Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Όταν κάνουμε backup local content μας ρωτάει που θα βάλει το backup ή το βάζει σε προρυθμισμένο φάκελο?

1. Σου δίνει τη δυαντότητα να επιλέξεις περισσότερα από ένα παιχνίδια για να κρατήσεις αντίγραφο (βάζεις ένα τικ δίπλα σε όλα όσα θέλεις, από τα εγκατεστημένα)

2. Σε ρωτάει το φάκελο στον οποίο θέλεις να τα αποθηκεύσεις (η προεπιλογή είναι [...]\Steam\Backups)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1215]nucleus[/MENTION] δες εδώ:

Browse to the folder where you wish to create the backup files (the files will be stored in c:\program files\valve\steam\Backups by default) and click Next >

Οπότε ναι, μπορείς να διαλέξεις που θα αποθηκευθούν.

Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλω το borderlands και είναι κρίμα να το κατεβάζω πάλι 12 GB είναι :S

Αν βγάλεις το Borderlands, να θυμάσαι ότι έχει Securom Activation limit. Καλό είναι να προσπαθήσεις να κάνεις revoke πριν την απεγκατάσταση (ειδικά αν είσαι κοντά στο όριο των 5).

Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλεις το Borderlands, να θυμάσαι ότι έχει Securom Activation limit. Καλό είναι να προσπαθήσεις να κάνεις revoke πριν την απεγκατάσταση (ειδικά αν είσαι κοντά στο όριο των 5).

SecuROM έχουν μόνο τα DLCs The Zombie Island Of Dr. Ned, Mad Moxxi's Underdome Riot και The Secret Armory of General Knoxx. Αν δεν έχει αυτά, δεν έχει θέμα με το revokation... ;)

edit [MENTION=1215]nucleus[/MENTION]: Εδώ το εργαλείο και εδώ το FAQ

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Save 75% on Nuclear Dawn on Steam

Έχω σιχαθεί να μην μπορώ να το κερδίσω σε 500 giveaways, αλλά δεν ξέρω αν θα προλάβω να παίξω καθόλου...

€2.24 μόνο του, κάτω από €2 το κομμάτι το 4-pack είναι καλή τιμή πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πώς και δεν έβγαλε ημερήσια ή μεσοβδόμαδες προσφορές σήμερα ο ατμός;

Τρέχουσες προσφορές έχει:

Steam Search

Επίσης κυκλοφόρησε το Planetside 2, που είναι f2p.

Οπότε, μάλλον δεν ένιωσαν την ανάγκη να βάλουν επιπλέον "Today's Deal". Επίσης, μυρίζει τιρινίνι (πολύ φυσικό να προετοιμάζονται για το Thanksgiving Sale).

Link to comment
Share on other sites

....εχω προβλημα με τη χωρητικοτητα του δισκου οπου ειναι εγκατεστημενο το Steam. Δεν εχω χωρο για να εγκαταστησω πχ ενα παιχνιδι κ μετα να το μετακινησω σε αλλο δισκο με το steamtool.

Αν απεγκαταστησω το Steam απο τον δισκο αυτο κ το εγκαταστησω σε αλλο θα εχω καποιο προβλημα?

Δεν εχω καποιο παιχνιδι εγκατεστημενο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.