Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Δεν μπορώ να ξέρω τι κάνει ο καθένας σε άλλα site, γιατί πολύ απλά δεν τα παρακολουθώ. Από εκεί και πέρα, ότι έχεις ασχοληθεί πριν από μένα, δεν νομίζω ότι σημαίνει κάτι ιδιαίτερο.

Το πράσινο "φλαγκ" σε καμία περίπτωση δεν μου επιτρέπει να επιτίθομαι. Και δεν νομίζω να το έκανα, ούτε σε σένα, ούτε σε κάποιον άλλον εδώ μέσα. Τώρα αν με κρίνει η ιδιότητα μου να είμαι moderator, δεν μπορώ να κάνω κάτι... Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι!

Στο παραπάνω ποστ μου (στο κουοτε) σου έβαλα με μπόλντ γράμματα την επίθεση σου η οποία αναφέρεται σε μένα. Έχει γραφτεί στην db αλλά μπορείς και να το σβήσεις.Την πρώτη μου την γκόμενα την λέγανε Υβόννη...

Όσον αφορά τα reviews, δεν μίλησα για αμοιβή, αλλά για ανταμοιβή... Και εγώ από τα λίγα reviews που έχω κάνει, ότι μου έχει μείνει, το έχω χαρίσει. Διαφέρει πολύ όμως να κάνεις 2 reviews το χρόνο από το να κάνεις 2 reviews το μήνα.

Βλέπω έψαξες και βρήκες ποιος είμαι και τι έχω προσφέρει. Όπως σου εξήγησα παραπάνω όλοι μας κάνουμε τις επιλογές μας. Γενικά κρατάω χαμηλό προφίλ. Και αντέδρασα κυρίως για το ηθικό κομμάτι της ιστορίας στο οποίο δεν αναφέρθηκες καν αλλά και στο πρακτικό μιας και η ανταμοιβή γίνεται αμοιβή (προτείνοντας σου και λύσεις "ανταμοιβής").

Τώρα αν η αμοιβή χρησιμοποιείται για να παίξεις στοίχημα ή για να αγοράσεις εξοπλισμό εγώ απλά δεν μπορώ να το ξέρω. Έτσι και αλλιώς κάποια στιγμή θα "μπουκώσεις" και έτσι όλοι συνειδητοποιούμε ότι εκείνη την στιγμή όλα έχουν γίνει επάγγελμα. Έχει γίνει. Ηθικότατο.Το ίδιο πράγμα που είχε γίνει και με τα Samples για τα Bench ένα φεγγάρι..

Και στην τελική δεν έχω δει κανέναν σοβαρό Revierer στον ελληνικό χώρο και μιλάω για την ομάδα του Box ή και για άλλους που παίζουν μπάλα μονάχοι ([MENTION=324]billpeppas[/MENTION]) να πουλάνε ευθαρσώς Sample γιατί έχουν μπει μέσα.

Προφανώς και ενοχλούμε μόνο εγώ γιατί ξέρω πως παίζει το παιχνίδι..αλλά μην τα ισοπεδώνεται όλα.

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
Link to comment
Share on other sites

Και στην τελική δεν έχω δει κανέναν σοβαρό Revierer στον ελληνικό χώρο και μιλάω για την ομάδα του Box ή και για άλλους που παίζουν μπάλα μονάχοι ([MENTION=324]billpeppas[/MENTION]) να πουλάνε ευθαρσώς Sample γιατί έχουν μπει μέσα.

TechPowerUp Deploys New PSU Testing Equipment | techPowerUp

http://www.thelab.gr/apo-to-ergastiri/project-faganas-thelab-gr-psu-load-tester-75191.html?garpg=6#content_start

εκτός βέβαια εάν ο άρης δεν είναι σοβαρός reviewer....

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει πολύ η λογική μερικών μερικών ειλικρινά. Καταρχήν να ζητήσω συγνώμη απο τους μοντς/αντμινς για τα greeklish αλλά ξεκίνησα να κάνω ένα μικρό κοστολόγιο των reviews μου πριν κανένα μήνα και τελικά σταμάτησα γιατί άρχισα να καραφλιάζω. Είμαι μόλις ένα χρόνο reviewer και έχω κάνει review περίπου 20-25 κουτιά.

προσκαλώ όλους εσάς τους χουβαρντάδες λοιπόν να έρθετε να ανεβάζετε reviews και να χαρίζετε/κρατάτε μετά τα samples.

