Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Εγώ προτείνω στο Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό του 2013 να μετράνε στις συμμετοχές τα likes και όχι τα posts (εξαιρουμένων πάντα των off-topic). Έτσι, νομίζω, θα φαίνεται η πραγματική συμβολή ενός χρήστη στην κοινότητα και όχι απλά η συμμετοχή του

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω στο Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό του 2013 να μετράνε στις συμμετοχές τα likes και όχι τα posts (εξαιρουμένων πάντα των off-topic). Έτσι, νομίζω, θα φαίνεται η πραγματική συμβολή ενός χρήστη στην κοινότητα και όχι απλά η συμμετοχή του

Διαφωνώ. Παραπάνω από τα μισά μου Likes τα έχω δεχτεί από funny videos, αξιόλογα, giveaways κτλ. Δεν είναι καλό κριτήριο τα likes για την πραγματική συμβολή στο Λάμπη... :p

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ. Παραπάνω από τα μισά μου Likes τα έχω δεχτεί από funny videos, αξιόλογα, giveaways κτλ. Δεν είναι καλό κριτήριο τα likes για την πραγματική συμβολή στο Λάμπη...

Νομίζω ότι διευκρίνισα, εκτός των Off topic που άλλωστε ούτε τώρα μετράνε στα posts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρατηρώ ότι η δυνατότητα επεξεργασίας των post μου δεν υπάρχει πάντα, δηλ. το κουμπάκι "διόρθωση" κάποιες φορές υπάρχει στα ποστ μου και άλλοτε όχι.

Πρέπει να γίνει κάποια ρύθμιση ?

Έστειλα και σχετικό μύνημα στο "Επικοινωνήστε μαζί μας" (κεντρική σελίδα κάτω αριστερά) αλλά δεν λαμβάνω απάντηση.

Είναι αναγκαίο, ειδικά στα πόστ των πωλήσεων, το αρχικό ποστ να επεξεργάζεται πολλαπλές φορές και δεν υπάρχει η δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αναγκαίο, ειδικά στα πόστ των πωλήσεων, το αρχικό ποστ να επεξεργάζεται πολλαπλές φορές και δεν υπάρχει η δυνατότητα.

Για τις πωλήσεις, αν θες να κάνεις κάποια αλλαγή (sold κλπ) κάνε ένα report με τις αλλαγες και θα στο φτιάχνουμε εμείς :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ρε παιδια πως θα γινει να μην παιρνω email οταν γινεται ποστ σε καποιο thread που παρακολουθω? εχω μεγαλο προβλημα! γεμιζει το inbox του mail μου και χανω τη μπαλά

παω Ρυθμίσεις & Επιλογές/Επεξεργασία Επιλογών/Αποδοχή Email >>> τα εχω ξετικαρει ολα

αλλα και στο Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα εχω επιλεξει καμια ειδοποιηση μεσω email

τι αλλο να κανω δεν ξερω!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως θα γινει να μην παιρνω email οταν γινεται ποστ σε καποιο thread που παρακολουθω? εχω μεγαλο προβλημα! γεμιζει το inbox του mail μου και χανω τη μπαλά

παω Ρυθμίσεις & Επιλογές/Επεξεργασία Επιλογών/Αποδοχή Email >>> τα εχω ξετικαρει ολα

αλλα και στο Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα εχω επιλεξει καμια ειδοποιηση μεσω email

τι αλλο να κανω δεν ξερω!!

Εγώ το έλυσα με ακύρωση παρακολούθησης όλων και μετά τα πρόσθεσα ένα ένα από τη αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο προφίλ σου και θα πατήσεις από αριστερά εκεί που λέει "Θέματα που παρακολουθείτε".

Εκεί, θα δεις τη λίστα με τις εγγραφές σου. Αφ'ενός, δες τι είδος ειδοποίησης γράφει, π.χ. άμεσα. Από εκεί μπορείς να επιλέξεις στα checkboxes τα threads που δεν θέλεις να παρακολουθείς και να διαγράψεις από τις επιλογές που σου δίνει κάτω από τη λίστα, ή να αλλάξεις τον τύπο της ειδοποίησης.

Τι είδους ειδοποίηση έχεις βάλει να σου δίνει το σύστημα;

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο προφίλ σου και θα πατήσεις από αριστερά εκεί που λέει "Θέματα που παρακολουθείτε".

Εκεί, θα δεις τη λίστα με τις εγγραφές σου. Αφ'ενός, δες τι είδος ειδοποίησης γράφει, π.χ. άμεσα. Από εκεί μπορείς να επιλέξεις στα checkboxes τα threads που δεν θέλεις να παρακολουθείς και να διαγράψεις από τις επιλογές που σου δίνει κάτω από τη λίστα, ή να αλλάξεις τον τύπο της ειδοποίησης.

Τι είδους ειδοποίηση έχεις βάλει να σου δίνει το σύστημα;

παω Ρυθμίσεις & Επιλογές/Επεξεργασία Επιλογών/Αποδοχή Email >>> τα εχω ξετικαρει ολα

αλλα και στο Προεπιλεγμένη μέθοδος εγγραφής σε θέματα εχω επιλεξει καμια ειδοποιηση μεσω email

τι αλλο να κανω δεν ξερω!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.