλα το achievement κοπιασες, ας πουμε, για να το παρεις. Αυτο το αγοραζεις!

Οπως κ να χει, χρυσες δουλειες κανει ο Gabe κ η παρεα του. Τα χρηματα που διακινουνται μεταξυ των καρτων ειναι τρομακτικα πολλα, αν αναλογιστει κανεις οτι καποια στιγμη ολα θα πανε στην υπηρεσια (δλδ δε μπορει ενας να τα μαζεψει ακομα κ αν πουλουσε τις καρτες 10€ τη μια).

Απάντησες μόνος σου στην ερώτησή σου.

$

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.