01) tripoda/tileskopikh rabdos/2 fonta 1.5x3m 150euro

02) dslr canon 60D body 650euro

03) sigma 18-200mm 300euro

04) Megalytera fonta gia lhpsh video 3mx3m leyko kai mayro 100euro

05) 2 softbox 130euro

06) 4x150W lampes 5500k + 4 efedrikes 100euro

07) evga classified+ i7 920 + 6gb muskin ram 270

08) asrock+955+4GB ram 180

09) Asus direct cu 6850 150euro

10) Antec 620 80euro

11) 1x120 x2 60euro

2x120 x2 75euro

3x120 x1 50euro

solhnes se leyko/mayro/diafano 80euro

cpu block 45euro

gpu block 49euro

Ledotainies 30euro

----------------2499euro

12) Tascam DR-07MKII 175euro

13) remote shooter gia canon 60D 20euro

14) rakor 120euro

15) tank+pumb 80

--------2894

16) sleeves+artani+proektaseis+makaronia ~120euro

17) mATX mobo gia 955 50euro

18) anemisthres 50euro

19) Xigmatek gaia 30euro

--------------3144

20) miniITX giga+G2030 130euro

.

.

.

.

Η λίστα θα ολοκληρωθεί όταν βρω το κουράγιο να συνεχίσω τη πρόσθεση μου.

και είμαι σίγουρη ότι δεν έχω δώσει τίποτα σε σχέση με άλλους.

my 2 cents λεπόν

γτ δε πηρες FF και πανακριβους φακους να ανεβασεις κιαλλο το budget?

δυστηχως δε σε υποχρεωσε κανενας να παρεις φωτογραφικο εξοπλισμο.

συνηθως τον εχουμε και προσφερομαστε για reviews..

Link to comment
Share on other sites

Πόσο θεϊκό είναι που κάθε τόσο πετάγεται ένα ευυπόλοιπτο μέλος της κοινότητας με 8 "ποστ" και ένας ανθρωπιστής reviewer από άλλο φόρουμ που έχει κάνει, απ' όσο βλέπω, 1 (?!) review στο τραπέζι της αυλής του με κινητό και διαρρηγνύουν τα ιμάτιά τους για το πόσα "βγάζει" ένας reviewer.

Σορρυ παίδες, δεν θα σας κάνουμε τη χάρη. Δεν θα σταματήσουμε να κάνουμε reviews. Αν δεν σας αρέσει κάτι μπορείτε να απέχετε. Από εκεί και πέρα αν θέλετε να διεκδικήσετε κάτι πρέπει πρώτα να έχετε διασφαλίσει τα δικά σας στεγανά. :rap:

Έλα και μια πατάτα

Screen-shot-2013-01-26-at-8.55.54-AM.png

γτ δε πηρες FF και πανακριβους φακους να ανεβασεις κιαλλο το budget?

δυστηχως δε σε υποχρεωσε κανενας να παρεις φωτογραφικο εξοπλισμο.

συνηθως τον εχουμε και προσφερομαστε για reviews..

Δηλαδή το να βγάλει 2-3 ανθρωπινές φωτό για να δείξει αυτό που θέλει, πάνω στα κουτιά στην προκειμένη, θεωρείται πολυτέλεια; Μήπως να πάρουμε 3-4 φωτογραφικές απο τα goodies και να βγάζουμε έτσι για να πέσει το μπάτζετ;

Αλήθεια αφού προσφέρεσαι, πόσες παρουσιάσεις έχεις κάνει στο "οι δικές σας παρουσιάσεις";

Αν χρειαστώ φωτογραφικό εξοπλισμό μιας και πλέον δεν έχω τπτ αφού μου αδιάσανε το σπίτι πριν κανα μήνα, θα μου στείλεις κάτω την D800?

Έγινε επεξεργασία από NoDsl
Link to comment
Share on other sites

Διονυση , αν και δε δηλωσα οτι προσφερομαι για φωτογραφιες , αλλα ναι να ξερεις οτι εχω προσφερθει στο παρελθον.Και σε διπλανο φορουμ χωρις καποιο κοστος εννοειται.

αυτο που θελω να πω ειναι οτι ΑΝ εγω εκανα reviews..δε θα εβαζα κοστος φωτογραφικης μηχανης και ΟΛΑ τα υπολοιπα του φωτογραφικου μου εξοπλισμου.

