Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Φανταζομαι και εσυ πριν αγορασεις το Nexus 7, διαβασες εξονυχιστικα το ToS ε;

Δεν συμφωνω ή διαφωνω, αλλα το επιχειρημα σου ειναι ακυρο.

Όχι, δεν τους διάβασα πριν το αγοράσω. Αν δε συμφωνούσα με τους όρους χρήσης της Google κατά την ενεργοποίηση του προϊόντος, ομως, θα το επέστρεφα. Τους αποδέχτηκα και το κράτησα.

Πριν εγγραφείς σε ένα οποιοδήποτε φόρουμ, πρέπει να αποδεχθείς τους κανόνες/όρους χρήσης. Πριν εγγραφείς σου δίνονται, τους διαβάζεις και είτε τους αποδέχεσαι και γράφεσαι, είτε τους απορρίπτεις και προχωράς στο επόμενο φόρουμ.

Επομένως, το δικό σου επιχείρημα είναι άκυρο.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Βρες το εσύ αν θέλεις.

Μπήκες και μας κάνεις υποδείξεις για το πως πρέπει να λειτουργούμε. Αν θέλεις να σου δοθεί η δέουσα προσοχή, φρόντισε να την κερδίσεις. Μέχρι τότε, μόνο αερολογίες.

Υ.Γ. Το ερωτηματικό "που" θέλει τόνο.

Νέο μέλος να ειρωνεύεσαι παλιό/mod, δε νομίζω ότι είναι φρόνιμο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνω με την διατυπωση περι προνομιου και δικαιωματος.

Το ξερω οτι ο εκαστος site owner εχει τους ορους του, αλλα τι;

Σε λιγο θα γραφει και οτι ειναι και προνομιο η συμμετοχη στο thelab.gr;

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνω με την διατυπωση περι προνομιου και δικαιωματος.

Το ξερω οτι ο εκαστος site owner εχει τους ορους του, αλλα τι;

Σε λιγο θα γραφει και οτι ειναι και προνομιο η συμμετοχη στο thelab.gr;

Κολλάς στα λόγια και χάνεις την ουσία. Οι αγγελίες είναι διευκόλυνση προς τα ενεργά/παλιά μέλη. Αντίθετα τα νέα/ανενεργά μέλη δεν μπορούν να βάλουν αγγελία. Άρα είναι προνόμιο των ενεργών/παλιών μέλών. Αν ήταν δικαίωμα, τα νέα μέλη θα μπορούσαν να μου κάνουν μήνυση επειδή δεν τους αφήνω. Τι δεν σε καλύπτει από αυτά που λέω?

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες και μας κάνεις υποδείξεις για το πως πρέπει να λειτουργούμε. Αν θέλεις να σου δοθεί η δέουσα προσοχή, φρόντισε να την κερδίσεις. Μέχρι τότε, μόνο αερολογίες.

Νέο μέλος να ειρωνεύεσαι παλιό/mod, δε νομίζω ότι είναι φρόνιμο.

Η αντίδρασή σας είναι προφανώς αναμενόμενη, διότι συνάδει με το πολιτικά ορθό της πολιτικής του thelab. Ωστόσο, άποψή μου είναι πως κάθε συναλλαγή και ιδιαίτερα όταν αφορά αγοραπωλησία μέσω τέτοιου είδους ιστότοπου, έχει σαν μοναδικό σκοπό το κέρδος - όπως κι αν αυτό προκύπτει για τον καθένα.

Επομένως, (και όντας στα πλαίσια μιας συζήτησης σ'ένα forum) θεώρησα πως, ως μέλος, είχα το δικαίωμα να εκφράσω την άποψή μου. Με συγχωρείτε αν σας αναστάτωσα και λυπάμαι πολύ αν διαφωνείτε ή σας δυσαρέστησα, αλλά η ελευθερία έκφρασης είναι όντως ένα συνταγματικά κατοχυρωμένο δικαίωμα.

Αντιπαρέρχομαι και δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να απαντήσω στον έμμεσο "εκβιασμό" περί παλαιότητας, διότι με βάση τα παραπάνω και όπως προκύπτει, δεν ήξερα πως λειτουργείτε με τους άγραφους κανόνες του στρατού.

