Jump to content



Eπαναφορά αρχείων μετά από Format.


budhas

Recommended Posts

Έκανα φορματ στον σκληρό δίσκο και μετά έκανα εγατάσταση των Windows 7 .Τώρα όμως θυμήθικα οτι είχα πολύτιμα αρχεία που έχουν σβήσει.Υπάρχει καποιος τρόπος να τα επαναφέρω ?

Δοκίμασα το πρόγραμμα Getdataback και ενώ μου βρίσκει τα αρχεία δεν μου τα ανείγουν τα windows.Επίσης, στις φωτογραφίες ενώ τις βγάζει ότι είναι σε μορφή .jpg δέν τις ανοίγει το windows phote viewer λέγοντας οτι το "Windows Photo Viewer can't open this picture because either Photo Viewer doesn't support this file format, or you don't have the latest updates to Photo Viewer" και το ΑCDsee μου λέει "unknown file format".

Ευχαριστώ εκ των προταίρων!

:help::suicide::help::suicide:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

file scavenger , είδα τα περισσότερα σωστά απο όσα προγράμματα έχω χρησιμοποιήσει στο παρελθόν.

το get back data γέρασε, πολλές φορές δεν βρίσκει πράγματα που μπορούν να ανασυρθούν.

το φορματ δεν πειράζει ,αλλά το οτι έκανε εγκατάσταση,έγραψες αποπάνω δλδ μπορεί να σου στοιχίσει.

φρόντισε τα προσωρινά αρχεία να μη τα πετάς στο ίδιο partition γιατί έτσι συνεχίζεις να πανωγράφεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.