Και το ξαναλεω..δε σε υποχρεωνει κανενας οταν το κανεις με τη καλη σου τη καρδια.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως κανείς δεν υποχρεώνει κανέναν να πάρει κάτι. Και εγώ έχω δώσει χιλιάρικα και για τα reviews και για το ocing και μακάρι να μπορώ ακόμα να δίνω για καιρό γιατί το ocing μου αρέσει. Ναι, το να κρατάει ο reviewer τα δείγματα είναι κάπως σαν την ανταμοιβή του και σε πολλές περιπτώσεις "καλοπληρώνεται". Στην φάση των reviewers είναι κάπως αλλά έτσι είναι. Η επόμενη επιλογή είναι να τον πληρώνει το site αλλά και πάλι αν του μένει το δείγμα είναι στην δική του κρίση αν πρέπει να το πουλήσει ή όχι. Εγώ θα το πουλούσα. Στο ocing απλά ότι και να πουλήσεις μπαίνεις πάντα μέσα. Όταν μιας εβδομάδας benching μου κοστίζει μόνο το άζωτο 120 ευρώ τότε αν πουλήσω μια μητρική 200 ευρώ στο 4μηνο σαφώς και είμαι μέσα.

Αγάπη, δεν σου είπε κανείς να πας να πάρεις όλα αυτά. Ήθελες και το έκανες. Αντιλαμβάνομαι πώς διευκολύνουν την ζωή σου και εγώ το ίδιο έχω κάνει αλλά δυστυχώς δεν μας ανάγκασε κάνεις. Το λέω γιατί δεν είναι σωστό να "κλαιγόμαστε". Είναι επιλογή μας.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως κανείς δεν υποχρεώνει κανέναν να πάρει κάτι. Και εγώ έχω δώσει χιλιάρικα και για τα reviews και για το ocing και μακάρι να μπορώ ακόμα να δίνω για καιρό γιατί το ocing μου αρέσει. Ναι, το να κρατάει ο reviewer τα δείγματα είναι κάπως σαν την ανταμοιβή του και σε πολλές περιπτώσεις "καλοπληρώνεται". Στην φάση των reviewers είναι κάπως αλλά έτσι είναι. Η επόμενη επιλογή είναι να τον πληρώνει το site αλλά και πάλι αν του μένει το δείγμα είναι στην δική του κρίση αν πρέπει να το πουλήσει ή όχι. Εγώ θα το πουλούσα. Στο ocing απλά ότι και να πουλήσεις μπαίνεις πάντα μέσα. Όταν μιας εβδομάδας benching μου κοστίζει μόνο το άζωτο 120 ευρώ τότε αν πουλήσω μια μητρική 200 ευρώ στο 4μηνο σαφώς και είμαι μέσα.

Αγάπη, δεν σου είπε κανείς να πας να πάρεις όλα αυτά. Ήθελες και το έκανες. Αντιλαμβάνομαι πώς διευκολύνουν την ζωή σου και εγώ το ίδιο έχω κάνει αλλά δυστυχώς δεν μας ανάγκασε κάνεις. Το λέω γιατί δεν είναι σωστό να "κλαιγόμαστε". Είναι επιλογή μας.

Δεν κλαιγόμαστε, εξηγούμε που πήγαν τα λεφτά. Απο εκεί και πέρα ναι μεν δεν μας αναγκάζει κανείς να πάρουμε εξοπλισμό αλλά στα reviews θέλετε να δείτε συγκριτικά με άλλες 2 κάρτες άλλες 3 πλατφόρμες. Τελικά τι θέλετε; budget reviews ή όσο πιο σωστά reviews γίνεται;

Σόφο ξέρεις πολύ καλά πως είναι η κατάσταση. Και σε κάποια πράγματα έχεις αποκλειστικότητες οπότε ίσως δεν είσαι ο πιο κατάλληλος να μιλήσεις. Και το λέω χωρίς καμία παρεξήγηση. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.

Απο εκεί και πέρα, όταν η MSI π.χ σε ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ να κάνεις extreme overclock για να σου παραχωρήσει μια lightning, από που θα πάρεις πίσω τα 120+++€ που δίνεις για άζωτο. Και ευτυχώς που υπάρχουν παιδιά σαν τον phill που σώζουν την κατάσταση γιατί θα έπρεπε να προσθέσουμε κόστος κανίστρων, φλόγιστρων, αισθητήρων και πάει λέγοντας.

Επίσης, το "extreme overclock" που αναφέρεις, νομίζω ανοίγει πόρτες έτσι; Το ξέρετε καλύτερα από εμένα. Γιατί τα πράγματα έχουν αλλάξει από τότε που παίζαμε με τους delta...

