Jump to content




tragikos

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

το έχει δουλέψει κανείς με dedicated physx κάρτα να μας πει πως πάει?

σκεφτόμουν να πάω για καμιά 430 / 620 και hybrid physx. ο 2600κ δεν αντέχει high physx, και που και που ζορίζεται και στα medium...

Link to comment
Share on other sites

το έχει δουλέψει κανείς με dedicated physx κάρτα να μας πει πως πάει?

σκεφτόμουν να πάω για καμιά 430 / 620 και hybrid physx. ο 2600κ δεν αντέχει high physx, και που και που ζορίζεται και στα medium...

θα δοκιμάσω κάποια στιγμή με μία gts 250

Link to comment
Share on other sites

κάπου είχαμε εδω μέσα και τον τρόπο !

αν μπορεί κάποιος να βρει το θέμα θα βοηθούσε πάρα πολύ !

Άμα έχεις nvidia σαν κύρια κάρτα, απλά κοτσάρεις και την άλλη. Πας στο control panel, και επιλέγεις την 2ρη κάρτα για physx.

1-7777.jpg

Άμα έχεις AMD κύρια κάρτα βράστο, πολύ δουλειά. Πρέπει να βρεις drivers παλαιότερους που να δουλεύουν και και και..

θα βοηθούσες πολύ γιατί είμαι έτοιμος να προχωρήσω σε αγορά έξτρα κάρτας....

Άμα είσαι κοντά στα μεσόγεια Αθήνας (Παλλήνη/Σπάτα/Λούτσα/Κορωπί) και έχεις αμάξι, έχω μία 8800gts512 να σου δανείσω για να δοκιμάσεις.

Απλά δεν έχω αμάξι τώρα, θα πρέπει να περάσεις από το σπίτι μου να την πάρεις/φέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Zer0 εγώ.

Το ΣΚ δεν πρόλαβα να παίξω πολύ αλλά έχω φτάσει 15-16 level.

Το παιχνίδι τα σπάει τρελά, αίμα δάκρυα και ιδρώτας.

Και λογικά θα το έχω τελειώσει έστω 1 φορά μέχρι το Xcom... έχω κλάψει.

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξεκινήσω lan μέσω vpn μαζί με ένα φίλο. Όπως το έχω φανταστεί, σε ντουέτο, η maya είναι πολύ χρήσιμη μέσω του phaselock. Τώρα για το ποίος θα είναι ο δεύτερος χαρακτήρας, είναι τρίλημμα. Τον zer0 τον δουλεύεις πιο πολύ ως sniper ή ως melee?

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα και το παλεύω αλλά ακόμα δεν λέει να παίξει σαν dedicate !

αρχίζουν και με ποιάνουν τα νεύρα μου !!!

έβαλα την gts250 παιρνάω τους drivers τους συγκεκριμένους βάζω το physx βάζω kai to mod και τίποτα !!!

και λέω WTF

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον παίζω καθαρά sniper, (εκεί έχω ταίσει κιόλας μέχρι στιγμής) και ακόμα δεν έχω δοκιμάσει respec αν δεν τιγκάρω το tree πρώτα.

Μου αρέσει το sniper έτσι και αλλιώς, αν ήθελα melee, θα είχα πάρει τον μούλο.

Σε 3πλό/4πλό είναι ανωμαλία επίσης το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.