Παρ'όλα αυτά σας εύχομαι καλό βράδυ, καλές διακοπές και καλή "ελευθέρη ανταλλαγή απόψεων σ'ένα διαδικτυακό hobbyστικο forum."

Link to comment
Share on other sites

Η αντίδρασή σας είναι προφανώς αναμενόμενη, διότι συνάδει με το πολιτικά ορθό της πολιτικής του thelab. Ωστόσο, άποψή μου είναι πως κάθε συναλλαγή και ιδιαίτερα όταν αφορά αγοραπωλησία μέσω τέτοιου είδους ιστότοπου, έχει σαν μοναδικό σκοπό το κέρδος - όπως κι αν αυτό προκύπτει για τον καθένα.

Η άποψή σου είπαμε, είναι σεβαστή, αλλά αν δε στηρίζεται από νομοθεσία, δεν αρκεί.

Επομένως, (και όντας στα πλαίσια μιας συζήτησης σ'ένα forum) θεώρησα πως, ως μέλος, είχα το δικαίωμα να εκφράσω την άποψή μου. Με συγχωρείτε αν σας αναστάτωσα και λυπάμαι πολύ αν διαφωνείτε ή σας δυσαρέστησα, αλλά η ελευθερία έκφρασης είναι όντως ένα συνταγματικά κατοχυρωμένο δικαίωμα.

Δεν είπε κανείς να μην εκφράσεις άποψη, αλλά διαφωνώ με το "μέλος", αφού η εγγραφή πριν 1.5 χρόνο είναι μόνο το τυπικό μέρος. Η συμμετοχή σου είναι μηδενική, αλλά αυτό είναι που σε κάνει μέλος σε μια ομάδα/παρέα.

Αντιπαρέρχομαι και δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να απαντήσω στον έμμεσο "εκβιασμό" περί παλαιότητας, διότι με βάση τα παραπάνω και όπως προκύπτει, δεν ήξερα πως λειτουργείτε με τους άγραφους κανόνες του στρατού.

Το "στρατό" και τον "εκβιασμό" μόνο εσύ τον βλέπεις. Η κοινή λογική λέει πως αν μπεις σε μια παρέα που προϋπάρχει εδώ και 10+ χρόνια, πρέπει να σεβαστείς αυτούς που την απαρτίζουν και τη δημιούργησαν. Όπως επίσης κι αυτούς που στην προκειμένη περίπτωση είναι υπεύθυνοι για τη αρμονική σχέση των μελών της. Εγώ αυτό που βλέπω είναι ένα μέλος που εμφανίστηκε από το πουθενά, δεν έχει συμμετάσχει, δεν έχει προσφέρει, δεν έχει συζητήσει, δεν έχει γνωρίσει τα μέλη και το πρώτο πράγμα που έκανε είναι παρατηρήσεις και διορθώσεις. Παρατηρήσεις δε, που όταν κλήθηκε να τεκμηριώσει, απάντησε με ειρωνεία και μας έριξε το μπαλάκι να το κάνουμε μόνοι μας. Σα να λέμε δηλαδή, ότι ανοίγεις ένα thread και ζητάς βοήθεια για κάρτα γραφικών πχ και σου απαντάμε, ψάξε βρες μόνος σου ποια είναι η καλύτερη. Μόνο που εδώ, δε σου ζητήσαμε τη βοήθειά σου, μόνος σου αποφάσισες να μας συμβουλέψεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φαγώνεστε. Εδώ επιτρέπεται η αγοραπωλησία των Review Sample. Οτι μας βολέψει-υει. :p

Έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο για την ανταμοιβή των άπειρων ωρών που σπαταλάνε οι reviewers για να βγει ένα review? Πρέπει να κάνεις review για να δεις τη γλύκα. Review θέλετε να βλέπετε, σας ενοχλεί όμως να πωλούνται τα samples... Στην τελική, πολλοί χρήστες έχουν βολευτεί αγοράζοντας review sample 30-40% κάτω από όσο κάνει στη αγορά, το οποίο είναι πρακτικά αχρησιμοποίητο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5110]qbiefox[/MENTION]

Δεν νομίζω πως περιμένουν πολλοί που κάνουν review κάποια ανταμοιβή.