Έγινε επεξεργασία από NoDsl
Link to comment
Share on other sites

Κάνω Review πολύ πριν αποκτήσεις το πράσινο "φλαγκ" στο όνομα σου που σου επιτρέπει καλώς ή κακώς να μου επιτίθεσαι. Μπορούσα και στο παρελθόν να γράφω και για το Site σου.

Άσε με να ξέρω καλύτερα λοιπόν πως λειτουργεί το σύστημα και πόσο μέσα έχεις μπει και εσύ και εγώ και όλοι οι Reviewer που γράφουν γιατί το αγαπάνε κυρίως.

Όσο αναφορά την αμοιβή δεν ξέρω πως τα κανονίζεται και δεν με ενδιαφέρει.

Η κοινή λογική λέει Impresions από εταιρίες που συνεργάζεστε..

Η δεύτερη κοινή λογική λέει Giveaways-->More traffic--> $$ (όχι ότι έχετε λίγο)..

Donate κοκ..

Από εκεί και πέρα υπάρχει θέμα πρακτικό όπως εξηγώ στο φίλο παρακάτω, αλλά και ηθικό γιατί και τα 2 Sample που μείνανε τόσο καιρό που κάνω Review τα χάρισα.

Βαριέμαι να σου εξηγήσω παραπάνω,ρίξε/τε μου infraction για την πιπεράτη γλωσσά μου το αξίζω.

To κακό του ότι σου παραχωρείται κάτι δωρεάν και το πουλάς για να βγάλεις γκάφρα. Ίδια πρακτική με το του παίρνω κάτι 10 ευρώ και το πουλάω 30. Μόνο που στην δεύτερη περίπτωση πληρώνεις κιόλας. Τι κάνει ναιου-νιαου δλδ. Γιαυτό λέω ότι μας βολεύει..γιατί μας κάνουν και "χάρη".

Στο παραπάνω ποστ μου (στο κουοτε) σου έβαλα με μπόλντ γράμματα την επίθεση σου η οποία αναφέρεται σε μένα. Έχει γραφτεί στην db αλλά μπορείς και να το σβήσεις.Την πρώτη μου την γκόμενα την λέγανε Υβόννη...

Όντως σου έχω κάνει τρομερή επίθεση... το αγαπάνε, πρακτικό, ηθικό

Εκτός από την πρώτη ερώτηση του 1οτ ποστ, δεν αναφέρθηκα ποτέ σε σένα συγκεκριμένα. Τώρα αν εσύ θα βλέπεις όλα επιθέσεις προσωπικές, είναι δικό σου πρόβλημα

Βλέπω έψαξες και βρήκες ποιος είμαι και τι έχω προσφέρει. Όπως σου εξήγησα παραπάνω όλοι μας κάνουμε τις επιλογές μας. Γενικά κρατάω χαμηλό προφίλ. Και αντέδρασα κυρίως για το ηθικό κομμάτι της ιστορίας στο οποίο δεν αναφέρθηκες καν αλλά και στο πρακτικό μιας και η ανταμοιβή γίνεται αμοιβή (προτείνοντας σου και λύσεις "ανταμοιβής").

Ούτε ξέρω ποιος είσαι και που κάνεις review, ούτε έψαξα κάτι τέτοιο. Πώς το έβγαλες πάλι αυτό το συμπέρασμα, μόνο εσύ το ξέρεις.

Και στην τελική δεν έχω δει κανέναν σοβαρό Revierer στον ελληνικό χώρο και μιλάω για την ομάδα του Box ή και για άλλους που παίζουν μπάλα μονάχοι ([MENTION=324]billpeppas[/MENTION]) να πουλάνε ευθαρσώς Sample γιατί έχουν μπει μέσα.

Εγώ από την άλλη, έχω αγοράσει 2-3 φορές sample από άλλη ομάδα, που μάλλον στα δικά σου μάτια δεν πουλάει. Και δεν το λέω για να κατηγορήσω κανένα, ούτε για να γκρινιάζω. Χαρούμενος είμαι που αγόρασα h/w σε ξεφτίλα τιμή. Απλά σαν γεγονός το αναφέρω.

Από εκεί και πέρα να ξέρεις ότι όλες οι ομάδες δεν παίζουν με τον ίδιο τρόπο... Ούτε έχουν τις ίδιες πηγές.

