Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

:nothing:

Seriously? Αυτό έχεις να σχολιάσεις; Να σου πω άλλο παράδειγμα μπας και τότε σου φανεί χρήσιμο λοιπόν. Θυμάμαι ότι ο PetrosD πριν 1 χρόνο μου χε πει έναν κωδικό σε ένα μήνυμα, τον οποίο δεν θυμάμαι. Με την παρούσα κατάσταση, πρέπει να ανοίγω και να κλείνω κάθε μήνυμα για να δω σε ποιο απ' όλα ήταν. Με το προς πρόταση σύστημα, ανοίγεις την συζήτηση που είχες με το άτομο και scrollάρεις μέχρι να βρεις το ζητούμενο. Στην μία περίπτωση έχεις πολλά κλικ, στην άλλη ένα. :getlost:

Αν υπάρχει τέτοια ανάγκη μπορείς να τα κάνεις export σαν CSV και να αναζητήσεις αυτό που ψάχνεις.

Σε κάθε περίπτωση, μπορούμε να κάνουμε δοκιμές τώρα, αλλά σε λίγους μήνες θα αλλάξει όλο το σκηνικό οπότε δεν έχει νόημα :)

Υπομονή λίγο ακόμα λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Απλά δε φόρτωσε σωστά την διαφήμιση, στο έχει ξανακάνει ή μία φορά;

Μου το εχει ξανακανει αλλη μια πριν λίγο καιρό αλλά δεν έδωσα σημασία.

Δεν με πειράζει γιατι με ενα refresh φτιαχνει, απλως το ανεβασα ετσι πληροφοριακα:)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου αρέσει. Π.χ. θέλω να διαβάζω τα ανέκδοτα και να βλέπω τις αστείες εικόνες αλλά ΔΕΝ θέλω να βλέπω τα βίντεο. Τώρα είναι όλα μαζί και χάνω περισσότερο χρόνο για να τα παρακολουθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου άρεσε στην αρχή,αλλά τελικά είναι πιο ωραίο.

Εκεί που άνοιγες 10 θέματα ,τώρα σε ένα διαβάζεις το ανεκδοτάκι και από κάτωβλέπεις και το βίντεο ή την εικόνα.Παλιά σπάνια έβλεπα τα βίντεος πχ ,ενώ τώρα επί ευκαιρία δε χάνω κάποια καλά. :T:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.