Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Για ένα περίεργο λόγο, έχει αρχίσει να μου χάνει και να μη δουλεύει κιόλας το scrollbar.

Το κάνει μόνο στο Λάμπη και το κάνει στον Chrome και στο γραφείο και στο σπίτι (δεν έχω δοκιμάσει με άλλους)

Ξεκίνησε εδώ και 10 μέρες περίπου.

Και να πατήσω πάνω του, δεν προχωράει, σα να γίνεται disable...

Κάποιες φορές διορθώνεται αν κλείσω και ανοίγω άλλο tab, αλλά δε διορθώνεται αν κλείσω όλο τον Chrome και τον ανοίξω πάλι (θυμάται τα tabs).

post-173-1416076504,9311_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για ένα περίεργο λόγο, έχει αρχίσει να μου χάνει και να μη δουλεύει κιόλας το scrollbar.

Το κάνει μόνο στο Λάμπη και το κάνει στον Chrome και στο γραφείο και στο σπίτι (δεν έχω δοκιμάσει με άλλους)

Ξεκίνησε εδώ και 10 μέρες περίπου.

Και να πατήσω πάνω του, δεν προχωράει, σα να γίνεται disable...

Κάποιες φορές διορθώνεται αν κλείσω και ανοίγω άλλο tab, αλλά δε διορθώνεται αν κλείσω όλο τον Chrome και τον ανοίξω πάλι (θυμάται τα tabs).

Τί άλλαξε σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες στον browser σου. Έβαλες ή έβγαλες κάποιο πρόσθετο/ έκανες κάποια ενημέρωση ?

Link to comment
Share on other sites

Τί άλλαξε σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες στον browser σου. Έβαλες ή έβγαλες κάποιο πρόσθετο/ έκανες κάποια ενημέρωση ?

Γύρισα από τις διακοπές... :hm:

Τώρα, για ενημερώσεις, αυτόματα τις κάνει, οπότε δεν κοιτάω τις εκδόσεις καθημερινά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γράφεις ένα post σεντόνι και ξαφνικά πέφτει το ρεύμα (ενώ δεν έχεις ups), παγώνει το pc, κάνεις βλακεία και κλείνεις τον browser (από άστοχο συνδυασμό πλήκτρων) κτλ.

Το post χάνεται. Υπάρχει τρόπος να γίνεται save (όπως στο google docs) την ώρα που γράφεις? Φαντάζομαι ότι είναι δύσκολο, απλά πετάω την ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Λίστα με τα συγκεντρωτικά θέματα των ειδήσεων και των παρουσιάσεων κάθε μήνα.

Πολύ χρήσιμο, μπράβο :T:

Μπράβο σε όλους τους αρθρογράφους κ σε σένα Ζαννή :)

Hταν να το έγραφα στο θρεντ αλλα κάποιος γατόφιλος το κλείδωσε :p :P

ΕΔΙΤ: Οσον αφορά τις ΕΙΔΗΣΗΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ: Γίνεται να εμφανίζονται πρώτα οι top 10 ειδήσεις του μήνα και στη συνέχεια η λίστα???

Το θέμα είναι να μπορούμε να βλέπουμε τις σημαντικότερες 10-15 ειδήσεις του κάθε μήνα ... όπως επήσεις να γραφόταν κ η "ΕΙΔΗΣΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ" ώστε κάθε μήνας να συνδέετε με ένα ορόσημο στην τεχνολογία/πληροφορική

Έγινε επεξεργασία από kreach
Link to comment
Share on other sites

Nα ΄σαι καλά για τα ενθαρρυντικά σου σχόλια Γιάννη :T:

Θα το έχω υπόψην αυτό που λες και θα προσπάθήσω να το έχουμε από το επόμενο κιόλας συγκεντρωτικό (αν δεν γινει διορθωση στο τρέχον) :T:

Link to comment
Share on other sites

Γράφεις ένα post σεντόνι και ξαφνικά πέφτει το ρεύμα (ενώ δεν έχεις ups), παγώνει το pc, κάνεις βλακεία και κλείνεις τον browser (από άστοχο συνδυασμό πλήκτρων) κτλ.

Το post χάνεται. Υπάρχει τρόπος να γίνεται save (όπως στο google docs) την ώρα που γράφεις? Φαντάζομαι ότι είναι δύσκολο, απλά πετάω την ιδέα...

Δοκίμασε αυτό. Δεν το έχω τεστάρει προσωπικά αλλά έχω ακούσει καλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα να το πω στο ΠΟΘ, αλλά καλύτερα εδώ imho....

Παιδία "σήμερα" (9 Σεπτέμβρη) μπήκαν πολύ καλές ειδήσεις - και δεν μιλώ μονάχα για το περιεχόμενο αλλά μπήκε κ καλή "ποικιλία" ειδήσεων :)

Μπράβο ρε παιδιά, να'χουμε κι άλλες μέρες σαν κι αυτήν :T:

Zαννή, :flower:

[MENTION=3673]hayabusa[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Γράφεις ένα post σεντόνι και ξαφνικά πέφτει το ρεύμα (ενώ δεν έχεις ups), παγώνει το pc, κάνεις βλακεία και κλείνεις τον browser (από άστοχο συνδυασμό πλήκτρων) κτλ.

Το post χάνεται. Υπάρχει τρόπος να γίνεται save (όπως στο google docs) την ώρα που γράφεις? Φαντάζομαι ότι είναι δύσκολο, απλά πετάω την ιδέα...

Το έχω συναντήσει σε άλλο φόρουμ και όντως βολεύει :T:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.