Link to comment
Share on other sites

Διονύση, αν το κάθε site θέλει να κάνει συγκριτικά και 2-3 κάρτες/πλατφόρμες τότε πρέπει και να το "αντέχει". Ούτε το lab ούτε το box ούτε κανένα ελληνικό site αυτή την στιγμή μπορεί να το κάνει. Όχι, δεν θέλω να δω συγκριτικά. Θέλω να δω ένα ολοκληρωμένο standalone review. Αν λοιπόν ο reviewer θέλει να κάνει συγκριτικό να τα βάλει από την τσέπη του. Δεν τον ανάγκασε κάνεις όμως.

Το ίδιο ακριβώς ισχύει και στο ocing. Για να πάρω την κάρτα από την X εταιρεία έχω αγοράσει μόνο πέρυσι κάπου στα 5000 ευρώ επεξεργαστές. Αντιλαμβάνεσαι ότι μιλάμε για χρήματα που δεν θα πάρω ποτέ πίσω ούτε στο μισό. Δεν με ώθησε κάνεις να το κάνω. Το έκανα επειδή ήθελα και χωρίς να περιμένω κάτι. Αν μετά μου έκατσε ναι δεν διαφωνώ. Όμως 2 φορές πήγα Ταϊβάν και ψάχτηκα. Δεν κάθισα σπίτι μου και έλεγα γιατί αφού έκανα αυτό και αυτό από μέλι τίποτα. Έχω πάρει απόφαση πώς γενικά στην ζωή και όχι μόνο σε αυτά τα πράγματα αν δεν δώσεις και ψαχτείς δύσκολα θα πάρεις.

Θεωρώ πολύ πιο ζόρικο να φτάσεις στο σημείο να πάρεις ένα δείγμα είτε για review είτε για οτιδήποτε από το να το κάνεις review και απ' όσο ξέρω η Αγάπη το παλεύει μόνη της :T:

Έγινε επεξεργασία από sofos1990
Link to comment
Share on other sites

Δε κλάφτηκα αν δε το καταλάβατε πάντως.

Απλά θέλω να σας πω κάτι.

Αν αγαπάς αυτό που κάνεις και έχω δηλώσει κιόλας ότι όταν πλέον θα βαρεθώ ή δε θα μου βγαίνει αυθόρμητα θα σταματήσω τότε το πονάς και προσπαθείς βήμα βήμα να γίνεσαι καλύτερος. Αν δε το αγαπόυσα θα έβγαζα ένα review όπως πολλά του εξωτερικού και κόψτε εσείς το λαιμό σας μετά αν πρέπει ή όχι να το αγοράσετε.

Οπότε επειδή σέβομαι και τον εαυτό μου, αλλά και όσους με διαβάζουν, θα σας θέσω ένα απλό ερώτημα.

Αυτό δηλαδή γουστάρετε να το διαβάσετε;

http://www.thelab.gr/cases-reviews/corsair-carbide-300r-review-aytos-o-kosmos-106380.html

αυτό;

http://www.thelab.gr/cases-reviews/thermaltake-armor-revo-i-epistrofi-enos-thrylou-107718.html

ή αυτό για παράδειγμα;

http://www.thelab.gr/cases-reviews/corsair-carbide-air-540-o-kyvos-errifthi-124439.html

δεν με υποχρέωσε κανείς ναι.

Οπως και κανείς δε με υποχρέωσε να σας δίνω πληροφορίες ακόμα και για υδρόψυξη σε ένα κουτί.

Απλά όταν ανεβάσω review πλέον, με τον εξοπλισμό που έχω, ξέρετε ακριβώς τι πάτε να αγοράσετε. Αν δεν σας αρέσει ή έκανα κακώς, τότε δεν έχω κανένα πρόβλημα να βγάζω ένα case review με 10 φωτογραφίες σε μία μέρα.

Αν όμως θέλετε να διαβάζετε ένα review και όχι δέκα για να έχετε ολοκληρωμένη άποψη, δε μπορεί να γίνει τόσο απλά πόσο μάλλον οικονομικά.

Και επειδή τέθηκε το θέμα μηχανής στα έξοδα. Το κοστολόγιο περνάει τα 4 χιλιάρικα. Η μηχανη και ο φακός είναι το 1 χιλιάρικο. Δε νομίζω να πειράζει και τόσο έτσι; Ειδικά αν δω την αγορά μου σε βάθος χρόνου.

