Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Μάγκες με τα e-mail στα quotes τι παίζει? Επιλογή να το βγάλω από το profile δεν βλέπω. Μήπως να το αλλάξετε εσείς?

Επίσης, έχω πρόβλημα με το ignore list. Κάποια ονόματα δεν τα δέχεται.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες με τα e-mail στα quotes τι παίζει? Επιλογή να το βγάλω από το profile δεν βλέπω. Μήπως να το αλλάξετε εσείς?

Επίσης, έχω πρόβλημα με το ignore list. Κάποια ονόματα δεν τα δέχεται.

Τι σε πειράζει δλδ το quote+mail? :p

Link to comment
Share on other sites

Τι σε πειράζει δλδ το quote+mail? :p

Aν θέλω να είμαι αυστηρός στην κριτική μου, θα πω ότι είναι ενοχλητικό να μην μπορείς αν το κλείσεις, τι καινούργιο φρούτο είναι αυτό με τα mails στα mention και τα quotes? Ακόμα χειρότερα είναι στην αγγλική (γιατί??), έρχεται και mail παρακολούθησης του θέματος (άρα 2 mail για το ίδιο θέμα), και τα links ανοίγουν μόνο την απάντηση, όχι το θέμα ολόκληρο να διθαβάζουμε τι άλλο έχει ειπωθεί..

Αν δεν θέλω να είμαι αυστηρός, απλά τα βάζω σε άλλη λίστα στα mail αυτόματα και δεν με νοιάζει..

Link to comment
Share on other sites

Aν θέλω να είμαι αυστηρός στην κριτική μου, θα πω ότι είναι ενοχλητικό να μην μπορείς αν το κλείσεις, τι καινούργιο φρούτο είναι αυτό με τα mails στα mention και τα quotes? Ακόμα χειρότερα είναι στην αγγλική (γιατί??), έρχεται και mail παρακολούθησης του θέματος (άρα 2 mail για το ίδιο θέμα), και τα links ανοίγουν μόνο την απάντηση, όχι το θέμα ολόκληρο να διθαβάζουμε τι άλλο έχει ειπωθεί..

Αν δεν θέλω να είμαι αυστηρός, απλά τα βάζω σε άλλη λίστα στα mail αυτόματα και δεν με νοιάζει..

Θα αλλάξει γκρινιάρηδες. Ενα update έγινε και πρέπει να το στρώσουμε. Υπομονή :)

Link to comment
Share on other sites

Τι σε πειράζει δλδ το quote+mail? :p
Θα αλλάξει γκρινιάρηδες. Ενα update έγινε και πρέπει να το στρώσουμε. Υπομονή :)

Έλα πες την αλήθεια. Επίτηδες το κάνατε για να πρήζουμε ομαδικώς τον [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] με τα mentions. :p

Link to comment
Share on other sites

Οκ αλλάχτηκε, έχουμε αφήσει μόνο το email για το mention, αν ενοχλεί το κλείνουμε κι αυτό στην πορεία.

Δηλαδή μπορώ να γράψω πχ [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] και να το πάρει σε e-mail?

ουαου!

Link to comment
Share on other sites

πες τα ρε [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] γιατί η ΔΟ έχει συνωμοτήσει για να είσαι εσύ κάθε ώρα και στιγμή ενήμερος με το ποιος σε ζητάει.

on topic, τα υποχρεωτικά e-mails είναι εκνευριστικά. Βγάλτε τα όποτε βρείτε χρόνο, εγώ δεν βιάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αν κάνω αναζήτηση "VPN" τρώω ένα μεγαλοπρεπέστατο

"Δεν έχω τίποτα καρντιά μου να σου δείξω".

Αν πάω μέσω Google διαπιστώνω ότι η αναζήτηση... ψεύδεται.

Μέχρι να το φτιάξουνε ( αν φτιάχνεται, γιατί υποθέτω το πρόβλημα είναι ότι είναι λέξη με 3 γράμματα μόνο) ρώτα ότι θες τον Trendy.. :p :P

Link to comment
Share on other sites

Όντως 3 γράμματα = ρώτα τον trendy. (δοκίμασα και ...κλασικά "AMD")

Βασικά εδώ και λίγες μέρες κυκλοφορεί μια προσφορούλα - αν είναι - από Steganos με 2GB/months VPN για έναν χρόνο, και έλεγα μπας και υπάρχει κανένα ποιο κατάλληλο μέρος από το thread τον προσφορών. Anyway θα το ποστάρω εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.