Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Μπορείς να το προσθέσεις ως non-steam game, για να έχεις το overlay, friends κτλ. Το ίδιο και με το BF3 και άλλα που είναι Origin exclusives. Το μήνυμα που σου έβγαλε πρέπει να ήταν "Playing non-Steam game: Crysis 3".

Νομίζω έγραφε μόνο Crysis 3 αλλά αυτό που γράφει ο [MENTION=4676]tragikos[/MENTION] ευσταθεί.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έγραφε μόνο Crysis 3 αλλά αυτό που γράφει ο tragikos ευσταθεί.

Ναι, για το ίδιο πράγμα μιλάμε, γράφαμε και ταυτόχρονα και δεν το είδα. Η διαδικασία είναι Games > Add a non-Steam Game to My Library, αλλά κανονικά στο γράφει και στο μήνυμα ότι είναι non-Steam. Βέβαια δεν έχω παρατηρήσει αν το έχουν αλλάξει πρόσφατα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλο χρυσο και βολικο το steam αλλα σε θεματα support πιστευω γραφουν κοσμο αν δεν εχουν valve relayed issue.

Sent from my Optimus L5 using Tapatalk.

Αφού το θέμα σου δεν ήταν Valve-related, γιατί δεν το ανέφερες πρώτα εδώ για βοήθεια; :p

Link to comment
Share on other sites

Αφού το θέμα σου δεν ήταν Valve-related, γιατί δεν το ανέφερες πρώτα εδώ για βοήθεια; :p

Αφορα ομως παιχνιδια που πουλαει το steam και αφου σου δινει την δυνατοτητα να ζητησεις την βοηθεια τους θα περιμενα κατι..

Για την ιστορια τα παιχνιδια που δεν μου δουλευουν ειναι:

Ship Simulator Extreme

Mafia II

Εννοειται τα εχω περασει 2-3 φορες τα παιχνιδια,τα εχω κανει verify cache,εχω περασει χειροκινητα directx,physx drivers,vga drivers up to date κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Πολλα πραγματα παραμενουν αλυτα στο steam

Τις προαλλες πηρα το KOTOR 2 και ακομα δεν εχω καταφερει να το κανω να τρεξει @win 8...

Μια γυρα σε φορα σχετικα, απλα επιβεβαιωνει αυτο που λεει ο ποναειθαναση.

Εχουν μαζεψει μια τεραστια γκαμα παιχνιδιων και ειναι πολυ δυσκολο να γινεται quality control σε ολα και για τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Αφορα ομως παιχνιδια που πουλαει το steam και αφου σου δινει την δυνατοτητα να ζητησεις την βοηθεια τους θα περιμενα κατι..

Για την ιστορια τα παιχνιδια που δεν μου δουλευουν ειναι:

Ship Simulator Extreme

Mafia II

Εννοειται τα εχω περασει 2-3 φορες τα παιχνιδια,τα εχω κανει verify cache,εχω περασει χειροκινητα directx,physx drivers,vga drivers up to date κλπ..

Όντως η V είναι δύσκολη σε θέματα υποστήριξης παιγνιδιών τρίτων κατασκευαστών.

Δεν βρήκες βοήθεια ή λύση στο google ?

Link to comment
Share on other sites

Όντως η V είναι δύσκολη σε θέματα υποστήριξης παιγνιδιών τρίτων κατασκευαστών.

Δεν βρήκες βοήθεια ή λύση στο google ?

Eπεσε πολυ διαβασμα και δυστυχως οτι δοκιμασα δεν δουλεψε..

επικοινώνησε και με τις εταιρίες που κατασκεύασαν τα παιχνίδια

Ειχα μιλησει με την εταιρεια που βγαζει το ship simulator.

Το θεμα ειναι ομως οτι αν συνεχισουν κι αλλα παιχνιδια να εχουν προβληματα τοτε με ενα απλο google search το "ponaei8anasi" θα δινει ενα σωρο accounts απο εγγραφες σε forum παιχνιδιων..

Τεσπα που θα παει θα βγαλω ακρη..

Link to comment
Share on other sites

Μια απ τα ιδια.. Δεν εχω καταφέρει να τρεξω gta iv στα win8. Βρηκα κατι λυσεις για εγκατασταση αλλου Windows live games αλλα δε δουλεψε..

Υποθέτω ότι έχεις δει και αυτό:

GTA IV Windows 8 Fix - Steam Users' Forums

Δούλεψε σε αρκετούς, απ' ότι λένε !

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι έχεις δει και αυτό:

GTA IV Windows 8 Fix - Steam Users' Forums

Δούλεψε σε αρκετούς, απ' ότι λένε !

Δούλεψε και εδώ. :D βέβαια ηθελε και το -Norestrictions στο commandline.txt γιατι δεν ανεβαζε πανω απο 800 χ 600.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.