Το point μου ήταν αλλού. Εδώ στο Ελλαδιστάν απο τα reviews δε βγαίνουν φράγκα. Δεν είμαστε στο johhny guru να πέφτουν βροχή τα donations και τα σχετικά. Ούτε μισθός πέφτει κάθε μήνα. Οποιος το πιστεύει, μπορεί να έρθει να πάρει μερικά κουτιά απο εμένα, να κάνει reviews, να τα κρατήσει και να μου πει μετά πόσα έβγαλε/κέρδισε. Και επι την ευκαιρία να μαζέψω και εγώ το σπίτι να ξεκουραστώ και λίγο. :)

Link to comment
Share on other sites

Διονύση, αν το κάθε site θέλει να κάνει συγκριτικά και 2-3 κάρτες/πλατφόρμες τότε πρέπει και να το "αντέχει". Ούτε το lab ούτε το box ούτε κανένα ελληνικό site αυτή την στιγμή μπορεί να το κάνει. Όχι, δεν θέλω να δω συγκριτικά. Θέλω να δω ένα ολοκληρωμένο standalone review. Αν λοιπόν ο reviewer θέλει να κάνει συγκριτικό να τα βάλει από την τσέπη του. Δεν τον ανάγκασε κάνεις όμως.

Το ίδιο ακριβώς ισχύει και στο ocing. Για να πάρω την κάρτα από την X εταιρεία έχω αγοράσει μόνο πέρυσι κάπου στα 5000 ευρώ επεξεργαστές. Αντιλαμβάνεσαι ότι μιλάμε για χρήματα που δεν θα πάρω ποτέ πίσω ούτε στο μισό. Δεν με ώθησε κάνεις να το κάνω. Το έκανα επειδή ήθελα και χωρίς να περιμένω κάτι. Αν μετά μου έκατσε ναι δεν διαφωνώ. Όμως 2 φορές πήγα Ταϊβάν και ψάχτηκα. Δεν κάθισα σπίτι μου και έλεγα γιατί αφού έκανα αυτό και αυτό από μέλι τίποτα. Έχω πάρει απόφαση πώς γενικά στην ζωή και όχι μόνο σε αυτά τα πράγματα αν δεν δώσεις και ψαχτείς δύσκολα θα πάρεις.

Θεωρώ πολύ πιο ζόρικο να φτάσεις στο σημείο να πάρεις ένα δείγμα είτε για review είτε για οτιδήποτε από το να το κάνεις review και απ' όσο ξέρω η Αγάπη το παλεύει μόνη της :T:

Κάτσε ρε Σόφο. "Ολοκληρωμένο standalone review" είναι π.χ ένας επεξεργαστής ενάντια στον εαυτό του; Τι νόημα έχει αυτό; Αν δεν έχεις έστω ένα μέτρο σύγκρισης δεν κάνεις τπτ.

Απο εκεί και πέρα, το θέμα στην προκειμένη δεν είναι το γιατί και πως παίρνει καποιος δείγμα αλλά το οτι δεν έχει βγεί κανείς, απ' όσο ξέρω, να σε "κράξει" (παράδειγμα φέρνω έτσι; ) γιατί πούλησες τη maximus ή την rampage ή την όποια μητρική. Στο lab όμως έχουν γίνει ΑΠΕΙΡΕΣ νύξεις και θέματα και συζητήσεις επί συζητήσεων για αυτό το ζήτημα και κάθε φορά καθόμαστε να λέμε τα ίδια και τα ίδια.

Μου θυμίζει πολλές φορές το θέμα με το public. ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:rant::sarcastic:

Έγινε επεξεργασία από NoDsl
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ξεφύγει από το θέμα. Η συζήτηση σταματάει εδώ. Για ό, τι παράπονα ή ενστάσεις έχετε για τα reviews, webmaster@thelab.gr και ο πρώτος διαθέσιμος admin θα σας απαντήσει. Όποιος συνεχίσει το θέμα μετά από τη δημοσίευσή μου, βάζει σοβαρή υποψηφιότητα για καρτόμπανο. Φιλάκια Λάβος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξέρω αν το έχει ξανά ποστάρει κάποιος αλλά το λέω.

Αυτό το πράγμα που όταν πας να δεις εικόνες και μόλις τις ανοίξεις άμα κάνεις scroll την σελίδα είναι ολίγον τι σπαστικό να ούμε.

Μπορεί να αλλάξει κάτι ? (σε περίπτωση βέβαια που ενοχλεί και άλλους)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.