Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Προσωπικά νιώθω τα rep power με κάνουν περισσότερο πρόθυμο να βοηθήσω κάποιον, τώρα αν αυτό είναι σωστό ή όχι είναι άλλη ιστορία.

Αν η κοινότητα το χρησιμοποιεί σωστά είναι και καλός δείκτης για το post/helpfulness ratio ενός χρήστη.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον το σύστημα αξιολόγησης, αλλά πιο ενδιαφέρον να δούμε τι θα γίνει στο τέλος.

Σε άλλο forum, με ~150 μέλη, τα πιο πολλά γνωστά μεταξύ τους και φίλοι, μέσα σε 1,5 μήνα το έβγαλαν, γιατί έγινε χαμός και ο ένας σφαζόταν με τον άλλο, και μάλιστα δεν εμφανιζόταν και ποιος αξιολόγησε ποιον...

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι τα εργαλεία που δίνει η vb είναι για μεγάλα fora. Τώρα στα μικρά, υπάρχει και η διαπροσωπική επαφή που δεν μπορεί να αντικαταστήσει κανένα εργαλείο διαχείρησης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει κάποιος admin ένα θέμα μόνο για την αξιολόγηση να τα ξεκαθαρίσουμε όλα εκεί...

Να γράψετε στην αρχή πως δουλεύει το κάθε πράγμα, τι σημαίνει και μετά να το συζητήσουμε, γιατί έτσι είναι άλλα που έχει δει και καταλάβει ο ένας χρήστης και άλλα ο άλλος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω ότι τα πολύ γνωστά members εδώ μέσα(χωρίς να έχω κάτι μαζί τους) εκτός από τους admin, newsposters κτλ, έχουν πάρει rep από την πρώτη στιγμή...
ποιοι;

Εγω ξεκινησα απο rep power 16, οποτε οπως ρωτησε και πριν καποιος αλλος πως υπολογιστηκαν οι αρχικες τιμες ανα χρηστη?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.