Κυρίως είναι θέμα εξοπλισμού, αφού αρκετές φορές σκάνε λεφτά από την τσέπη τους αυτοί οι άνθρωποι για να δώσουν σε μας όσο καλύτερα reviews γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9381]papajim[/MENTION] Δίκιο έχεις. Απλά αρκετοί δεν πιστεύουν/δεν μπορουν να καταλάβουν πόσο εξοπλισμό χρειάζεται για να βγει ένα review. Οι περισσότεροι reviewer μας μέσα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φαγώνεστε. Εδώ επιτρέπεται η αγοραπωλησία των Review Sample. Οτι μας βολέψει-υει.

Δε "φαγωνόμαστε". Ο κύριος dBpanos διαμαρτυρήθηκε και εμείς απλά του ζητήσαμε να μας εξηγήσει το παράνομο κομμάτι των αγγελιών, το οποίο και αρνήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε συ, τι κακό έχει το να πουλάς review sample; Δε ξέρω άμα υπάρχει κάποια συμφωνία μεταξύ reviewer/εταιρίας που "απαγορεύει" την μεταπώληση (το αμφιβάλω) αλλά και να υπάρχει, αυτό είναι μεταξύ της εταιρίας και του reviewer.

Κατά τα άλλα θετικό είναι, μιας και μας δίνεται η δυνατότητα να αγοράσουμε λίγων ημερών πράγματα σε καλή τιμή, τα οποία δε μπορούμε να τα βρούμε στην αγορά μεταχειρισμένων για κάμποσο καιρό.

Άμα το σκεφτείς κι'όλας χάρη μας κάνουν. Γιατί θα μπορούσαν να τα πουλήσουν αλλού που ο κόσμος δε θα ξέρει έχουν ανοιχτεί κτλ και ίσως να τα πουλήσουν και σε καλύτερες τιμές σαν προϊόντα μεταχειρισμένα λίγων μερών.

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει πολύ η λογική μερικών μερικών ειλικρινά. Καταρχήν να ζητήσω συγνώμη απο τους μοντς/αντμινς για τα greeklish αλλά ξεκίνησα να κάνω ένα μικρό κοστολόγιο των reviews μου πριν κανένα μήνα και τελικά σταμάτησα γιατί άρχισα να καραφλιάζω. Είμαι μόλις ένα χρόνο reviewer και έχω κάνει review περίπου 20-25 κουτιά.

προσκαλώ όλους εσάς τους χουβαρντάδες λοιπόν να έρθετε να ανεβάζετε reviews και να χαρίζετε/κρατάτε μετά τα samples.

01) tripoda/tileskopikh rabdos/2 fonta 1.5x3m 150euro

02) dslr canon 60D body 650euro

03) sigma 18-200mm 300euro

04) Megalytera fonta gia lhpsh video 3mx3m leyko kai mayro 100euro

05) 2 softbox 130euro

06) 4x150W lampes 5500k + 4 efedrikes 100euro

07) evga classified+ i7 920 + 6gb muskin ram 270

08) asrock+955+4GB ram 180

09) Asus direct cu 6850 150euro

10) Antec 620 80euro

11) 1x120 x2 60euro

2x120 x2 75euro

3x120 x1 50euro

solhnes se leyko/mayro/diafano 80euro

cpu block 45euro

gpu block 49euro

Ledotainies 30euro

----------------2499euro

12) Tascam DR-07MKII 175euro

13) remote shooter gia canon 60D 20euro

14) rakor 120euro

15) tank+pumb 80

--------2894

16) sleeves+artani+proektaseis+makaronia ~120euro

17) mATX mobo gia 955 50euro

18) anemisthres 50euro

19) Xigmatek gaia 30euro

--------------3144

20) miniITX giga+G2030 130euro

.

.

.

.

Η λίστα θα ολοκληρωθεί όταν βρω το κουράγιο να συνεχίσω τη πρόσθεση μου.

