Jump to content



Αλλαγή πακέτου σε ποια εταιρία κινητής είστε? σε ποια να πάω?


DarkSaga

Recommended Posts

έχω μπλεχτεί άπειρα με τα πακέτα...

είχαμε ένα οικογενειακό σε cosmote, 3 νούμερα τώρα πρόσθεσα και ένα 4ο

αλλά άρχισαν τις τσιριμόνιες με το 4ο νούμερο άλλαξαν τα προγράμματα (είμαι σε διαδικασία καταγγελίας)

αλλά άσχετα απο αυτά έκανα μια βόλτα σε voda και wind

τι έλεος ήταν αυτό?

40€ επιδότηση ανά νούμερο(για να σε δεσμεύσουν για ένα χρόνο?)

και έχουν ΙΔΙΟ τιμοκατάλογο??? μα καρμπόν?

25€ σου αξασφαλίζουν

1500' προς το ίδιο δίκτυο,

50' προς τρίτους,

30 sms προς το δίκτυο

100MB internet

wow τόσο στεγνή αντιγραφή?

Cartel μου μυρίζει....

α π ί σ τ ε υ τ ο . . .

Συμφωνία κυρίων?

εντυπώσεις από κάνα πακέτο ή συνδιασμένα προιόντα, έχετε κάτι στο νου σας?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχες πάρει χαμπάρι????????

Τα βασικά προγράμματα των εταιριών είναι ολόιδια μέχρι και στους αστερίσκους.

Μέχρι να συμβεί αυτό θα σου έλεγα wind γιατί έχουν σταθεί εντάξει ως τώρα σε εμένα. Αλλά πλέον είναι αδιάφορο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι σε Wind σε ένα μη εμπορικό πρόγραμμα πλέον στο WIND 140 με 3 αριθμούς οικογενειακό. Είναι 25 ευρώ τον μήνα ο κάθε αριθμός και τα λεπτά που απομένουν παιρνάνε στον επόμενο μήνα, πρόσφατα που ρώτησα στην WIND τα καινούργια προγράμματα που έχει δεν το επιτρέπουν αυτό πλέον.Πήρα τηλ και τους ρώτησα για επιδότηση και αυτόν τον καιρό με δίνουν 203 ευρώ για 12μηνη ανανέωση για συσκεύη ή -13,75 τον μήνα για 12 μήνες στον λογαριασμό. Για 18μηνη παραμονή με δίνουν 290 ευρώ για συσκεύη. Επίσης στο πρόγραμμα που είμαι δεν δίνει καθόλου δωρεάν μηνύματα ή MB mobile internet. Έχω και Wind DOUBLE PLAY με 20 ευρώ για έναν χρόνο που σε δίνει και έκπτωση -10,33 στον λογαριασμό του κινητού.

Επίσης έχουμε και έναν αριθμό στην COSMOTE στο cosmote180 με 30 ευρώ τον μήνα και για ανανέωση δίνουν 40 ευρώ αυτοι επιδότηση... Αλλά σκέφτομαι να πάμε στο Cosmote25 Unlimited οι 3 αριθμοί απο την WIND και με ανανέωση αυτός που είναι στο 180 δεν ξέρω πόσο συνολική επιδότηση θα δώσουν, πρίξιμο θέλουν και παρακάλια και ίσως στην ανεβάσουν. Την WIND πάντως που την ρώτησα για το πόσο επιδότηση δίνεται αμα φέρω ακόμα έναν αριθμό στο οικογενειακό πακέτο με απάντησαν εξαρτάται απο το κατάστημα και κυμαίνεται στα 50-60 ευρώ. Η cosmote σε δίνει ένα -10% στον λογαριασμό αν κάνεις οικογενειακό πακέτο.

Οφείλο να πώ πως ποιο πολύ με αρέσει το Unlimited25 (με το Unlimited15 δεν μπορείς να κάνεις οικογενειακό πακέτο και δεν παιρνεις το -10% στον λογαρισμό) της Cosmote απο της WIND που είμαι τώρα αλλά δεν έχω μάθει ακόμα πόσο επιδότηση θα μου δώσουν αν πάω. Επίσης η δεύτερη απορία μου που ξέχασα να τους ρωτήσω είναι αν μεταφέρονται τα λεπτά που περισεύουν στον επόμενο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

στα unlimited cosmote δεν μεταφέρεις χρόνο

αλλά τα απεριόριστα΄είναι μετρήσιμα 1500 προς cosmote

και τα σταθερά ενώ τα διαφημίζουν ως απεριόριστα εμπεριέχονται λέει στα λεπτά προς άλλα εθνικά δίκτυα. καλό?

αυτός ήταν και ο λόγος της κόντρας

cosmote2-6183.jpg

αναμένω την έγγραφη απάντηση για να προβώ στην επόμενη πράξη του έργου...

εσείς καταλαβαίνετε κάτι διαφορετικό από τη διαφήμιση?

εγώ για παραπλανητική την κόβω πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.