Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Και έχουμε και τα πρώτα 10 παιχνίδια που θα έρθουν στο Steam μετά το Greenlight:

News - First Titles Get Steam's Greenlight

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάτσε να το δούμε πρώτα. Για την ώρα πρέπει να βάλεις την beta έκδοση του Steam, να το ενεργοποιήσεις μέσω κονσόλας και υπάρχουν παιχνίδια στα οποία δεν δουλεύει. Δεν θα το έλεγα user friendly όλο αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας !Σήμερα δοκίμασα να κάνω transfer το installation του steam σε άλλο δίσκο και να ξανασυνδεθώ διαγράφοντας τα πάντα εκτός του steam(exe) και του Steamapps, αλλά δυστιχώς δεν μπορώ να ξανακάνω log in με τπτ.Δοκίμασα να αλλάξω password που και πάλι με τα 1000 ζόρια έγινε αυτό και όταν τα βάζω μου βγάζει πάλι login to steam failed :fist: .Ούτε από το site του steam μπορώ να συνδεθώ .Άλλες φορές μου βγάζει ότι δεν υπάρχει το account name μου και άλλα χαζά

Link to comment
Share on other sites

ρώτησα και σε άλλο φόρουμ,αλλά δεν το είχε κάποιο παιδί..

Έχετε κάνει πότε vpn ενεργοποίηση παιχνιδιού; Έχει κίνδυνο να σου banάρουν το account.

Call of Duty Modern Warfare 3 CD KEY VPN αυτό πχ.

Link to comment
Share on other sites

ρώτησα και σε άλλο φόρουμ,αλλά δεν το είχε κάποιο παιδί..

Έχετε κάνει πότε vpn ενεργοποίηση παιχνιδιού; Έχει κίνδυνο να σου banάρουν το account.

Call of Duty Modern Warfare 3 CD KEY VPN αυτό πχ.

Έμενα μου το έκανε φίλος μέσω άλλης σελίδας και μου είχε βγει 25 ευρώ και δουλεύει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

ρώτησα και σε άλλο φόρουμ,αλλά δεν το είχε κάποιο παιδί..

Έχετε κάνει πότε vpn ενεργοποίηση παιχνιδιού; Έχει κίνδυνο να σου banάρουν το account.

Call of Duty Modern Warfare 3 CD KEY VPN αυτό πχ.

Το χω κανει 2-3 φορες.

Still OK.

Link to comment
Share on other sites

ναι υπάρχει και στα 25€,απλώς αυτή είναι η κανονική EU έκδοση,και τούτη είναι κλειδωμένη για ρώσια..Απλώς φοβάμαι,γιατί λένε ότι παίζουν ban να γίνει όλο το steam μου account και το γράφει στο EULA.

(μιας και ήθελα να έχω την συλλογή mw,αλλά δεν του δίνω πιο πάνω από 15€)

Δεν θέλω να κάνω άλλον λογαριασμό για την ενεργοποίηση .

εσύ @Nephiλiμ το έχεις στο κανονικό σου λογαριασμό;

http://www.steamgifts.com/forum/YD39P/scared-about-vpn-activation

Can't get banned from Steam for activating a key bought elsewhere thru a VPN , can get banned for using VPN to browse the steam store with a foreign IP and purchase games at cheaper prices directly from the store. Majority of my friends bought mw3 for $20, the russian key, and activated and played countless hours with no problems. I bet that ****ed my bro off who bought the game for me for $60 lol..I've looked into this though and apparently not all games are the same, MW3 is a one time activation and works in all regions/languages once activated on Steam thru the VPN. Skyrim however, needs to use the VPN every single time you want to play, which blows. Even so, the whole thing is just a bit sketchy, I wouldn't advise it.
Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

Ετσι μου το ειχαν στειλει

FBYT1.jpg

αχα ναι! και το sleeping dogs που πήρα,αλλά δεν ήθελε vpn έτσι ήταν.

Και όλα κομπλε με τον λογαριασμό σου ε;(και άλλα παιχνίδια έτσι έχεις κάνει; )

Με δελεάζετε ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.