και είμαι σίγουρη ότι δεν έχω δώσει τίποτα σε σχέση με άλλους.

my 2 cents λεπόν

Link to comment
Share on other sites

Έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο για την ανταμοιβή των άπειρων ωρών που σπαταλάνε οι reviewers για να βγει ένα review? Πρέπει να κάνεις review για να δεις τη γλύκα. Review θέλετε να βλέπετε, σας ενοχλεί όμως να πωλούνται τα samples... Στην τελική, πολλοί χρήστες έχουν βολευτεί αγοράζοντας review sample 30-40% κάτω από όσο κάνει στη αγορά, το οποίο είναι πρακτικά αχρησιμοποίητο.
[MENTION=9381]papajim[/MENTION] Δίκιο έχεις. Απλά αρκετοί δεν πιστεύουν/δεν μπορουν να καταλάβουν πόσο εξοπλισμό χρειάζεται για να βγει ένα review. Οι περισσότεροι reviewer μας μέσα είναι.

Κάνω Review πολύ πριν αποκτήσεις το πράσινο "φλαγκ" στο όνομα σου που σου επιτρέπει καλώς ή κακώς να μου επιτίθεσαι. Μπορούσα και στο παρελθόν να γράφω και για το Site σου.

Άσε με να ξέρω καλύτερα λοιπόν πως λειτουργεί το σύστημα και πόσο μέσα έχεις μπει και εσύ και εγώ και όλοι οι Reviewer που γράφουν γιατί το αγαπάνε κυρίως.

Όσο αναφορά την αμοιβή δεν ξέρω πως τα κανονίζεται και δεν με ενδιαφέρει.

Η κοινή λογική λέει Impresions από εταιρίες που συνεργάζεστε..

Η δεύτερη κοινή λογική λέει Giveaways-->More traffic--> $$ (όχι ότι έχετε λίγο)..

Donate κοκ..

Από εκεί και πέρα υπάρχει θέμα πρακτικό όπως εξηγώ στο φίλο παρακάτω, αλλά και ηθικό γιατί και τα 2 Sample που μείνανε τόσο καιρό που κάνω Review τα χάρισα.

Βαριέμαι να σου εξηγήσω παραπάνω,ρίξε/τε μου infraction για την πιπεράτη γλωσσά μου το αξίζω.

Γιατί ρε συ, τι κακό έχει το να πουλάς review sample; Δε ξέρω άμα υπάρχει κάποια συμφωνία μεταξύ reviewer/εταιρίας που "απαγορεύει" την μεταπώληση (το αμφιβάλω) αλλά και να υπάρχει, αυτό είναι μεταξύ της εταιρίας και του reviewer.

Κατά τα άλλα θετικό είναι, μιας και μας δίνεται η δυνατότητα να αγοράσουμε λίγων ημερών πράγματα σε καλή τιμή, τα οποία δε μπορούμε να τα βρούμε στην αγορά μεταχειρισμένων για κάμποσο καιρό.

Άμα το σκεφτείς κι'όλας χάρη μας κάνουν. Γιατί θα μπορούσαν να τα πουλήσουν αλλού που ο κόσμος δε θα ξέρει έχουν ανοιχτεί κτλ και ίσως να τα πουλήσουν και σε καλύτερες τιμές σαν προϊόντα μεταχειρισμένα λίγων μερών.

To κακό του ότι σου παραχωρείται κάτι δωρεάν και το πουλάς για να βγάλεις γκάφρα. Ίδια πρακτική με το του παίρνω κάτι 10 ευρώ και το πουλάω 30. Μόνο που στην δεύτερη περίπτωση πληρώνεις κιόλας. Τι κάνει ναιου-νιαου δλδ. Γιαυτό λέω ότι μας βολεύει..γιατί μας κάνουν και "χάρη".

Link to comment
Share on other sites

To κακό του ότι σου παραχωρείται κάτι δωρεάν και το πουλάς για να βγάλεις γκάφρα. Ίδια πρακτική με το του παίρνω κάτι 10 ευρώ και το πουλάω 30. Μόνο που στην δεύτερη περίπτωση πληρώνεις κιόλας. Τι κάνει ναιου-νιαου δλδ. Γιαυτό λέω ότι μας βολεύει..γιατί μας κάνουν και "χάρη".

