Jump to content



Official "Πανεπιστήμιο & Τριτοβάθμια Εκπαίδευση" thread (UniLab)


hayabusa

Recommended Posts

μπήκα έτσι από περίεργεια στο blog του συντονιστικού κατάληψης της σχολής, μήπως και εχουν γράψει καμιά χρήσιμη πληροφορία...

Παραθέτω επακριβώς 2 γραμμές

Κατά την διάρκεια της κατάληψης θα γίνονται προβολές ταινιών στις 21.00

και θα λειτουργεί αυτοδιαχειριζόμενο καφενείο

Δεν θέλω ούτε να φανταστώ τι χάος θα επικρατεί εκεί μέσα αν και όποτε ανοίξει.

Για την ώρα, αύριο έχει Γ.Σ με πιο πιθανό το σενάριο η σχολή να παραμείνει κλειστή.

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΥΡ*€ΛΟ τα χουνε κανει πια με αυτες τις καταληψεις. Ο αγωνας θελει θυσιες και κλαιν μαιν. Οσοι απο μας ηταν αρκετα αφελεις ωστε να εχουν καποιον υποτυπωδη προγραμματισμο στη ζωη τους, στη δουλεια τους η οτιδηποτε αλλο, μας τον εχουν πηδηξει πανταχωθεν. Ή ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ Ή ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ.

Σ'εμας παντως (ΣΤΕΦ ΤΕΙ Αθηνας) το πιο πιθανο ειναι οτι αυριο θα ανοιξει η σχολη για την εξεταστικη (τρεχατε σαν τους μ@λ@κ€ς τωρα λοιπον), και μετα θα ξανακλεισει, και πιθανοτατα θα χαθει και το εξαμηνο. ΑΪ ΣΙΧΤΙΡΙ ΠΙΑ.

Υ.Γ. Να σημειωσω οτι στην πιθανοτητα που μεθαυριο αρχισει η εξεταστικη, ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν υπαρχει προγραμμα.

Έγινε επεξεργασία από spresv
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω κλείσει εισιτήρια για να πάω Κομοτηνή με αεροπλάνο(Καλαμάτα-Θεσσαλονίκη)

και το ποσό δεν είναι λίγο.. ευτυχώς για 27/9 που πιστεύω να γίνονται εγγραφές, αλλιώς τον ήπια.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για τσεκάρετε μήπως μπορείτε να εγγραφείτε και ηλεκτρονικά, γιατί στο ΕΜΠ σήμερα το ξεκίνησαν έτσι...

λινκ?

ο κολλητός μου πήγε σήμερα και εγγραφές δεν έκαναν..

Link to comment
Share on other sites

Εμάς δεν νομίζω να ανοίξει αύριο...

Τρελά εκνευριστικό να πηγαίνει η κατάληψη από βδομάδα σε βδομάδα και να μην ξέρεις αν θα δώσεις μάθημα ή όχι.

Ας έλεγαν τουλάχιστον ότι θα κλείσουμε, θα χάσουμε το εξάμηνο, να κανονίσω να κάνω κι εγώ κάτι αξιόλογο στη ζωή μου όλο αυτό το διάστημα που κοροϊδευόμαστε. :getlost:

Link to comment
Share on other sites

λινκ?

ο κολλητός μου πήγε σήμερα και εγγραφές δεν έκαναν..

Η ανακοίνωση της πρυτανείας: http://www.ntua.gr/announcements/general/uploads/2011-09-12_175278_eggrafes.pdf

Και το site των εγγραφών: http://acadinfo.central.ntua.gr/reg

Link to comment
Share on other sites

Καταλήψεως συνέχεια σε εμας, μέχρι την ερχόμενη Τρίτη οπότε και θα ξαναγίνει Γ.Σ

Εν τω μεταξύ ενω ο σύλλογος είχε βγάλει απόφαση να ανοίξουν οι γραμματείες σήμερα για να εξυπηρετήσουν τον κόσμο, βγήκε η προεδράρα μας το πρωί και είπε πως δεν θα λειτουργήσει τίποτα.

Όλα καλά κατά τα άλλα:slap:

Link to comment
Share on other sites

Ανοησιες. Τι καλυτερο νομιζεις πως εχεις να κανεις? Θα περιμενεις απο βδομαδα σε βδομαδα τους κοπριτες. Δεν το ξερεις, αλλα ειναι το καλυτερο για σενα.

θυμισου τους τους κοπριτες,θα τους δεις αυριο μεθαυριο στην τιβι να γκρινιαζουν για τα 500 ευρω που τα πληρωνει το αφεντικο ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.