Jump to content



Νεο pc τουμπανακι μεχρι 250 ευρω.


Vamire

Recommended Posts

Eχεις δυο επιλογές !!!

1) Περιμένεις τα νέα APU (CPU+ IGP) της AMD που έρχονται σε μερικές ημέρες !!!

-Αγράζεις ένα ΑPU κοντά τα 80-90€

-με την φτηνότερη μητρική που θα βρεις

- 4GB DDR3 160 άρες μνήμες

-500Gb hdd έναν με 35-40€

-450ςαττ τροφοδοτικό και ένα μικρό κουτί!

και είσαι κομπλέ και με πολύ καλή κάρτα γραφικών για ενσωματωμένη !!!Κλοκάρεις το cpu και την κάρτα και φτάνεις σε επιδόσεις 3DMARK 10000 !!!

Περίπτωση 2η:

Αγοράζεις :

επεξεραστή AMD ATHLON II X4 640 3.0Ghz

PROCESSOR :: AMD Athlon II X4 640 3.0 GHz Quad Core Socket AM3 95W Box (ADX640WFGMBOX) - Visionstudio.gr

Μητρική: Asus Socket AM3 M5A78L-M LX Vga GLan Audio Raid (η οποία είναι ΠΛΗΡΩΣ αναβαθμίσιμη σε 8-core bulldozer = ΑΜ3+ socket)

MOTHERBOARD :: Asus Socket AM3 M5A78L-M LX Vga GLan Audio Raid - Visionstudio.gr

Mνήμες: 2x ΤΕΜΑΧΙΑ Kingston 2GB DDR3 Non ECC CL9 1333MHz (KVR1333D3N9/2G)

MEMORY :: Kingston 2GB DDR3 Non ECC CL9 1333MHz (KVR1333D3N9/2G) - Visionstudio.gr

Σκληρός: Samsung 500GB SpinPoint F3 HD502HJ SATA II 7200rpm 16MB

HDD :: Samsung 500GB SpinPoint F3 HD502HJ SATA II 7200rpm 16MB - Visionstudio.gr

Κουτί: Supercase SKP-370 Midi Case No PSU Black

CASE :: Supercase SKP-370 Midi Case No PSU Black - Visionstudio.gr

Τροφοδοτικό: Enermax Power Supply 405W ATX 24 pin Cyclops ECS405AGT-CP-SI Non-PFC Retail

PSU :: Enermax Power Supply 405W ATX 24 pin Cyclops ECS405AGT-CP-SI Non-PFC Retail - Visionstudio.gr

------------------------------------------------------------------------

Σύνολο 265€ !

Με 4-πύρηνο επεξεργαστή, μητρική πλήρως αναβαθμίσιμη στην νέα γενιά επεξεργαστών της AMD, 4gb ddr3 ddr3 μνήμης, γρήγορο 500Gb σκληρό τον F3, και ποιοτικό επώνυμο τροφοδοτικό!

Δεν νομίζω να θες κάτι άλλο !!! :)

Kαλησπερίζω στην παρέα παρακολουθώ το forum σας εδώ και ώρες και έπεσα εκεί που ενδιαφέρομε.

Θέλω ένα pc έως 250 ευρώ η πάνω η λύση που έγραψε ο adpanos θέλω ακριβώς τα ιδία πράγματα έχω μια ερώτηση μπορώ να του βάλω Game κανά cs 1.6 και κάτι ανωτέρω δηλαδή Cod4 αν ναι θα lagaro από θέμα fps παρακαλώ απαντήστε μου θέλω ένα καλό pc!!! :yu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
Kαλησπερίζω στην παρέα παρακολουθώ το forum σας εδώ και ώρες και έπεσα εκεί που ενδιαφέρομε.

Θέλω ένα pc έως 250 ευρώ η πάνω η λύση που έγραψε ο adpanos θέλω ακριβώς τα ιδία πράγματα έχω μια ερώτηση μπορώ να του βάλω Game κανά cs 1.6 και κάτι ανωτέρω δηλαδή Cod4 αν ναι θα lagaro από θέμα fps παρακαλώ απαντήστε μου θέλω ένα καλό pc!!! :yu:

Κανε νεο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.