Δεν είναι το ίδιο πράγμα ρε συ. Στη μία περίπτωση ο τυπάς αγοράζει το πράμα από το μαγαζί με το σκεπτικό του να το πουλήσει, αποκόβοντας έτσι την δυνατότητα σε κάποιον άλλο που το χρειάζεται πραγματικά να το αποκτήσει σε καλύτερη τιμή. Τώρα θα μου πεις αυτό θα γίνει ούτως ή άλλως και εκτός lab, αλλά το θέμα είναι τέτοια συμπεριφορά να μη προμοτάρεται εδώ μέσα.

Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου βέβαια - μιας και αναφέρεσαι ουσιαστικά στο γεγονός ότι οι reviewers βγάζουν χαρτζιλίκι με αυτόν τον τρόπο. Όμως σε αυτή τη περίπτωση υπάρχει και το 2ρο μέλος της εξίσωσης, ο αγοραστής που εξυπηρετείται με αυτόν τον τρόπο. Στην άλλη περίπτωση (του τυπά που αγόρασε τις ευκαιρίες) δε κάνει εξυπηρέτηση σε κανέναν μιας και αυτό που γίνεται είναι ότι το παίζει μεσάζωντας μεταξύ μαγαζιού/ενδιαφερόμενου. Στην περίπτωση των reviewers όμως, τα ίδια προϊόντα δε μπορούν να τα βρουν αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

To κακό του ότι σου παραχωρείται κάτι δωρεάν και το πουλάς για να βγάλεις γκάφρα. Ίδια πρακτική με το του παίρνω κάτι 10 ευρώ και το πουλάω 30. Μόνο που στην δεύτερη περίπτωση πληρώνεις κιόλας. Τι κάνει ναιου-νιαου δλδ. Γιαυτό λέω ότι μας βολεύει..γιατί μας κάνουν και "χάρη".

Δεν παραχωρείται τίποτα δωρεάν, δε μας τα κάνουν δώρο τα samples. Έχεις κάνει κι εσύ reviews ξέρει πως είναι. Όταν τρως 10 μέρες για να βγάλεις ένα ανθρώπινο review, το χεις δουλέψει και με το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω Review πολύ πριν αποκτήσεις το πράσινο "φλαγκ" στο όνομα σου που σου επιτρέπει καλώς ή κακώς να μου επιτίθεσαι. Μπορούσα και στο παρελθόν να γράφω και για το Site σου.

Άσε με να ξέρω καλύτερα λοιπόν πως λειτουργεί το σύστημα και πόσο μέσα έχεις μπει και εσύ και εγώ και όλοι οι Reviewer που γράφουν γιατί το αγαπάνε κυρίως.

Όσο αναφορά την αμοιβή δεν ξέρω πως τα κανονίζεται και δεν με ενδιαφέρει.

Η κοινή λογική λέει Impresions από εταιρίες που συνεργάζεστε..

Η δεύτερη κοινή λογική λέει Giveaways-->More traffic--> $$ (όχι ότι έχετε λίγο)..

Donate κοκ..

Από εκεί και πέρα υπάρχει θέμα πρακτικό όπως εξηγώ στο φίλο παρακάτω, αλλά και ηθικό γιατί και τα 2 Sample που μείνανε τόσο καιρό που κάνω Review τα χάρισα.

Βαριέμαι να σου εξηγήσω παραπάνω,ρίξε/τε μου infraction για την πιπεράτη γλωσσά μου το αξίζω.

To κακό του ότι σου παραχωρείται κάτι δωρεάν και το πουλάς για να βγάλεις γκάφρα. Ίδια πρακτική με το του παίρνω κάτι 10 ευρώ και το πουλάω 30. Μόνο που στην δεύτερη περίπτωση πληρώνεις κιόλας. Τι κάνει ναιου-νιαου δλδ. Γιαυτό λέω ότι μας βολεύει..γιατί μας κάνουν και "χάρη".

Δεν μπορώ να ξέρω τι κάνει ο καθένας σε άλλα site, γιατί πολύ απλά δεν τα παρακολουθώ. Από εκεί και πέρα, ότι έχεις ασχοληθεί πριν από μένα, δεν νομίζω ότι σημαίνει κάτι ιδιαίτερο.

