Jump to content



Official "Πανεπιστήμιο & Τριτοβάθμια Εκπαίδευση" thread (UniLab)


hayabusa

Recommended Posts

Το πρωτο εξαμηνο ειναι λιγο τεντα απο εργασιες, για να σε βαλουν στο κλιμα. Για τον ιδιο λογο ειναι και καααπως (οχι πολυ) ελαστικοι. Μην αγχωνεσαι παντως, μετα τις πρωτες 2-3 θα μπεις στο κλιμα και δεν θα σου ειναι τιποτα. Κυκλωματα εργαστηριο μπηκε αυτο το εξαμηνο, ο Μουτζουρης το κανει και αυτο? Φανταστικος καθηγητης, εμενα μ'αρεσει παρα πολυ.

εχτές είδες κανένα άτομο να φοράει μπλούζα thelab.gr ή και σήμερα αλλά έφυγα νωρίς αν ναι εγώ ήμουν :T:

Link to comment
Share on other sites

Προς χρήστη ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μ********Σ της Ηλεκτρονικής Υπηρεσίας Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου,

Σας ενημερώνουμε ότι μπορείτε να παραλάβετε το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου (ΠΑΣΟ) σας με αριθμό 1***-****-***2 από το Σημείο Διανομής ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΛΑΜΙΑ - ΡΗΓΑ ΦΕΡΡΑΙΟΥ 25, 35100, ΛΑΜΙΕΩΝ, ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ.

Κατά την παραλαβή του δελτίου θα πρέπει να έχετε μαζί σας την αστυνομική σας ταυτότητα ή το διαβατήριο σας και να αναφέρετε τον αριθμό του δελτίου που αναγράφεται στο παρόν e-mail.

Σε περίπτωση παραλαβής του δελτίου από τρίτο πρόσωπο θα απαιτείται να επιδεικνύεται και η σχετική νόμιμη εξουσιοδότηση.

μου ηρθε και εμενα!!! :D jelly??

Link to comment
Share on other sites

Πες μου και ποια εργασια εχεις, μαθημα και τιτλο, να δω αν εχω κρατησει τιποτα.

φυσική πρώτο εξάμηνο εργασία για τα σφάλματα

όνομα φυλλαδίου

Θεωρητική Άσκηση

Σφάλματα και στατιστική Επεξεργασία

πειραματικών μετρήσεων -

Γραφικές παραστάσεις

αν θυμάσαι πρέπει να γράψω όλη την θεωρία από τα σημαντικά ψηφία εώς τα σφάλματα και μετά από κάτω να φτιάξω τον πίνακα με την άσκηση (μας έδωσε άλλο φυλλάδιο με την άσκηση που ήταν με καινά ) ?

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Ναι, την θυμαμαι, αλλα δεν νομιζω οτι την ειχα κανει in the first place, δεν την εχω καν σαν φυλλαδιο. Γενικως αν κολλησεις πουθενα παρακατω, σφυρα, καποια πραγματακια πρεπει να τα χω κρατησει για να παρεις μια ιδεα πως γινονται. Φιλικη συμβουλη, μην κανεις αντιγραφη ποτε και απο πουθενα, για τον απλουστατο λογο οτι οταν θα χρειαστει να κανεις δικη σου εργασια (πολυ πιο συντομα απ' οτι νομιζεις), αν εχεις αντιγραψει ολα τα προηγουμενα, θα τα δεις ολα κωλυομενα και δεν θα ξερεις που παν τα 4. Plus, καλυτερα να κανεις τα δικα σου λαθη, παρα να βασιζεσαι σε αλλους, αμφιβολλων ικανοτητων (η συντριπτικη πλειοψηφια)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρώτη μέρα για εμάς.

Καταρχάς έπεσα μέσα στις προσδοκίες μου.Πεντακάθαρη σχολή ,ούτε αφίσες ,ούτε τίποτα,καινούριο κτήριο,εξοπλισμός.

Οι καθηγητές μας καλοσόρισαν με συνάντηση ,μίλησαν όλοι,πολύ νέοι από 35 εώς 45.Και οι πιο μεγάλοι φοιτητές μας είπαν ότι όντως είναι πάρα πολύ κοντά στα παιδιά.

Και στο τέλος μπουφες για το καλό.

Ο πρωινός ύπνος θα μου λείψει μόνο... :T:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρώτη μέρα για εμάς.

Καταρχάς έπεσα μέσα στις προσδοκίες μου.Πεντακάθαρη σχολή ,ούτε αφίσες ,ούτε τίποτα,καινούριο κτήριο,εξοπλισμός.

Οι καθηγητές μας καλοσόρισαν με συνάντηση ,μίλησαν όλοι,πολύ νέοι από 35 εώς 45.Και οι πιο μεγάλοι φοιτητές μας είπαν ότι όντως είναι πάρα πολύ κοντά στα παιδιά.

Και στο τέλος μπουφες για το καλό.

Ο πρωινός ύπνος θα μου λείψει μόνο... :T:

Καλη αρχη! :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρώτη μέρα για εμάς.

Καταρχάς έπεσα μέσα στις προσδοκίες μου.Πεντακάθαρη σχολή ,ούτε αφίσες ,ούτε τίποτα,καινούριο κτήριο,εξοπλισμός.

Οι καθηγητές μας καλοσόρισαν με συνάντηση ,μίλησαν όλοι,πολύ νέοι από 35 εώς 45.Και οι πιο μεγάλοι φοιτητές μας είπαν ότι όντως είναι πάρα πολύ κοντά στα παιδιά.

Και στο τέλος μπουφες για το καλό.

Ο πρωινός ύπνος θα μου λείψει μόνο... :T:

Αυτό είναι το ιδιωτικό κολλέγιο. Βγες από εκεί και στα δεξιά σου θα δεις το κανονικό ΤΕΙ. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το ιδιωτικό κολλέγιο. Βγες από εκεί και στα δεξιά σου θα δεις το κανονικό ΤΕΙ. :hehe:

μπουφές μπουφέες μπουφέεες μπουφέεεες μπουφέεεεες (πόσα άτομα είστε ?)

Link to comment
Share on other sites

μπουφές μπουφέες μπουφέεες μπουφέεεες μπουφέεεεες (πόσα άτομα είστε ?)

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ.

Μάλλον νόμισες ότι πάμε στο ίδιο ίδρυμα* με το Hydra.

*για εκπαιδευτικό μιλάμε πάντα :p

Link to comment
Share on other sites

και εδώ 100 κάτι κάθε χρόνο αλλά δεν θυμάμαι να είχαμε μπουφέ στην ΣΤΕΦ :p

πρώτη μέρα μαθήματος την προηγούμενη δευτέρα που πέρασε,μας είπαν πάρτε ένα 8ρο :triniti: όπως και τις υπόλοιπες δευτέρες

Link to comment
Share on other sites

και εδώ 100 κάτι κάθε χρόνο αλλά δεν θυμάμαι να είχαμε μπουφέ στην ΣΤΕΦ :p

πρώτη μέρα μαθήματος την προηγούμενη δευτέρα που πέρασε,μας είπαν πάρτε ένα 8ρο :triniti: όπως και τις υπόλοιπες δευτέρες

Πάλι καλά να λες, πριν 2 χρόνια είχα μαθήματα από τις 8:00 μέχρι τις 22:00, με ένα 2ωρο κενό (χρώσταγα αρκετά τότες :p)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.