Το πράσινο "φλαγκ" σε καμία περίπτωση δεν μου επιτρέπει να επιτίθομαι. Και δεν νομίζω να το έκανα, ούτε σε σένα, ούτε σε κάποιον άλλον εδώ μέσα. Τώρα αν με κρίνει η ιδιότητα μου να είμαι moderator, δεν μπορώ να κάνω κάτι... Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι!

Όσον αφορά τα reviews, δεν μίλησα για αμοιβή, αλλά για ανταμοιβή... Και εγώ από τα λίγα reviews που έχω κάνει, ότι μου έχει μείνει, το έχω χαρίσει. Διαφέρει πολύ όμως να κάνεις 2 reviews το χρόνο από το να κάνεις 2 reviews το μήνα.

Όσο για τα περί κάρτας: Reductio ad absurdum

Έγινε επεξεργασία από qbiefox
Link to comment
Share on other sites

Οι κανόνες είναι μια χαρά και οι moderators κάνουν και επιπλέον δουλειά για να τους κρατάνε και να μην γίνουν οι αγγελίες ξέφραγο αμπέλι όπως αρκετοί "έξυπνοι" θα ήθελαν. Και επειδή ξέρω ότι τέτοιοι τύποι απομονώνονται μπορώ και εμπιστεύομαι και τις αγγελίες..

Οι υπαινιγμοί για τα review samples μου φαίνονται αστείοι γιατί τυχαίνει να έχω δει πόσες ώρες χρειάζεται για να βγει ένα review και όπως λένε και οι υπόλοιποι και τα δουλεύουν και με το παραπάνω τα όποια χρήματα μπορεί να βγουν από μία πώληση και οι πωλήσεις αυτές δεν γίνονται με σκοπό το κέρδος.

Όπως καταλαβαίνω τους κανόνες, είναι όπως είναι για να απομονώνονται άτομα που θέλουν να αισχροκερδήσουν και αυτό το πετυχαίνουν καλά και συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Η αντίδρασή σας είναι προφανώς αναμενόμενη, διότι συνάδει με το πολιτικά ορθό της πολιτικής του thelab. Ωστόσο, άποψή μου είναι πως κάθε συναλλαγή και ιδιαίτερα όταν αφορά αγοραπωλησία μέσω τέτοιου είδους ιστότοπου, έχει σαν μοναδικό σκοπό το κέρδος - όπως κι αν αυτό προκύπτει για τον καθένα.

Επομένως, (και όντας στα πλαίσια μιας συζήτησης σ'ένα forum) θεώρησα πως, ως μέλος, είχα το δικαίωμα να εκφράσω την άποψή μου. Με συγχωρείτε αν σας αναστάτωσα και λυπάμαι πολύ αν διαφωνείτε ή σας δυσαρέστησα, αλλά η ελευθερία έκφρασης είναι όντως ένα συνταγματικά κατοχυρωμένο δικαίωμα.

Αντιπαρέρχομαι και δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να απαντήσω στον έμμεσο "εκβιασμό" περί παλαιότητας, διότι με βάση τα παραπάνω και όπως προκύπτει, δεν ήξερα πως λειτουργείτε με τους άγραφους κανόνες του στρατού.

Παρ'όλα αυτά σας εύχομαι καλό βράδυ, καλές διακοπές και καλή "ελευθέρη ανταλλαγή απόψεων σ'ένα διαδικτυακό hobbyστικο forum."

Η γνώμη σου είναι αποδεκτή και σαφώς προσμετρούμενη. Η ελευθερία του λόγου σου μπορείς να την εξασκείς όσο δεν παραβιάζεις τους κανόνες που έχουμε ορίσει εδώ.

Τώρα η απήχηση της γνώμης σου είναι κάτι που δεν μπορώ να στο εγγυηθώ μιας και μπαίνουν πολλοί παράγοντες μέσα. Όπως και να έχει όμως κανείς δε θα σου απαγορεύσει να πεις τη γνώμη σου εδώ, όσο οι κανόνες τηρούνται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.